Uçuk nasıl geçer?...

asiviral kullanmayın.. ben kullandım hiçbi işe yaramıyo. zovirax kullanın ama pat diye iyileştirmesini beklemeyin. uçuk çıktımı 1 haftayı gözden çıkarın. başka iyi yöntem bulamadım

arkadaslar ben size cok etkili bir tavsiyem olacak.... ondan baska hic birsey denemenize hiiiic gerek yok... penaten kremi.. bunu uygulayin pisman olmayacaksiniz... aninda kurutuyor.kaydirigubbakcemile5

walla hiç farketmiyor bende nerede çıakcağı illaki çııkıyor vectavir çok etkili ama belli bir kullanımdan sora illaki çıkcak bende ki uçuk 3 -4 ay kullnaırım çıkmas ama 5. uçuk çıkışında ne akdar sürersem süreyim illaki çıkıo işte hiç olmadı burnumun içinde burnumun üstünde yanaklarımda
ama en etkili benm kullandıklarımda vectavir tavisye ederim kaydirigubbakcemile zemuszemus

yaa dudağım ve burnumun kenarı uçukladıı yardııımmmmm lütfenn ne yapmalıyım hemen geçmesi için kendimi çook kötü hissediyorummm((

Arkadaşlar bu uçuk illeti benim resmen kabusumdu. En ufak bir üzüntüde çıkıyordu bende. Ağlamaya bile korkuyordum artık, çünkü gözümün tam altında çıkıyordu bende. Çaresini buldum nasıl mı? Bağışıklık sisteminizin kuvvetli olması çok önemli, bunu da hergün bal yiyerek sağladım. Sabah kahvaltısında bitki çayı içiyorum ve şeker yerine her bardağa 2 çay kaşığı süzme bal atıyorum. Hem sağlık açısından iyi oluyor hemde artık uçuk illetiyle uğraşmıyorum. Düzenli olarak kulllanın bakın nasıl güzel oluyor hayat 24:

hergün balda topitoş yapmazmı bizi? uçuk gibi gezmeyelim ortada :) ben asiviral kullanıyorum bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz konusunda doğrusun

virosil krem antiviral cok cok etkili. tavsiye ederim.
bende de ucuk cok cikar bu virosil antiviral kremi kesfettigimden beri kasinmaya basladigi anda hemen suruyorum ya hic cikmiyor ya da cok hafif seyrediyor, eger ciktiysa da cabucak kurutuyor.

ben çamaşır suyu ve aseton kullanmaya cesaret edemem daha öncesen oksijenli su sürüyodum geçiriyodu ama cildi tahriş edici özelliği var, 3-4tane krem denedim geçmedi şimdi herpclair jel önerdiler eczaneden onu aldım tamamen doğalmış lavanta ve oğul otu içeren yağ kompleksinden oluşuyor.. sürünce bir süre sonra yanma yapıyor ama güsel denemenizi öneririm..

bizler ailecek uçuktan çekmişizdir yıllarca...

zovirax'ı keşfettikten sonra yıllarca ona para döktük, ama bildiğiniz gibi o da hemen kaşınmaya başlayınca sürünce işe yarıyor ve de fiyatı sık uçuk çıkaranlar için biraz yüksek.

tesadüfen bir şey keşfettik: nivea'nın her yerde satılan lipsticklerinden nivea med-uçuk yeşilimsi kapaği var hani. kışın çatlamaya karşı kullanırdık. kaşınmaya başlayınca hemen sürüyorsunuz, zaten günlük bakım ürünü de olduğundan devamlı yanınızda taşımanız da kolay, ilaç olmadığı için dışarıdan garip de durmuyor lipstick sonuçta! 4-5 tl bi şey sanırım. her uçuk atlattıktan sonra bıçakla kesiyoruz ucunu 1 cm kadar, denemenizi tavsiye ederim arkadaşlar

Arkadaşlar çıldırıcam yardım istiyorum yine cıktı bu uçuk dudağım komple oldu yaa acıyoda uçuk krem kullanıyorum adı vectavir ufak bi tüp bitti(( şimdi de terramycin deri merhemi sürmeye başladım. İşe yarar mı bilmiyorum ama başka yol bulamadım

Limonda işe yarıyor kızlar, kaşınmaya başladığı an basın limonu
Asetonuda denedim herikiside işe yarıyor.

uçuk kremi olarak zovirax kullanın arkadaşlar,çok iyiii. hatta kullanılan bölgede bir daha uçuk çıkmıyor..(diğer uçuk kremleri hiç etkili değil.)

benimde aynı sorunum war. sürekli suratımda agzımda ucak çıkar. ne dışarı çıkasım gelio nede ortama girmek. artık kimseyle aynı sofrada yemek yemek dahi isdemiorum çlirebiliriz di.demiorum..bugun doktora gittim. dunyanın hiçbi yerinde bu soruna kesin bir çözüm yok dedi..sadece bagışıklık sistemini güçlendirelim dedi. benexol die vitamin hapı verdi...reçetisini okudum vucut direncini güçlendiriomuş.2 ay boyunca gunde bir kere iç dedi..birde vectavir die bir ucuk kremini yazdı receteye.kremide 2 ay boyunca günde 5 kez sür dedi, uçuk geçsin yada geçmesin kesinlikle uçuk çıkmış yerlere 2 ay boyunca sür dedi....şimdi başladım bakalım inş yararı olur sizlerle paylaşırım...herkese bol şifa.

arkadaslar ben size cok etkili bir tavsiyem olacak.... ondan baska hic birsey denemenize hiiiic gerek yok... penaten kremi.. bunu uygulayin pisman olmayacaksiniz... aninda kurutuyor.kaydirigubbakcemile5

Bephanten yumuşatır, kurutması gerekir ki çabuk geçsin.

Kızlar helpclair diye bir krem var o çok etkili sonunda adını buldum. Bir kere kullanmıştım iyi gelmişti. Bugün hemen alıcam. Umarım yine etkili olur. Bu sefer uçuklarım fazla da

Dün uçuğum çıktı hemen gittim zovirax aldım umarım etkili olur. Bir kaç gün sonra abimin sözü var bu halde olmamalıyım.

insanın burnunda uçuk çıkar mı! yeri var bide saolsun hep orda çıkar çok çirkin bi görüntü ya biraz önce çamaşırsuyu sürdüm yandı biraz ama umarım geçer. Bide burnumda ki yerini geçirebilsem offff en etkili ne olabilir acaba????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…