Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi bıcırık_06
hmm teşekkürler . :) ama bnm yaşım henüz 16 ve kollarımıda almakla falan uğraşmak zor gelio daha bu yaşta açıkçası.bari bu yaz 2-3 aylığına idareten kullanaym diodum .hemen uzatmaz heralde yaa bi denicem bakalım yüzümde önce.kötü durursa bırakırm artk.her hafta kuaföre gitmek zorunda kalmaktn bıktm yaniii :uhm:

• Konu Sahibi bıcırık_06
canım bende kullanıyorum yüzüme ama uzatmıyor sadece yıkandıkça sarısı gidiyor ve yine siyahlaşıyor yoksa yerine yenisi büyümüyor.

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ayni sekilde bende de boyle.
Genlerini degistiremiyor ki daha da uzatsin. Eski haline geri donuyor. Bir arkadas yazmisti doktora sordum, besleyici etkisi yokmus diye. Aynisina katiliyorum. Sadece her kil yeniliyor kendini ve eski haline geri donuyor. Donerken de iki renk farkli sekilde gorunuyor.

• Konu Sahibi bıcırık_06
uzun vadede tüyleri besliyor ve uzatıyor kızlar ben söyliyim de siz inanmayın öptümm

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sally Hansen tüy sarartıcı kullanıyorum. biraz pahalı bür ürün ama sesu ile karşılaştırdığımda gayet iyi. çok şiddetli bir kokusu yok ve cildi tahriş etmiyor. sonuç da uzun süreli idare ediyor

• Konu Sahibi bıcırık_06
Bende se sunun kini kullaniyorum pek bi sorun yok aldirmaktan daha iyidir arkadaşlar benim tüyleri uzatmadi ama sally hansen i da merak ettim doğrusu.....

• Konu Sahibi bıcırık_06
ya bütün eczanlere de bulabilir miyiz kii bunlarıı ? veya alışveriş merkezlerindee ?

• Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar ben Sally Hansen i bakırköyde büyük bir eczanede bulabildim, bayağı uğraştımtatlicadiarzu
bildiğim kadarıyla bayilik sistemi var dağıtımında onun için her eczanede bulunamayabiliyor.
internet sayfasında bayi listesi var; yasak değilse linki ekleyebilirim

• Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar vallahi ben kullandım bu sesunun tüy sarartıcısını üstelik yazın havuzda denizde bikini giymek için göbeğime ve tüm karnıma sürdüm küçük şeftali tüyler itici gelmişti çünkü o an...
daha sonraları haliyle sürekli denize indikçe tekrarladım.....herkese danışıodum kızlara felan hiçbişe olmaz diyolardı...
şimdi tüylerim karnımın ortasında ip gibi gögsümden göbeğime kadar ince kıl yumağı...senağlama senağlama

ne yapacağım inanın hiç bilmiyorum gögüs aralarına dsa sürmüştüm hafif kalın ve uzun tüyler şimdi psikolojim bozuldu.....allah korusun bir ameliyatlık durumda ne yaparım diyorum...yada evlendiğimde ne yapacağım diyorum..boydan boya ağda ile de alınmazki bunlar şaşırdım açıkcası....bana çok iyi bir ders oldu aslında....hiçö inanmayın kortizyon içeriyor bu ürünler...klava: klava:

• Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar tüy sarartıcaların tüy köklerini beslediğini bir kuaför söylemişti.Ben iğneli epilasyon yaptırmıştım.o zaman bana sormuştu sakın kullanma kökler çok kuvvetleniyor ve daha güçlü siyah çıkıyor demişti...

• Konu Sahibi bıcırık_06
kizlar ben sapsari bir sac boyasi alip istemedigim kilari boyuyorum hic bir zararida yok tüyleri beslemiyo tek sarartiyor ama biraz boyarken kasiniyor yikadikdan sonra tam sararmayinca silip yeniden sürüyorum tam sari olana kadar hic bisey gözünkmüyor hata bira bronzlasiyo tenim:dance:

• Konu Sahibi bıcırık_06

canım saç boyası zaten zararlı direk tenine değmesi tehlikeli olabilir benceCADIARZUyasakkelime

• Konu Sahibi bıcırık_06
yoo ben hic zararini görmedim hata ablamin cildi hasasdir onda bile bisey olmadi

• Konu Sahibi bıcırık_06
beNde kuLLanıorm her yaz hiçbisorunum oLmuyordu ama bu sene kollarımı ağdayla almaya başLadım tüylerim coğaldı artık paso ağa yapıyorum kollarıma ve hiç acımıyo hemde pırıl pırıl cok güzel oluyo tavsiye ederim

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar bnde satenınkini aldım.kaşlarım koyu renk bıraz acmak ıstıyorum aclarım kumral oldugu için ne kadar bekletmelıyım.cok acılmasını ıstemıorum.kaşım sımsıyah kahve olsa yeter

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende senelerce kullandım, çok pişmanım
hem uzatıyor hem de çoğaltıyor. Lekelerde cabası, minik minik kahve lekeler.Şimdi lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum hazır da kış gelmişken
İlk kullanım süper sapsarı kısacık tüyler, çıkmaya başladıkça uzuyor tabii doğal olarak (nedense ? ) dipler koyu uçlar sarı tuhaf bi görüntü oluşuyo

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar bi öneri beklıorum.kaşlarım için kullancam bıraz acmak ıcın ne kadar bekleteyım

• Konu Sahibi bıcırık_06
merhaba sız kaşınıza uygulamışşınız.nekadar beklettınız acaba.ne kadar acılma oldu.ve sadce varsa eskı kaş ve yeni kaş resmınızı koyarmısınız

• Konu Sahibi bıcırık_06
kaşa kullanmak için şöyle yapın , kulak çubuğuyla uygulayın, çok fazla bekletmeye gerek yok kaş için ama dakika da bir, çubukla sıyırarak ışık altında rengini kontrol edin. mümkünse gündüz ışığında yapın ki fazla açmış olmayın. Kontrol ettiğinizde açılmamışsa tekrar üzerini kremle kapayıp biraz daha bekleyin.
İşlem tamamsa nemli bir pamukla kremi sıyırıp sonra da ılık suyla yıkayın bu kadar :) açılma süresi kişiden kişiye değişir o yüzden bence zaman için tavsiye istemek yanlış olur.
Sarartıcıların fiyatları baya bi yüksek, Hele ki alan genişse. Tavsiyem Watson mağazalarını bilirsiniz, oranın kendi mağazasına özel yurtdışından getirttiği bir ürün var. Fiyat yarı yarıya sonuç aynı :) Bu markanın ayrıca sir ağda bantları da var onu da tavsiye ederim. Çok paralar vermeye gerek yok.

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben yüzüm için oksijen suyu ve amonyak karışımını sürrüyorum. ssarartıyo. sapsarı oluyor. 7 8 aydır böyle idare ed,yordum tüyler. sonra bi baktım uzamış geldi bana tüyler. anladım ki bu amonyak tüyleri uzatıyor. hani hacı dedeler olurya sakal uzatırlar arada bi onları elleriyel tararlar bende öle olcem galiba :) neyle sarartırsan sarar abi uzuyor tüyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…