tüylerim jiletle azaldı

sapsarı olan tüylerim yaz tatailinde besleyici etkisi olan güneş kremleri sayesinde simsiyah oldu ve kalınlaştı . ondan sonra bi kez ağdaya gittim sonradan da 6 aydır jilet yapıyorum ilk zamanlar 3 günde bir çıkıyodu şimdi ayda bir almaya başladım . renkleri açıldı cılızlaştı ve çıkma süreleri azaldı .

ama bacakta böyle koltuk altı bikini aynı şekilde kaldı .

asil onemli olan yerler kalmis:KK53:
bacak agdaylada kolay aliiniyo ama bikini bolgesiyle
koltuk altini agdayla alamiyorum:KK50:

benim en çok bacaklarım acıyo ve bacağımda alerji oluyo mor mor kabarıyo 10 gün geçmiyo. mosmor oluyo bildiğin.

çok şaşırdım okuyunca ama belki olabilir bende ilk başlarda jilet kullanmıştım ama hiç seyrek olmadı şimdi iki seneye yakın ağda yapıyorum ayaklarım koltuk altım azaldı bikini bölgeme yeni yeni başladım 1 sene olmadı ama ondada azalma yinede kendim çok zor yapıyorum

tam olarak neden böyle bir sonuç aldığınızla ilgili bir yorum yapamayacağım ama ben bu konuda aynı fikirde değilim malesef. sizde işe yaramış olduğuna sevindim ama bilemiyorum ne derece diğer herkeste işe yarar. yani herkes için aynı durum söz konusu olsaydı en basitinden erkeklerde bir süre sonra hiç sakal çıkmazdı ki çoğu 13-14 yaşlarından beri traş oluyor ama herkes biliyor ki en yaşlılarının bile ilk günkü gürlükte ve sertlikte sakalları vardır. ayrıca benim teyzem ilk gençlik yıllarından bu yana, ki şimdi 50li yaşlarında, jilet kullanıyor ve bazen üzerini değiştirirken gördüğüme göre kıllarında hiç de azalma yok, aksine erkeklerdeki gibi koltukaltı kılları var, üstelik benim ailem çok fazla miktarda ve sert çıkan kıllara sahip değildir. çok ilginç sizdeki sonuç ama ben, bu durumun jilete değil başka bir şeye bağlı olarak ortaya çıktığını düşünüyorum. bilmiyorum,belki saçkıran vs birşey olmuş olabilir o dönemde veya buna benzer kıl dökülmesine neden olacak herhangi bir durum. yine de sizin için gerçekten sevindim.çünkü ben de nefret ediyorum bu kıllardan:KK43:

işe yarasaydı bende işe yarardı :) beyaz tenliyim kıllarım kapkara ve aşırı fazla. hep de jilet yaparım. azalma falan yok :KK70:

burada yazılanları küçük yaştaki kızlarda okuyor lütfen doğruları yazın.jilet tüyleri çoğaltır,bunu çocuklar bile bilirr

belki önceden denediği köpükler kremler kendilerinin ne amaçla kullanıldığını nasıl paralara alındığını idrak etmişlerdirde etkisini sonradan göstermişlerdir.:KK53:
saçma bir yorum oldu beliki ama jiletin kılları seyreltip azaltma ihtimalinden daha mantıklı:KK1:

2 yıl jilet kullanmış biri olarak bende ASLA ASLA VE ASLA işe yaramadığını söyleyebilirim

yok canim jiletle tüymü azalir:KK19: baska nedenlerde beraberinde etkili olmus olabilir bununla beraber ama hic kimsede öyle bisi duymadim tüyler sert ciktigi kadar yogunlasiyorlar

jiletle tüylerin azalacağını hiç sanmıyorum, belki de o dönem bir şey yemişsindir/içmişsindir de o etki etmiştir ama jiletle tüylerini aldığın zamana denk geldiği için sen jiletten dolayı azaldı sanmışsındır.

arkadaş jilet firması sahibinin kızı sanırımm:KK51:

spesifik olarak bi jilet markası önermedim farkındaysanız,
bir ürünün yüzlerce markasının tek bir sahibi olmasının imkansızlığını da,sizin bilgisizliğinize veriyorum.
ha öyle birşey olsa da burada sizi ikna etmeye uğraşmazdım :)

valla azaltıyormu bilmem ama bende bir dönem mecburiyetten bi kaç ay permatik kullandım bacaklarımda, çoğalma filan olmadı. dizlerimin alt kısmında bi kaç günde çıkıyordu ama üst kısmında 3 haftada filan çıkıyordu öyle çabuk filanda değil. ben çoğalcak çok fena olcak sanıyordum ama öyle bişey olmadı. şimdi epilasyon aletine başladım

X