Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

dolunayı bilmem amaidrarın sürüldüğünü anneannemden duydum.bana ağdadan sonra kendi idararını sür demişti,bende ıyğ demiştim hiç denemedim.ama şimdi böyle bir gerçeklik olduğuna inandım ama bana genede iğrenç geliyor.

peki bunu annen yapmışmı ya şu dolunay işi olmasa bende yaparım valla yeterki bitsin gitsin. peki dolunaysız bi zamanda yapsam işe yaramazmı dolunay ne yapıyomuş ki kıllara anlamadım ben:uhm::uhm::uhm:

denemekte zarar yok bence ama benim merak ettiğim şeyler şunlar:

1)dolunay'ın olduğu gece mi yapmak zorundayız gündüz yapsak olmaz mı?

2)idrarı ne kadar süre sonra yıkamak lazım?

Kızlar yazılanlar önce garip geldiysede , şöyle birşey var .İdrarda bildiğiniz gibi ÜRE var .Üre dermatolojik ürünlerde kullanılıyor .Belki yazılanların mantıklı açıklaması bu olabilir a.s.Ama sanırım kimse deneyemez kafamçokkarıştı

CİŞ ya da eşanlamlısı olan başka bir sözcük... Hangisi söylenirse söylensin; bunu duymak nasıl bir çağrışım yaratır sizde? İlk tepkiniz ne olur? Hiç kuşku yok ki, çoğumuzu hemen tiksindiren sözcüklerdir bunlar!

Peki bu özel sıvının, dünya ilaç sanayiini altüst edecek derecede her derde deva, mucizevi bir madde olduğunu söylersek nasıl bir tepki gösterirsiniz acaba? İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...
*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...
*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...
*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
*İdrarla sulanmış salatalılar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...
((((Alıntıdır)))))

ya ben bunu çok merak ettim.. bana da dermatolok bi bayan söylemişti çok faydalı ciltteki kapalı komedonlar siyah noktalar sivilceleri saymıyorum bile hepsine çok iyi geliyor demişti.... ama deneyememiştim :KK66:

ama şimdi denemeye karar verdim sonuçta azcık bişe sivilcenin üstüne sürülecek.. neler neler denedik.. karıncanın yumurtasının yağını sürdükten sonra kendi çişin neden olmasın dimi ama dicemmmm fakat diyemiyorum kendime gaz veriyorum :KK66:))) dinicem ama :KK66:)

CİŞ ya da eşanlamlısı olan başka bir sözcük... Hangisi söylenirse söylensin; bunu duymak nasıl bir çağrışım yaratır sizde? İlk tepkiniz ne olur? Hiç kuşku yok ki, çoğumuzu hemen tiksindiren sözcüklerdir bunlar!

Peki bu özel sıvının, dünya ilaç sanayiini altüst edecek derecede her derde deva, mucizevi bir madde olduğunu söylersek nasıl bir tepki gösterirsiniz acaba? İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...
*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...
*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...
*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
*İdrarla sulanmış salatalılar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...
((((Alıntıdır)))))

ya ben bunu çok merak ettim.. bana da dermatolok bi bayan söylemişti çok faydalı ciltteki kapalı komedonlar siyah noktalar sivilceleri saymıyorum bile hepsine çok iyi geliyor demişti.... ama deneyememiştim :KK66:

ama şimdi denemeye karar verdim sonuçta azcık bişe sivilcenin üstüne sürülecek.. neler neler denedik.. karıncanın yumurtasının yağını sürdükten sonra kendi çişin neden olmasın dimi ama dicemmmm fakat diyemiyorum kendime gaz veriyorum :KK66:))) dinicem ama :KK66:)

En ilginci sanırım gargara kısmı:roflol::roflol: Ayrıca cam silerken para harcamaya da gerek yok demek ki :lepi::lepi:

Benim annemde geçen yıl bahçede orakla ot keserken elini baya bi derin kesmiş ve hemen üstüne çiş yapmış.Kızmıştım bende,başına bi iş açacaksın diye.Çok derin ve dikişlik bir yaraydı ama şimdi izi bile yok.Eskiden köylerde hep öyle yaparlarmış ama kıl olayına etkisini bilemem.

valla arkadaşlar ben lazer yaptırıyorum.o kadar canım yanıyo ki sanırım bu ıdrar meselesini düşünecegim.nasıl olsa benim degilmi..............

ben lazer yaptırıyorum kızlar.oyla canım yanıyo kı,bu idrar olayını kesinlikle deneyecegim.nasıl olsa benım degilmı....onemlı olan dolunayı yakalamak galıba

kızlar ben bugün ağda yapacam ve çişi sürmeyi denemeyi düşünüyorum ama kafamı karıştıran şu bu çiş illaki dolınaylı gecede mi ağda yapılınca işe yarıyo yani ben şimdi yapsam işe yaramazmı lütfen bilgisi olan cevap versin

kızlar, neyle uğraşıyoz biz ağda mağda lazer meğerse çözüm bizdeymiş.)))))ama inanmıyorum yinede. bu arada lazer acıtıyomuki? acıtmaz demişlerdi bana!!!!

