Üç çocuklular, çok çocuklular

Ara tatilde dinlenmek de neymis hepten yorulduk. Aramiza tekrar donmene sevindim canım. Öğretmenler günün kutlu olsun. kavs-i kuzah kavs-i kuzah senin de Öğretmenler gününü kutluyorum. Nasılsınız kızlar?
Teşekkürler 🥰 senin de öğretmenler günün kutlu olsun 🌻
Gidişim kısa sürdü bu sefer 🤦‍♀️

Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız? Tatil oldu sesiniz çıkmıyor. İnşallah herşey güzel gidiyordur. Valla benim ortanca kaç gündür hasta ateşi çıkıyor. Geceleri uyumuyor. Bu gün kontrollü vardı. Doktora götürdüm önemli birşey yok grip olmuş. Benim ortanca yaşıtlarına göre hem zayıf hemde kısaydı.bu günkü kontrolde çok şükür hem boyu hemde kiloda yaşıtlarına yetişmiş doktor iyi dedi herşeyi normal. Daha önce demişti hem kısa hem zayıf yaşına göre. Ay çok mutluyum ya 🤭😊
Benim küçük öyle. Senin ortanca gibi. Çok sevindim . Gelişsin serpilsin kuzular.
İnşaallah sureten ve sireten güzel olurlar.😍

Günaydın cnm. Amin gercekten uykusuzluk zorluyor. Her çocuk bir değil ya, biz ilk kez yaşıyoruz ama neredeyse bebekliginden beri uyku problemi var. Dün gece ortqnca 12 de uyudu. 2 de aglayarak, kivaranarak uyandı. Çocuğun bir şeyi var da biz mi anlamıyoruz derken sakinlesip daldi. Yatağa yattığımda vücudum titriyordu, bir süre devam etti geçince uyumuşum. Küçük de 1 de uyudu gece uyandı emzirdim ne ara daldı da babasi götürdü hatırlamıyorum bile. Bu sabah 8e ceyrek kala uyandılar ki cok mutlu oldum. Öğlen uyuyup düzene girecekler insallah.
Günaydın canım inşallah bu uyku sorunu en kısa zamanda düzelir. Benim bir arkadaşın çocuğuda uykuyu asla sevmiyor. Arkadaşım diyor gece saat kaçta yatarsa yatsın sabah saat 5/6 gibi ayakta. Birde uyandığı gibi kardeşlerini uyandırıyor. Ondan sonrada tehlikeli şeyler ile oynuyorlarmış. Ay ay benim ortanca gece yine yatmadı. Hep çığlık çığlığa uyandı. Üstüne bebek ile büyüğüde çok rahatsız etti uyandırdı. Şimdi de uykusuzluktan ağlıyor karnını doyurdum bezini değiştirdim,şimdi ayağımda sallıyorum ki uyusun. Sağlıkları yerinde olsun inşallah bu geçici bir dönemdir.

Çok haklısın ama melankoli göbek adım 🤦‍♀️
Off ya melankolide neymiş. Ya yapma Allah aşkına. Kv öyleydi valla hep motivasyon ile değişti kadın. Neden böylesin peki.
Ya ben annemi özledim. Annem 11 sene evvel vefat etti. Eşim 4.yü istemiyor. Silik çizgi çıkıp çıkıp duruyor ama sonra regl oluyorum.. Valla gerşeye rağmen elhamdülillah çok şükür. Sende yaz bakalım neyin var.

Off ya melankolide neymiş. Ya yapma Allah aşkına. Kv öyleydi valla hep motivasyon ile değişti kadın. Neden böylesin peki.
Ya ben annemi özledim. Annem 11 sene evvel vefat etti. Eşim 4.yü istemiyor. Silik çizgi çıkıp çıkıp duruyor ama sonra regl oluyorum.. Valla gerşeye rağmen elhamdülillah çok şükür. Sende yaz bakalım neyin var.
Ay kıyamam canım benim ☹️RABBİM anneciğinin mekanını cennet etsin. Her şey de vardır bir hayır canını sıkma. Hiç ummadığın anda inşallah gelir 4. Ufaklık😊

Ay kıyamam canım benim ☹️RABBİM anneciğinin mekanını cennet etsin. Her şey de vardır bir hayır canını sıkma. Hiç ummadığın anda inşallah gelir 4. Ufaklık😊
Elbet vardır zamanı. İnşallah dediğin gibi olur. Amin bütün geçmişlerimizin mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin..

Offf derdimi yazsam kızarsın bana 😞

Allah rahmet eylesin..

