Lekeler, Çiller uçuk izi lekesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kemaniye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2010
21
0
arkadaslarrr nolur bana yardımcı olun.....bundan 8 ay önce yüzüme yakın yerde iki taraftan uçuk çıktı ..uçuk geçmesine geçtideee fakat izleri duruyo.....BU İZLERİ NE YOK EDEBİLİR bilen varsa lütfen özelden yada burdan cevaplarsa sevinirim....şimdiden teşekkürler...

Aynn benimde dudağımın üstünde uçuk çıkmıştı uçuk geçti ama orası hala hafif kızarık duruyor

ama keşke benimde dudagımın kenarında falan olsa...yanagıma yakın yerlerde cıktı .ve halen izler duruyo..........napcam bilmiyorum....

Bepanthene kremin yara izlerine iyi geldiğini duymuştum ama acaba bunda da etiki edermi ki :uhm:

Bende de önceleri çok uçuk çıkardı,ve izi geçmezdi,hatta bıyıklarımı aldığımda bile

hemen patlardı dudağımın üstünde,

Sana uçuk kremi Zowirax ı tavsiye ederim,uçuğun çıkacağını anladığın an,yani hani kaşınır

ya biraz çıkarken,hemen sür bu kremden,hem çıkmasını önlüyor,hem de çıksa da en hafif

şekilde büyümeden kalıyo,ayrıca izi de pek belli olmuyo,

Bir de ben artık bıyıklarımı alınca direk kırmızı kantaron yağı sürüyorum,tahrişi izi falan

önlüyo,önceden hep izi kalırdı ağdayla alınca,ama artık sabaha hiçbişey kalmıyo,

Uçuk izine de iyi geleceğinden eminim kesin,mutlaka dene derim...
boshayallersmile

arkadaslar sorunum çok uzun süreden beri kalan uçuk izlerini yokedememem.....yani bu izleri nasıl yok edebilirim....

arkadaslar sorunum çok uzun süreden beri kalan uçuk izlerini yokedememem.....yani bu izleri nasıl yok edebilirim....

Limon suyu veya patates suyu cildi beyazlatıyo,istersen bi dene kullandıkça gitgide izler yok olur sanırım...

PEKİİ ARKADASLAR BU UÇUK İZİNİ GİDERECEK HERHANGİ BİR KREM YOK MUU??? YAA HERŞEYE ÇARE VARKEN NEDEN BU UÇUĞA Bİ ÇÖZÜM YOKK....UÇUK İZLERİNE Bİ ÇÖZÜM OLMALI ..YOK MU ŞU FORUMDA BİLİR KİŞİ ...:1no2:

PEKİİ ARKADASLAR BU UÇUK İZİNİ GİDERECEK HERHANGİ BİR KREM YOK MUU??? YAA HERŞEYE ÇARE VARKEN NEDEN BU UÇUĞA Bİ ÇÖZÜM YOKK....UÇUK İZLERİNE Bİ ÇÖZÜM OLMALI ..YOK MU ŞU FORUMDA BİLİR KİŞİ ...:1no2:

canım ben senelerce uğraştım uçuk ile doğal olarak izleri ile de HAMETAN ve BACTROBAN diye iki krem var onları alıyorsun birini gündüz birini gece kalın bi tabaka halinde sürüyorsun yerlerine ve sen elinle falan yedirmiyorsun cilt kendi emiyor bi süre sonra izler geçiyoropuyorumnanaktan
ayrıca çok şükür 2-3 senedir yok bende hemen tedavisini de söyleyeyim İMUNEX isimli bi ilaç satılıyor ben 6 ay kullandım ondan sonra komple geçti :sm_cool:

peki canım bu söylediğin kremler eczanede bulunur mu?.uçuk çıkması önemli degilde çıkacagı varsa cıkacaktır ama izi kalmasın önemli olan bu ...bu kremler izleri götürüyo öylemi.....inşallah iyi gelir...

canım ben senelerce uğraştım uçuk ile doğal olarak izleri ile de HAMETAN ve BACTROBAN diye iki krem var onları alıyorsun birini gündüz birini gece kalın bi tabaka halinde sürüyorsun yerlerine ve sen elinle falan yedirmiyorsun cilt kendi emiyor bi süre sonra izler geçiyoropuyorumnanaktan
ayrıca çok şükür 2-3 senedir yok bende hemen tedavisini de söyleyeyim İMUNEX isimli bi ilaç satılıyor ben 6 ay kullandım ondan sonra komple geçti :sm_cool:

canım o dediğin kremleri aldım ..hangisini gece ;hangisi gündüz sürcem..kaydirigubbakcemile5

LEHA bu yazdığın hameton ve bactroban uçuk izlerini geçirmek içinmi ? bendede 1 ay önce uçuk çıktı fakat izleri kaldı , kantaron yağı kullanıyorum pek bi fark göremedim, bunlar sende işe yaradımı? yoksa sadece uçuğu iyileştirirken mi kullandın ?

ya bu uçuk izine kesin olark iyi gelen bişi yokmuu yaa dnenmiş yada denenmemiş ama bilinen bişi kmse tam bişi yazmamış doğal tarifler yada bi leke ilacı faln bilen biri yokmuuu??? siwilce izlerine çare warda bu uçuga neden yokkk=(((( birii yardımm etsinnnn lutfenn...

ya bu uçuk izine kesin olark iyi gelen bişi yokmuu yaa dnenmiş yada denenmemiş ama bilinen bişi kmse tam bişi yazmamış doğal tarifler yada bi leke ilacı faln bilen biri yokmuuu??? siwilce izlerine çare warda bu uçuga neden yokkk=(((( birii yardımm etsinnnn lutfenn...
buldun mu uçuk izlerini geçiren bir ilaç 2 senedir bende bıyık bölgemde var

Kızlar hâlâ bir çare bulan yok galiba 😔 Kantaron yağı hiç etki etmedi bende.. lr aloe vera propolis krem sürüyorum ama o da etkili değil gibi.. bir çözüm bulan yazsın noooolur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X