Çok güldüm bu konuyu okuyunca sırnaşık şeysırnaşık şey

Her çözümün dermanı bizdeymiş de haberimiz yokmuş...Bende sivilcelerden dertliyim..En küçük sıkıntım yüzüme yansıyor:çok üzgünüm:
Tiksinmesem denerim....Eğer düzelicekse çekinmem yapmakdan walla...Gerçekden etkisi varmı acepjeyyarjeyyar

Ayrıca sürdüğümüzde belirli bir bekleme süresi varmı yoksa hemen yıkacakmıyız?

yüzde 15 dk bekletip yıkanıyomuş.maske gibi yani.

bencede denemekte fayda var dolunayı beklemeden ağda yapıp deniycem çünkü bana dolunay çok mantıklı gelmedi bacağımıza sürcez nede olsa yüzümde sivilce olmadıı için şanslı sayılırım :) bakalım azaltıcak mı kaybetcez bişi yok tiksinmeyede fazla gerek yok regl den daha iğrenç olamaz herhalde

bugün benim ağda günümdü ve ağda sonrası denedim ve tekrar ağda günüm gelene kadar uygulamayı düşünüyorum bakalım ne olacak..

bi pamuk yardımıyla sürdüm ve 20 dk bekleyip duş aldım

bana doktorum bi ilac verdi aknelerim icin ve su an yüzüm piril piril. Aceba "icindekiler"kisminda cisin kimyasal maddelerini yazip aslinda cis mi sürüyordum?

yaa şimdi bişey diycem ,belki tepki alıcam ama genede diycem dayanamıyorum...gamyoncuiremsu:emir_bebek:
malum bölgeyi alınca,idarar yapınca bi azalma gören olmuşmu şimdiye kadar.biraz garip oldu farkındayım ama olsaydı en azından degen kısımlarda bi azalma olurdu.diye düşünüuyorum:1ninca:

bende işe yarayıp yaramadığını hiç bilmiyorum ama yaptığımız zaman iyice yıkıyoruz ya hemen belkide ondan etki etmiyodur

vala bana bu ıs mantıksız geldı
hadı en azından zararsız kısmından yırtalım dersek
dolunayda agda yapılır sora karınca yumurtası yagı surulur olur bıter
bu ıdrar sseyıne ınanmadım ama genede yapıpta basarılı olanlar yassınlar
bunun dısında yazmasınlar cunku yanlıs yonlendırmeler olmasın
sıvılceye ıdrarın ıyı geldıgınıde sanmıyorum
sonucta ıdrar vucuda yaramayan toksık maddelerın atılmasıdır
ama bunuda deneyıp memnun kalanlar varsa yassın amam duyduklarını degıl bızzat yassınlar
ısqarıs
sende vaalaha ansıklopedı gıbı kıssın haa
nerede bı acıklama gorsem hep senden gelıyo

canım idrarın biçok faydası kanıtlanmış ve çok uzun zaman kullanılmış yöntemlerdir. bana da bunlar ilk okuduğumda saçma ve gerçek dışı gelmişti. bu konuda pek çok kitap var. pek çok doktor arasında da tartışma konusu... tüy konusunda bişey diyemem böyle bişey hiç duymadım.. bi de işe yaramayan değil ihtiyaç fazlası maddeler de atılıyo idrarla..
kkda da uygulayan arkadaşlar varmış paylaşmak isterler belki a.s.

çiş çişşşşşşşşşş herkes bişey söylüyor çişimde geldi bu madeni saklamak gerek dipfrize kotsak olurmu serin serin sürsek bu sicaklarda neyse bence sadece büyü bozmada iyi gelir çiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşş.:)))))))))))))))))))))[[

Dolunaya inanıyorum çünkü bazı zamanlar yaptıüım ağda dolunay zamanına denk gelir ve gerçekten o dönem tüylerim olduğundan az çıkar. Ama devamlı dolunayda ağda yapılırsa ne olur bilemiyorum aslında denemek lazım.

Gelelim şu idrar meselesine, bu dinimizce aykırı bir uygulama. İdrarı bulaşık dolaşmanın ya da idrardan sakınmamanın kabir azabına sebebiyet vereceği söylenir ben buna inandığım için böyle birşeyi de hiçbir yerime süremem zaten bu şekilde abdest te alamam. Ama sürene de saygı duyarım herkes istediğini yapmakta özgür. şutarafagitti

X