tüylerim jiletle azaldı

Evet kizlar ben hayatimda hic jilet nedir bilmezdim geçen seneye kadar. Hep bacaklarim icin güzellik salonuna giderdim. Baktim baş edilmiyor bir de yazdi gidememistim. Netten cok arastirdim bir tame jilet aldim kullandim. Ama siz siz olun baba abi kardes jiletlerini kullanmayin. Kadinlarin en büyük hatasi erkeklerin kullandığı jileti kullanmak. Bu işte orman gibi yapar her yeri. Ben bayanlara özgü üretilen bir jilet almistim iki bicakli olanindan. Bir sene boyunca kullandim. Inanin sirle alinan bacaklarimla jiletle alinan bacaklarim arasinda fark oldu. Azaldi resmen. Ben inanmiyordum ama azaldi. Yani bölgesel yok belli yerlerinde ve kisa çıkıyor. Zaten avrupada kadinlar sir nedir bilmiyorlar sanirim ve hep jilet kullaniyorlarmis arastirmalarima göre :) ilkin derby nin bayanlara özel olanini kullandim simdi de gratisten aldigim Venüs 2 bicakli olanini kullanıyorum ama Venüse umarim bacaklarim alisir yeni basladim çünkü :) ve tüyleri azaltmak istiyorsaniz eger bioder kremi deneyin ben lise zamanlarımda onu kullandim iki yil düzenli. Ve vücudum bebek cildi gibi suan. Bacak haric her yerim yani. Tek tük var.

tüylenmeye ortaokulda başladım.o kadar kötü durumdaydımki bir erkekten farkım yoktu mafoldumben
ilk önce epilatör kullandım,dayanamıyordum acıya,bıraktım sonra goril gibi gezerim daha iyi dedim sırnaşık şey
sonra tüy dökücü köpük ve krem denedim,krem çok kötüydü,hem pürüzsüz olmuyordu hemde 2 gün sonra tekrar çıkıyordu.
köpük fena değildi ama maliyeti çoktu,ve seyreltmiyordu hiç..
ağda başlarda acıdı ama sonra biraz alıştım,fazla olmasada seyreltti.ama batıklar da cabası
selülite çatlağa çok yatkın bir yapım var ve ağda yaptıkça derimin esnekliğini kaybetmeye başladığını farkettim ve onuda bıraktım

*****sonra bigün isyan ettim.yaza girmiştik ve jilet kullanmaya başladım 3 günde 1.tüylerimin yoğunluğu değişmedi ama sertleşti ve kalınlaştı rengi de koyulaştı.2 ay sonra ise incelmeye başladığını,kahverengiye döndüğünü farkettim tüylerimin.ve zamanla daha az sıklıkta jiletlemeye başladım (haftada bir falan yetiyordu)

2 seneye yakındır jilet kullanıyorum,şimdiki durumumsa,alt ve üst bacağımın arkasındaki tüyler(özellikle alt bacaklarım) nerdeyse tamamen bitti yumuşacık hihoyyyt alt bacağımın alt tarafları da seyreldi.üst bacağımdaki tüyler çürük çıkıyor ve oldukça kısa,ne kadar uzatırsam uzatıyım kirpik boyunun yarısı kadar çıkıyor.sadece alt bacağımın ön yüzü biraz inatçı oda zamanla seyrelir bence

bilimsel açıklaması varmı bilmiyorum ama tüylerimin daha beslenip uzamasına izin vermeden kestiğim için çürüdü sanırım

geçen gün annem bile yıllar sonra bacaklarımı tüylü gördü,şok oldu senin bu kadar az tüyün yoktuki naptın dedi zemuszemus ayrıca ağda yaptığım zamana göre de baya sıkılaştı bacaklarım.

son olarak bu sene lazere gidip tüylerin kökünü kazıycam hahahaah :):)

okuduğunuz için teşekkürler

Evet kizlar ben hayatimda hic jilet nedir bilmezdim geçen seneye kadar. Hep bacaklarim icin güzellik salonuna giderdim. Baktim baş edilmiyor bir de yazdi gidememistim. Netten cok arastirdim bir tame jilet aldim kullandim. Ama siz siz olun baba abi kardes jiletlerini kullanmayin. Kadinlarin en büyük hatasi erkeklerin kullandığı jileti kullanmak. Bu işte orman gibi yapar her yeri. Ben bayanlara özgü üretilen bir jilet almistim iki bicakli olanindan. Bir sene boyunca kullandim. Inanin sirle alinan bacaklarimla jiletle alinan bacaklarim arasinda fark oldu. Azaldi resmen. Ben inanmiyordum ama azaldi. Yani bölgesel yok belli yerlerinde ve kisa çıkıyor. Zaten avrupada kadinlar sir nedir bilmiyorlar sanirim ve hep jilet kullaniyorlarmis arastirmalarima göre :) ilkin derby nin bayanlara özel olanini kullandim simdi de gratisten aldigim Venüs 2 bicakli olanini kullanıyorum ama Venüse umarim bacaklarim alisir yeni basladim çünkü :) ve tüyleri azaltmak istiyorsaniz eger bioder kremi deneyin ben lise zamanlarımda onu kullandim iki yil düzenli. Ve vücudum bebek cildi gibi suan. Bacak haric her yerim yani. Tek tük var.
Bende yillardir braun kullaniyorum.epilasyon makinesi ama acıtıyor pembe saplı bayana ozel permayik aldim ama kullanmaya cesaretim yok cogalirsa diye....3 hafta da cikiyor epilasyon la ama hala cok aciyor.bioder dediginiz nasil kullaniliuo ozur dilerim.

X