Dudak Makyajı Uçuk için acil çözüm??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

pinar_91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
74
0
33
dudagmda ucuk cikti kizlar ve haftaya abim nisanlaniooooooooooorrr resim cektircezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz allahim yaa $ansa bakarmisiniz senağlama en iyi cözümü nedir??? okadar kremler ilaclar var ki ise yaramiolar, ben biseyden igrendigimde hemncik ciki verio napcam ben simdi???ühüüüüü yardiminizi bekliormmmm:a015:

te$ekkür ederim, ama ben idrarimi sürdm ve iki günde gitti :) normalde bende en az bir hafta sürer ama inanilmaz yaa.. tavsiyem olur :KK66:

hadi ya ben de hep çıkar ama idrarımı kullanmak pek içime sinmez ya

te$ekkür ederim, ama ben idrarimi sürdm ve iki günde gitti :) normalde bende en az bir hafta sürer ama inanilmaz yaa.. tavsiyem olur :KK66:

Arkadaşım sen intihar mı ediyorsun yaw şoka girdim.bu idrarın bir ilaç ismi olduğuna inanmak istiyorum.(İstiyorum ama inanamıyorum )
:1shok::1shok::1shok:

Lütfen bu topik ziyaretçilere yasaklansın yoksa cemi cümleye rezil olacaz:kedi:

asiviral diye bir uçuk kremi var benm annemde babamda o kremi kullanıyorlar ve memnunlar.tabi konuyu açan arkadaş başka bir çözüm bulmuşta:jeyyar:,belki başka arkadaşlara lazım olur diye yazım dedim.

asiviral canım :KK66:
bide sana alternatif tıp kesin çözüm hemde sarımsağı kes ikiye onu bi yara bandıyla beklet uçuğunda 3 saat en az göreceksin uçuğun acaip sulanacak ve ertesi gün kabuklanıp geçecek :KK66: :jeyyar:

ben ucuk cıktıgında sarımsagı ıkıye ayırıp ucugun üstünde bekletıyorum zonkluyor bayagı ama yok oluyor ertesı gun

Canım çıktıktan sonra işin açığı kremler pek işe yaramıyo.Bende çok çıkar küçüklükten beri ben artık uzman oldum.yeni çıkmaya başladığında hissettiğinde zovirax sürmelisin.Çıktı ve içi su doluysa ve acil durum üzerine alkol bas derim ama bu yöntem kesinlikle bilimsel değil.Sadece benim bir kere denediğim yöntemdir.Alkol basıp tendirtiyot filan sürmüştüm hemen kurutmuştu.Bide sürekli uçuk çıkıyosa kesin bişeye bağlı çıkıyodur.Ben kendiminkini keşfettim.Benimki uykusuz kalınca çıkıyo mesela.Artık çok uykusuz kaldığım zamanlarda asiviral ilacını içiyorum bir adet.Ve çıkmıyo ama tabi sürekli ilaç almakta iyi bişey değil.Yani benim yaptığım doğru değil ama okadar uğraştımki uçukla bıkmıştım gerçekten.

Son düzenleme:
ee başlık sahibinin uçuğu mayıstan beri geçmiştir herhaldekaydirigubbakcemile3

ay hakkaten canım ya hiç bakmamışım ne zaman yazmış haklsın valla:roflol: neyse başkasının işine yarar belki

Konunun sahibi çözüm bulmuştur ama yine de yazayım:KK70:
Uçuk uykusuzluğa bağlı olarak da çıkar.
Yemek yaptığımız tahta kaşıklardan birini alıp biraz ısıtıyoruz, uçuğun üzerine tutuyoruz. Kısa bir süre tutsak yeter zaten sönüyor hemen.
Gayet eski bir yöntemdir bu babaannemden öğrenmiştim:KK70:

Kızlar size uçuk için süper bir tavsiye vereceğim ama bunu ilk uçuğu hissetiğinizde yapmanız gerekiyor genelde uçuk ortaya çıkmadan önce orada kaşınma ve kızarıklık olur bunu farkettiğiniz de gidip hemen sabunla yıkayıp oraya diş macunu sürün ve bekleyin o kaşıntıdan eser kalmıyor ben bir çok kez denedim uçukta hiç bir zaman oluşmadı...

asiviral diye bir uçuk kremi var benm annemde babamda o kremi kullanıyorlar ve memnunlar.tabi konuyu açan arkadaş başka bir çözüm bulmuşta:jeyyar:,belki başka arkadaşlara lazım olur diye yazım dedim.

Evet ben de ne zaman sıkılsam, üzülsem hemen uçuk çıkar. Asiviral çok iyi geliyor, yalnız sürdükten sonra karıncalar ısırıyor sanki yarayı. Kaşıntısına dayanabilene 3 günde iyi gelir. Günde 6 kere sürülecek, ince değil, kalın tabaka olacak...

Amanın geç oldu kusura bakmayın... :tomato::tomato::tomato:

çok fazla takma kafana bence benim sürekli uçuklardı ve alt dudağımın hemen altında nişanımdan bir iki gün öncesinde çıktı neler denedim geçsin nişana kadar diye ne yaptysam hiç birşey işe yaramadı nişanda kuaföre makyaj esnasında sürekli uyarıda bulundum kapatması için kıza neler söyledim :) stüdyoda çekilen resimlerde nasılsa rutuş yapılıyor diğer resimlerdede çok belli olmamış boş yere kendime 2 gün boyunca o güzel heyecanı yaşamak yerine uçuk telaşı yaşattım

cicim bak ben bi krem kullanıyorum hemen geçiyo öle zor geçerse seninde uçuğun bu krem birebir adıda terramycin okymi cicim:hulya:

X