"twıtter'ın ağası melih gökçek'tir"

Novamber wind

🧿 March, 2019 👑
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
16.448
12.841
Türkiye'de twitter'ın kendisinden sorulacağını söyleyen Melih Gökçek; "Twitter'ın ağası Melih Gökçek'tir. Bu konuda twitter'dan beni takip etsinler, gerçekleri görsünler" diye konuştu.

Tahsin GÜNER-Birkan YILDIZ/ANKARA,(DHA)

posta gazetesi.

Türkiyede Ankara benden sorulur demesi gerekirken söylediğine bak ya hey Allahım ya bi de başkan olucak:KK19::KK19::KK19::KK19:

Gece gündüz takipçi sayısı artmış mı diye takip eden troller gibi :KK1:
En son 500bin olunca birakacağım demişti ama nasıl kıvırdı her zamanki gibi :KK9:

$20366824.jpg

Dogru soyluyor aslinda... Her dakika Twitter'da kendisi... Binlerce kisiye laf yetistirmeye ugrasiyor. Ne zaman Belediye baskanligi yapmaya vakit buluyor hayret... Onu Twitter'a mi baskan yapsalardi acaba?:KK53: Daha verimli olabilirdi bence orada... Mune'ye soyleyelim de onu KK'ye uye yapsin, bir erkek istisna olsun kabul.. Super olurdu... Ama hakaret serbest olacak o zaman, yoksa biz ona nasil yetisiriz di mi?:KK52: O zavallim da banlanmaktan mesaj yazamaz zaten oyle olmazsa..

Son düzenleme:
Valla ortaokul çocuklarının yapacağı bir muhabbeti koskoca adamın hemde başkan bir adamın yapmasına mı şaşıralım..

Başbakan Twitterın kökünü kazıyacağız derken ve twitterı yasaklarken bu adamın yasağı kendisi delip girmesine mi şaşıralım.

Ankara'da yapılacak tonla iş varken işinin başına geçeceği söz verdiği icraatları gerçekleştireceği yerde twitter da ağa babalığını ilan etmesine mi şaşıralım. Ki şimdi giriş serbesten iyice coşmuş madem twitter kötü birşey akp liler girmesin twittere kapalı kalmasını istiyorlardı yaa.

Bu adam hala Ankara için iyi olacak, iş yaptı yapacak diyenlere ne diyelm bilmiyorum işi gücü twittwr yahu yasaklayan kendiler kendilerini ağababa ilan eden kendileri bu e tezatlıktır. Bir hata yaptım adamın tweetlerrıne baktım yok küpe hediye edicem kulağınıza küpe olur bundna sonra da filanı okuduktan sonra zaten gerisini okumaya gerek kalmadı. Bu adam mı herkesi kucaklayacak herkesi bir ve eşit görecek bir de demiş yaa bana oy vermeyenlere hizmet yok o kim ki ona oy vermeyenlere hizmet vermeyecekmiş vergi de almasınlar o zaman vay be hem vergi alacak hem hizmet vermeyecek vardı öyle dünyaa.. :KK9:

Son düzenleme:
Vay arkadaş..
Twitter kullananlar çok şanslı o zaman..:KK14:
Ben Melih Gökçek'ten habersiz kalanlar tayfasında yer alıyorum..:KK14:

inanmıyorum ben adamın ilk defa hesabına dikkatli bakıyorum. birilerine sazan diyo kendi kendine takılıyo :KK60:

X