Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
arkadaşlar banada yardım edin kolumdaki ve göbeğimdeki tüyleri saç boyasıyla boyasam olur mu ben oksijenli su kullanıodum ama onun etkisi kısa sürüyor bi hafta fln yani :çok üzgünüm:ağdada yapamıyorum çünkü roaccutane die sivilce ilacı kullanıorum ve cildi hassaslaştırıyor ağda yapıldığında deriyi kaldırıyor:1no2: saç boyasıyla sarıya boyasam nasıl olur?? kullanan varsa yardın edin lütfen yaz geldi tatile fln gidince nasıl olcak bilmiorum LÜTFENN YARDIMM!!!senağlama

göbeğimdekileri bende saç boyası ile boyamak istiyorum almak istemiyorum çok acır diye. boyadıysan nasıl oldu ve hangi renk ile?

canım ben forumda okumuştum bi arkadaş sarı boya ile boyadığını ve çok rahat ettiğini yazmış bende boya aldım vakit bulunca uygulayacağım.sonucu yazarım

uyguladığınız da nasıl oldu peki? çıkmaz diye düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

Ben de sesu kullandım.Sürdükçe dipten siyahlar çıktı...Gene kullandım dipten gene siyahlar...İnanırmısın 2 ayın sonunda tüylerim erkeklerin bacaklarındakini geçti:)Üstelik doğal durmuyor,güneş vurunca sapsarı parlıyor.

Aynen benimkisi de böyle oldu. Belki çıkar diye tüylerim yokken bıyık bölgeme sürdüm olmayan kıllar coştu. Her yerimde kıllanma başladı. Olan kıllarda 2 kat uzun oldu. Napcağımı şaşırdım resmen. TÜY SARARTICI PİŞMANLIKTIR!

ben yaklaşlık 2 senedir kollarıma kullanıyorum çok da memnunum gözlemlediğim kadarıyla yeni tüy çıkarmıyor, uzatmıyor da. tüyler uzadıkça en uç noktaları incelip kendiliğinden döküldüğü için alttan tekrar tüy uzuyor ve tabi yeni çıkan yer siyah olarak çıkıyor. şu an bazı tüylerimin üstü sarı altı siyah. bu da göz yanılması yaptırıyor çoğu insana. 1 buçuk, 2 ayda bir sarartıyorum ben vivet şu an kullandığım marka. bundan önce de saten kullanmıştım ama vivet daha çok açıyor saten biraz turuncumsu bırakıyor

hamilelik konusunda bi bilgim yok ama bende kullanırım

Arkadaşlar ben yeni doğum yaptım. Hamilelik te çıkan tüylerin bi kasmı hala duruyor dökülmüyor da özellıkle kollarımdakıler acaba tüy sarartıcı kullansan zararlı olurmu deneyen varmı ayrıca bebeğimi de emziriyorum sütümden ona geçermi.???? acillllll

Son düzenleme:
ben yıllarıdır vivetin sarartıcısını kullanıyorum ve tavsiye edebilirim hatta Sir Ağda | Ağda | Ağda Makinası | Ağda Bandı | Sir Ağda Makinesi | Avantaj Kozmetik dan alıyorum çünkü marketten aldıklarıma göre fiyatı çok çok daha ucuz üstelik 50tl üzeri ücretsiz kargo var. tüyleri kuvvetlendirdiğine dair iddialar var ama bende bir kalınlaşma olmadı. ayrıca, bant ağdalarınıda deneyebilirsin. Birde tüy çıkışını geciktirici serumları var, o da ağda sonrası kullanımlarda işe yarıyormuş, bir arkadaşım kullanmıştı işe yaradığından bahsetmişti.

Ben sesu kulladim tuylerimde bi artma olmadi sadece eski renginden daha koyu cikti ve etkisi 15 gun civari surdu bi paketi 3 ay boyunca kullandim ama eger tuylerinizin rengi cok koyuysa uzerinde yazan sureden fazla bekletin

Tüy sarartıcı kremin kıl köklerini beslemesi biraz üzerine düşünürseniz saçma zaten arkadaşlar ben anlayamıyorum... Amonyak içerek bir şey deil mi... Amonyaksız boya kullanmıyo muyuz çoğumuz aman saçımız başımız dökülmesin diye vs... Yani saçma bence. Ben de ilk kez kullandım az önce sesununkini kollarıma ve göbeğime çünkü göbeğim normal ağdaya gelmiyor, sir de o bölgemde sivilce yapıyor kızarıklık yapıyor. Mecburen sarartıcıya mahkumum artık yapcak bi şey yok lazere de karşı olduğuma göre :) Bakalım Allah kerim.

sally hansen diye bir markanın tüy sarartıcı ürünleri var yüz ve vücut için ayrı ayrı satılıyor eczanelerde bulabilirsiniz tüyleri görünmez yapıyor resmen sesu benim tüylerimi uzattı bu ona göre cok daha güzel bir ürün saygılar :içelim: :içelim:

Kizlar sally hansen ve vi -ve kullananlara soruyorum kremi surunce ne kadar zaman zaman kaliyo ve ne kadar zamanda etkisini gosteriyo.bugday tenliyim krem kotu gosterir mi kolumu.

arkadaşlar bence kılların alttan siyah çıkması sarartıcının etkisini kaybettiğini gösteriyor . çünkü ben 2 yıldır kaş arasına ve yüzün bazı bölgelerinde kullanıyorum ama bir uzama olmadı açıkcası.bence başta dediğim gibi

Acaba hangi markayi kullandin yuzune?

Slm arkadaşlar sanırım tüy sarartıcı hakkında en doğru şeyleri ben söylicem bakınız:bu krem kesinlikle tüyleri ne kalınlaştırır nede uzatıyor.Ben bir doktora gittim bunu kullanmadan önce sordum soruşturdum ama etkisi yok eğerki hamileysen kolarına-bacakalrına uygulama yapabilrisn ama bacaklarının sadece dize o kadar yapılabilir yüze ve diz üstü kesinlikle uygulamayın ve bu krem kesinlikle besleyici bir etkisi yoktur.Bende az tüy olamsına rahmen kulandım koluma bacağıma ama aynı kısalıkta uzasaydı farkına varırdım zaten bide önerim:Vİ-VET TÜY SARATICISI bunu tavsiye ederim FİYATI:5 YTL en fazla 5.5 YTL olmaktadır sakın bu fiyattan yukarı almayın asıl fiyatı bu zaten iyi günler herkese bana ulaşmak isterseniz: *******************

Su an nasil tuylerin peki.ben simdi bacagimin bi kismina ve gobegime denedim cok guzel gorunuyo.ama beklicem biraz daha.ne zaman cikacak alttakiler ve daha kalin cikiyo mu diye.amacim kollarima denemek ama korkuyorum yine de.tenim bugday tuyerim siyah .kotu gorunuyo o yuzden surmem lazim.insallah guzel olur.doktora sordugun ve burada paylastigin icin de tesekkur ederiz

X