Offf derdimi yazsam kızarsın bana 😞
Kızmayız kızmayız. 🥰
Sana kızılır mı hiç? Kızanı gruptan atalım.😅
Bize kızan değil, motive eden lazım. Bak onu bunu yazıp duruyoruz. Paylaşmak rahatlatıyor. Sen de paylaşmak istersen buradayız.
Hem ben biliyorum senin derdini. Botoks yaptırmadın diye böylesin de mi itiraf et.🤪 Gel ruhumuza botoks yaptıralım. Cilt birşekilde yoluna giriyor. Girmezse de yaşanmışlıklarla mutlu olacağıZ. Herşeye ve herkese rağmen biz buyuz. Ne dedik, beğenmeyen küçük oğluna almasın. 😁

Kızmayız kızmayız. 🥰
Bize kızan değil, motive eden lazım. Bak onu bunu yazıp duruyoruz. Paylaşmak rahatlatıyor. Sen de paylaşmak istersen buradayız.
Hem ben biliyorum senin derdini. Botoks yaptırmadın diye böylesin de mi itiraf et.🤪 Gel ruhumuza botoks yaptıralım. Cilt birşekilde yoluna giriyor. Girmezse de yaşanmışlıklarla mutlu olacağıZ. Herşeye ve herkese rağmen biz buyuz. Ne dedik, beğenmeyen küçük oğluna almasın. 😁
Yazıyorum o zaman. Ben bu topikte kendimi 2 çocukla 3 çocuklu gibi hissettiğim için takılmaya başladım. Sizleri okumak iyi hissettirdi. Çünkü kendi kendime dedim ki bak mikan 3-4 çocukla bile ne güzel idare ediyorlar, ne güzel enerjileri var. Kendimi daha az baskı altında hissetmeye başladım sayenizde. karapisso karapisso bana kızma ama geçen hafta hiç beklemiyorken adetim gecikti. Neyse değildir ama bir test yapayım içim rahatlasın dedim. Ve çift çizgiyi gördüm. Hala şoktayım. Ve ağlamaklıyım. Allah affetsin😞 ben tüm bebek eşyalarını elden çıkardım. Düşünmüyorduk artık, bilmiyorum nasıl olacak ama toparlanamıyorum. Diğer ikisinde çok hevesliydim ama şu an bambaşka duygularla boğuşuyorum. Bir şey deyin içimi rahatlatın 😭

Elbet vardır zamanı. İnşallah dediğin gibi olur. Amin bütün geçmişlerimizin mekanı cennet olsun.

Yazıyorum o zaman. Ben bu topikte kendimi 2 çocukla 3 çocuklu gibi hissettiğim için takılmaya başladım. Sizleri okumak iyi hissettirdi. Çünkü kendi kendime dedim ki bak mikan 3-4 çocukla bile ne güzel idare ediyorlar, ne güzel enerjileri var. Kendimi daha az baskı altında hissetmeye başladım sayenizde. karapisso karapisso bana kızma ama geçen hafta hiç beklemiyorken adetim gecikti. Neyse değildir ama bir test yapayım içim rahatlasın dedim. Ve çift çizgiyi gördüm. Hala şoktayım. Ve ağlamaklıyım. Allah affetsin😞 ben tüm bebek eşyalarını elden çıkardım. Düşünmüyorduk artık, bilmiyorum nasıl olacak ama toparlanamıyorum. Diğer ikisinde çok hevesliydim ama şu an bambaşka duygularla boğuşuyorum. Bir şey deyin içimi rahatlatın 😭
Kız nasibe bak sen. Hallam hallam Kız sen bize özenmişsin besbelli madem onlar üç çocukla yapıyor bende yaparım dedin demi hadi itiraf et , birde yani Allahım canım Rabbim benide geçiktir nolur sağlıkla, bak şimdi o çifr5 çizgiyi görmek vardı, ayyy heyecan yaptım. Ayrıca sana kızmak ne demek. Tebrik etmeye geldim. Gözün aydın. Sağ salim kucağına alırsın inşallah.

Kızmayız kızmayız. 🥰
Demi Kız 😍💕💕💕

Kız nasibe bak sen. Hallam hallam Kız sen bize özenmişsin besbelli madem onlar üç çocukla yapıyor bende yaparım dedin demi hadi itiraf et , birde yani Allahım canım Rabbim benide geçiktir nolur sağlıkla, bak şimdi o çifr5 çizgiyi görmek vardı, ayyy heyecan yaptım. Ayrıca sana kızmak ne demek. Tebrik etmeye geldim. Gözün aydın. Sağ salim kucağına alırsın inşallah.
Teşekkür ederim, Allah hayırlı zamanda sana da nasip etsin. Ama İnan yok yani ben rahatına düşkün bir insanım, bak önceden kız olacaksa 3. Yü yaparım derdim ama son geldiğim noktada kız da olsa erkek de olsa istemiyorum artık Allah isteyene nasip etsin diyordum. Kızma konusunda da şöyle hani ben bu habere üzüldüğüm için kızarsın dedim yanlış anlama beni lütfen ☺️

Allah iyiliğini versin emi😌.bende dedim acaba ne derdin var. Beklemediğin için sarsılman normal. Ama sağlıkla gelsin. Zaten iki tanesine bakıyorsun korkma 3 olunca pek fazla değişen birşey olmuyor 😂bu mesajı sana yazarken ortancayı ayağımda sallıyorum,bebeği kucağıma almışım bir yandan da mesaj yazıyorum. Artık toparlanman lazım. Ben 4. Düşünüyorum 😂sen daha bana 2/3 hesabını yapıyorsun😊yanlış anlama derdini hafife almıyorum. Sadece böyle yazıyorum ki biraz gülesin. Ayrıca dertte değil öyle bakma

X