Üç ayda 6 kilo aldım :(

salihaykn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2023
6
1
27
Arkadaşlar ben sağlıklı beslenmek istiyorum. Hiç sağlıklı beslenen birisi olamadım. Fast food şeker beyaz ekmek hepsine aşırı düşkün birisiyim çünkü. Artık bırakıyorum... Acaba siz öğünlerinizi ne şekilde olusturuyorsunuz. Kilo vermek istiyorum ama bunu sağlıklı bir düzen oluşturarak yapmak istiyorum. Kendimi aç bırakarak kilo vermek yerine güzel bir beslenme düzeniyle sağlıklı olmak istiyorum. Tavsiyeleriniz neler

Arkadaşlar ben sağlıklı beslenmek istiyorum. Hiç sağlıklı beslenen birisi olamadım. Fast food şeker beyaz ekmek hepsine aşırı düşkün birisiyim çünkü. Artık bırakıyorum... Acaba siz öğünlerinizi ne şekilde olusturuyorsunuz. Kilo vermek istiyorum ama bunu sağlıklı bir düzen oluşturarak yapmak istiyorum. Kendimi aç bırakarak kilo vermek yerine güzel bir beslenme düzeniyle sağlıklı olmak istiyorum. Tavsiyeleriniz neler
Online diyetisyen var hilal acar diye 250 TL aylık inanılmaz ilgili ve gerçekten yağdan kilo verdiriyor

Önce bir endokrin doktoruna gidin. Hormonal bir bozukluğunuz var mı onu tespit edin. Ben 43 yaşındayım, metabolizmam çok yavaş. Ancak çok sıkı bir diyet yaparsam kilo verebiliyorum.
Kilo verip, onu da korumak lazım. Beslenme alışkanlığınızı düzeltin.
Pek çok doktor günde 2 öğün yemenin insan bedeni için daha faydalı olduğunu söylüyor. Biz ağzımıza her besin attığımızda vücut organları onu sindirmek için yoruluyor. O yüzden bedenimize de çok yüklenmemiz gerekiyor. Akşam 18’den sonra da yemek yemeyin. Bol su için.

İnşallah bir an önce kilo verirsin canım benim. benim torunumda çok şeker yiyor. hayatından çıkarmak istiyorum. bende başaramadım. yinede şekeri bıraktırmaya veya en azından azaltmaya çalışıyorum.

Bende sağlıklı beslenmiyorum.Acisini bu ay çektim.Millet yazı degerlendirirken ben hasta evde yattım.Birkere sağlığıniz için kilo verin karın bolgesindeki yağlar organlara etki ederse sıkıntı oluyor.

Merhaba arkadaşlar. Ben diyetisyenim. Online ve yüz yüze diyet hizmeti veriyorum. etik kurallara uygun çalışıyorum. Destek almak isteyen varsa çekinmeden yazabilirsiniz. 3 ayda alınan 6 kilo da abartı değil kesinlikle. 1.5 ayda gidebilecek bir kilo

.

bence hemen saglıklı diyete baslama ilk önce yedigin fastfood ların yarısını yiyerek basla vücudunu yavaş yavaş diyete hazır hale getir bunun yanında yavaş yavaş egzersiz yap haftalık olarak sayısını artır.daha sonra kalori acıgı olustur yüksek olmamasına dikkat et acıgın yoksa metobolizma yavasladıgı için kilo alırsın :) umarım başarılı olursun

X