üçgen poşette kolonya

ben hastalikli gibi leblebbi tozu alirdim surekli ... sonrada pekligimle ugrasip dururdu annem :-) birde bakkaldan yazin sicaklarda meybuz vardi cilekli limonlu falan onlardan alirdik eriyene kadar bekletip(neden oyle yapardik bilmem)su haline gelince icerdik :KK23:

Hemen indiricem :)

Evet hep hedefim vardi. Sanal bebegi alabilmek. Yalvac uralin kirmizi gozlukle cevaplari gozuken bilmece kitabini alabilmek cok buyuk biseydi. Onu almak icin butun cagaloglunu gezmistik. Kimse istedigimiz paraya dusmeyince bos elle eve donmustuk.

26 yasimdayim. 13unde kardesim var. Annemle babamin kafa yapisi hic degismemis maddiyat iyilesse de. Sinifta herkesin akilli telefonu varmis. Bizimkine gecen gun 150 liraya internete girmeyen kamerasiz almislar. Tek hedefi bigun iphone sahibi olabilmek garibimin :)
benzer yönlerimiz var dans..ben de ilkokula giderken bebek istemiştimde koca kazık olmuştum ilk okul 5 te gittik almak için pahalı dediler..oyuncakçının biride bu bebekle oynayacak yaşı geçmiş dedi almadılar..:KK4:belki 50 bebek alabilirdi babam.

Oyyy cok guzel yapmissin sana da cocuguna da aferin :) iyi dayanmissin almadan. Aradaki cizgiyi ayarlamak zor ben de beceremem diye korkuyorum. Baskalarinda gorup kendini eksik hissetmesini de istemem hemen sahip olup doyumsuz olmasini da.
telefon konusunuda abartmış sizinkiler böyle olupta almayınca çocuklar anne babalarına öfke duyuyorlar..biraz daha düzgün bir şey alınabilirdi..

benzer yönlerimiz var dans..ben de ilkokula giderken bebek istemiştimde koca kazık olmuştum ilk okul 5 te gittik almak için pahalı dediler..oyuncakçının biride bu bebekle oynayacak yaşı geçmiş dedi almadılar..:KK4:belki 50 bebek alabilirdi babam.

Cocuga cok fazla almak da iyi degil hic almamak da. Siniri ogretmek lazim :KK43:

telefon konusunuda abartmış sizinkiler böyle olupta almayınca çocuklar anne babalarına öfke duyuyorlar..biraz daha düzgün bir şey alınabilirdi..

Sorma cok agresif ofkeli. Babami aradim ben de soyledim. En azndan kamerasi olsaydi watsapa falan girseydi dedim. Al gonder o zaman dedi. Turkcellin ucuz kampanyalarina bakiyodum ben de :KK70:

Sorma cok agresif ofkeli. Babami aradim ben de soyledim. En azndan kamerasi olsaydi watsapa falan girseydi dedim. Al gonder o zaman dedi. Turkcellin ucuz kampanyalarina bakiyodum ben de :KK70:
inşallah canım..orta halli bir şey bakarsın artık..ah ah kardeşlere can feda:cry:
emin ol yaptıkların,olumlu yada olumsuz,yol ,su ve elektirik olarak geri dönecek:KK70:

Cocuga cok fazla almak da iyi degil hic almamak da. Siniri ogretmek lazim :KK43:
hiç almadı babam vallahi..kızkardeşimle ben erkek kardeşime bir buldozer aldıydık pazardan onunda tekerleğini çıkardı diye tokat atmıştı erkek kardeşime:KK4:

bizim okulun önünde bir adam vardı o zaman hit olan şarkıları gazete şeklinde satardı bide bunlar vardıı nefis tiii :)
840369-bc67ca479b5d356de0391ab1ac9f6eb7.jpg

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    4,4 KB · Görüntüleme: 122
bızde bırbırımızın uzerınde patlatıyorduk bunları :KK51: bırde kucuk kucuk sıselerde sımler vardı yaramazlık yapıp bırbırımızın yuzune dökerdık okulda :KK52: herkes parlak parlak gezınce müdürün gözüne battık satan kırtasıyeyı uyarmıstı :KK52:
ahahah :KK70: :KK70:

ilkokul zamanlarımızda bakkal veya kırtasiyeden aldığımız sey..

nıye böyle bıse alıyorduk,nıye satılıyordu hıc bılmıyorum:KK70:

Eki Görüntüle 1000121 unutanlar ıcın resmını ekliiim..
ayyyy bayılırım buna hep alırdım. okul bahçesinden demirlerin arasından para uzatırdım karşı kantin kırtasiyeden getirirdiler ah ah eski günler

X