Twilight (Alacakaranlk) Fanatikleri...

16 kasıııım:KK52::KK52::KK52::KK52:

çooook güzel yaaaaa

ve son film bnm için çok daha özel ve güzel olacak:KK17:

Inşallah bu filmi eşimle izlemiş olacam :21:

3 senenin sonunda bnm için en süper film
:KK48:
Hayatım edwardıyla:KK54: :KK69:

Sen sen sen ne diyorsuuuunnnnnnnnnn azrasılammmm inanmıyorum nasıl ne zaman ayyy şoklar içindeyim inanki..
ama nasılda sevindim anlatamamm, azcık ayrıntı vermelisin, bak sen şuna facetede hiç belli etmiyor
Çok mutlu oldum Hayatının edwardı demek :KK16:

bende filmi çok beğendim yalnız bella bence bu film için çok soğuk ve donuk olduğu için yetersiz ayrıca daha güzel bir kız olabilirdi
serinin tamamını izledim konusunda hafif saçmalık var bella için konuşuyorum senin adward gibi bi sevgilin var sen daha o ceyk kin neyinden hoşlanıyorsun 2 li oynuyor resmen

Vayyyyyyy 16 günnn yupiii ,
Lyrem kasım sonu görüşelim yine aynı yerde :KK23:
Sinemaya gidelim beraber bebişim yaaaa :KK52::KK52::KK52:

Bu başlığı daha yeni gördüm hayret yahu sinema bölümünde olaydı kesin görürdüm. Neyse seriyi bi çırpıda okumuş biri olarak bende hayranım.
Üniversite zamanlarımda seriyi bi haftada soluksuz okuyarak bitirmiştim. Sonra başladım filmler gelsin diye beklemeye :KK1:
Breaking dawn 2 part olması süper olmuş çünkü olaylar çok uzun ve karmaşıktı bir filme asla sığmazdı.
Harry Potter daki gibi olmuş hoşuma gitti.
Sayılı günler kaldı son filmi görmeye trailer çıkmış bi kaç tane izledim. Umarım kitaptaki detayları atlamamışlardır.

Dün akşam filmi izledik annemle

bir yerinde ağzımız açık kaldı resmen
öyle bir kasmışım ki kendimi ne olacak diye
elim ayağım titredi resmen :KK9:

topu temeli film ama çok etkilendim
çok beğendim

yarında nişanlımla tekrar izlicem sanırım
o da merak ediyordum :KK1: :KK1:

birkaç yüz defa daha bıkmadan ve aynı heycanla izleyebilirim

kitaplarının hastasıyım, filmlerini de çok beğendim, ama kristen steward'ı bir türlü sevemedim, oyunculuğunu beğenmiyorum, mimiksiz - ifadesiz - donuk suratlı... o nedenle hiç bir filmin tam içine giremedim. yine de kendini heyecanla bekletiyor.

breaking dawn part 2'i izlemedim henüz, kısmetse haftaiçi.

Lise zamanimda ayila bayila bi solukta okudugum kitaplar...

Hic unutmuyorum yeni ay'i okurken bi ara kitabi kapatip bi sure aglamak durumunda kalmistim (edward bellayi terk edince..) :KK53:
Edwarda o kadar asik olmustum ki, hayalimde ki o adam her gece ruyama giriyordu. Ormana gittigimde, agaclarin arkasindan bi vampir ciksin diye bekliyordum...

Filmleri benim icin genel anlamda hayal kirikligi oldu. Hayalimden daha guzel cikan tek kisi Jacop Blackti.. Romantizmi ve aski filmde cok yansitamadiklarini dusundum. Belkide kitaplari okuduktan sonra beklentimi cok yuksek tutmustum. Safak vaktinin 2. filmi kelimenin tam anlamiyla bir basariydi. Bella ya anne olmak cok yakismisti, efektler ve duygular cok iyi verilmisti. Sanirim serinin en sevdigim filmi bu son filmi oldu :KK16:

bella düşündüğümdende güzel olmuştu
reneesme muhteşem bir çocuk

sonraaa
aaaaah edwardem ahhhhhh :KK69:
çoook özlemişim seni:KK14:

ilk yarı durgundu biraz ama az öncede dedğim gibi 2.partta kitapta olmayan ekleme
Süper olmuş. Bu böyle değildi diye diye izledim

Aro o bakışını hiiiç unutmayacam:KK1:

Bu seri bitmemeli
en kısa zamanda tekrar izleyeceğim

Ve edward yok sen gibisi :KK69: :KK23:

Bende tam bir Twilight tutkunuyum..:KK69::KK69: Bayılıyorum bu seriye... :KK69:Ama Şafak Vaktini henüz izlemedim kızlar.. Yakında kitaplarınıda okuyacağım.. Gerçekten bambaşka bi dünya ve ben bu dünyayı çok sevdim ! :KK69:

ilk alacakaranlıktan beri fataniyiğim ilk film beni çok etkilemişti ama gerçekten kristen stewart hiç rol yapamıyor bu bir gerçek çok donuk filmi kurtaran robert pattinson.kitaplarının hepsini okudum en çok şafak vaktini sevdim filmlerdende alacakaranlık ve şafak vakti2 güzel en sevmediğim yeni aydı.

X