Twist Stepper kullanan var mı?

bende steper almak istiyorum şuanda 7 aylık hamileyim 9 kilo aldım bitek basenlerim genşledi karnm küçük acaba doğm sonrası kullansam basenlerim erirmi

Kimse cevap vermemis ama bende aldim,1haftaya kadar elimde olcak insallah :)

merhaba arkadaşlar yararını görenler var mı?
resim koyabilir misiniz hangilerini kullandınız ve memnun kaldınız?

Ben yeni siparis verdigim icin 1haftaya gelir dediler.daha kullanmadim yani :) kusura bakma pc'den giremedigim icin resmi suan boyle cekip yukleyebildim.

Eklentiler

• $image.jpg
    190,3 KB · Görüntüleme: 105
  • $image.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Ben yeni siparis verdigim icin 1haftaya gelir dediler.daha kullanmadim yani :) kusura bakma pc'den giremedigim icin resmi suan boyle cekip yukleyebildim.

merhaba teşekkür ederim cevabın için
bende kararsız kaldım
leg magic ve stepper arasında
senin aldığının twist i olanda var
ortasında tutunabileceğin kolları var
bir tarafında twist diğer tarafında bu stepper var. işte bunu mu alsam yoksa leg magic mi?
kullananlarda sağolsunlar pek cevap yazmıyorlar artık :)

Rica ederim ne demek,ben tesekkur ederim :)
Aslin da benim aldigima kollari da inceltiyor yazilmis ama inan leg magic hakkin da bir fikrim yok
Konu guncellenirse yazan olur belki,bende cok merak ediyorum :)

Ben delta çekme egzersiz lastikli deluxe twist & shape stepper aldım dün elime ulaştı. henüz kullanamadım ama ilk denediğimde çok hafif takır takır ses çıkarttı. altını biraz kurcaladım nereden çıktıgını anladım. orda iki tane ahşap gorunumlu sert plastik bişey var vidaları söküp o parçaları cıkartmam gerekir mi diye baktım ama bişey olmasından korktum oyüzden akşam babama baktırcam bişey olursa da suç ona kalsın

ben bunu almak istiyorum hem twist var hem dambılları hem de stepper.
senin aldığınla aynı fiyata denk geliyor ama kararsızım kullananda yok sanırım kimse cevap yazmıyor

Eklentiler

• $64647456_tn30_2.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 140
ben bunu almak istiyorum hem twist var hem dambılları hem de stepper.
senin aldığınla aynı fiyata denk geliyor ama kararsızım kullananda yok sanırım kimse cevap yazmıyor

ben dün akşam denedim 15 dk yaptım 550 adım 78 kalori.. tıkırtı sesleri hiç gelmedi ama demek ki ilk koyduğum yerin zeminiyle alakalıydı. bunda sertlik ayarı yok ama bence sertliği gayet iyi çok hafifte değil bacaklarda kas yapacak kadar cok ağırda değil. ayak koyma yerinin uçlarına basarsan daha hafif oluyo sanki ekrana doğru koyarsan daha ağırlaşıyo gibi geldi bana. twistli olması basen bölgesini acayip çalıştırıyo. ben mesela şu an zor hareket ediyorum daha ilk yaptığım için ağrı yaptı çalışan yerler yanlardaki lastik ipleriyle de çalısılışırsan da üst kısımlar çalışıyo ve kollarım daha güçsüz olduğu için çabuk yoruldu kollarım. stepperı kullandığım sure boyunca ipleri kullanamadım ileride onuda arttırırım inşalah:) yani uzun sözün kısası ben memnunum şimdilik:)

kizlar stepperim çok gicirdiyor sebebi ne olabilir yagliyorum banamisin demiyor???alt kata ses gidermi acaba diyorum...gicirdama duyulmaz belki o beni rahatsiz ediyorda stepperin sesi gidermi alt kata bir bilginiz varmi ????

kizlar stepperim çok gicirdiyor sebebi ne olabilir yagliyorum banamisin demiyor???alt kata ses gidermi acaba diyorum...gicirdama duyulmaz belki o beni rahatsiz ediyorda stepperin sesi gidermi alt kata bir bilginiz varmi ????

bendede var stepper gıcırdama ilk zamanlarda oluyor sonra zamanla kayboluyor
bende ilk zamanlar çok gıcırdıyor diye öğlenleri yapıyordum genelde
şu anda gıcırdama yok

bendede var stepper gıcırdama ilk zamanlarda oluyor sonra zamanla kayboluyor
bende ilk zamanlar çok gıcırdıyor diye öğlenleri yapıyordum genelde
şu anda gıcırdama yok

benimkide gıcırdamaya başlamıştı. aletin paketinde gress yağı çıkmıştı. altını çevirim hareketli parçalara gress yağını surdum geçti.

arkadaşlar netten araştırıyorumda stepper bacak kalınlaştırıyomuş ne güzel iki haftadır düzenli yapıyodum çok moralim bozuldu zaten kalındı iyice kalınlaşır mı kii??

ben twist shape i her gün 20 dk yapıyorum o da 740 adım kadar oluyor. Sizce yeterli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…