ücretsiz vucut bakım kremi

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba sizinle birşeyi paylaşmak istiyorum.Eger NIVEA nın wb sayfasına girerseniz ordaki ücretsiz 0800 211 73 73 nolu tel arayıp ücretsiz vucut bakım ürünü isteyebilirsiniz.web adresi şöyle:www.nıvea.com.tr eger sayfa görüntüleyemezseniz.numarayı aramanız yeterli olacaktır.
bir defaya mahsus olmak üzere numune bir ürün göndriyor. bundan faydalanmak isteyecek arkadaşlar olacanı düşünüyorum ihtiyacı olan olabilir.Üstelik hiç bir ücret ödemeden..

sağol cnm sitede herhangi birşey yok bu konuyla ilgili. fakat numarayı arayacağım.

:içelim: teşekkürler canım hemen arıyacağımmmm...

bende ararım valla nerde beleş oraya yerleş demişler dimi
:)))

Arkadaslar bedava verirlermi hiç birsey vardir onda bisi...Dikkat edin belki deneme amacli veriyorlardir test için falan???

alsebeye katiliyorum niye bedavaya versinler ki muhakkak bir bityenigi vardir dikkatli olun

alsebeye katiliyorum niye bedavaya versinler ki muhakkak bir bityenigi vardir dikkatli olun

Arkadaşlar bu bir promosyon nıvea yeni çıkartıgı bir ürünün tanıtımı için bir defalına mahsus böyle bir kampanya başlatmış valla ben aradım.kayıt oldum
tel özelikle arasanız daha çabuk oluyor benimki 3 hafta içinde geldi.
benden söylemesi herhangi bir ücret talep edilmiyor dediğim gibi promosyon bu
:içelim: :emir_bebek:

Helena ben aradım ama bu bilgi farklı sitede yayınlanmış onu bulmamı istediler nive.com.tr de yayınlanmamış bu haber

Helena ben aradım ama bu bilgi farklı sitede yayınlanmış onu bulmamı istediler nive.com.tr de yayınlanmamış bu haber

Cnm başka bir siteye daha üyeyim orada yanınlanıyor burada yasak oldugu için veremiyorum ama zaten e-maille pek cv vermiyorlar verdigim numaradan ararsan kayıt alıyorlar senin bilgilerini alıp form doldurup ürününü gönderiyorlar
bu ücretsiz hatları zaten cnm sen bu numaradan 0800 211 73 73 arayıp kayıt yaptırabilirsiniz .Yanlız çok talep oldugu için biraz 3 haftayı buluyor gelmeleri haberiniz olsun.Sevgiler....:emir_bebek:

denemek lazım.
kimlik bilgisi falan istiyorlarmı bi kutu krem için dolandırılmayalım..

denemek lazım.
kimlik bilgisi falan istiyorlarmı bi kutu krem için dolandırılmayalım..

Hayır cnm Tel aradıgında müşteri temsilcisi soruyor sana ad soyda birde adresini alıyor ürünü göndermek için hepsi o kadar....

numune dedikleri küçücük paket içinde avuç içini doldurmayan bi krem arkadaşlar bende aldım

ben kullandım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim

arkadaslar bende biraz once arayip kayıt oldum.
umarım urunler bir an once gelir, uc hafta uzun sure bence:sm_confused:
bilgi veren arkadasa tsk ederim. sayesinde urunu deneme sansımız oldu.
sevgiler

Arkadaslar bedava verirlermi hiç birsey vardir onda bisi...Dikkat edin belki deneme amacli veriyorlardir test için falan???

canım bukadra korkmayın sadce firma satış hacmını yüksetmek için bunu yapıyor çünkü numune ürünlerini kullanan kişilerin o ürünü alma şansı hiç denemmemiş olanlardan daha yüksektır o yuzden bu tarz promosyon yapılıyor içiniz rahat olsun ama okdar arama degmez bence çünkü ürün mitarı çok küçüktür zaten kremin normal fiyatı nedirki

evet bende aldım küçük bir numune tabiki ama güzel kokusuda hoştu hemen yumuşacık yapıyor tavsiye ederim.

kızlar hala sürüyor mu kampanyası??????

Son düzenleyen: Moderatör:
X