Uçuk sorunu

xltoxs

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
3.845
8
bende sürekli uçuk çıkıyor.bazen stresli oldugumda bazende sebepsiz yere.ama 2 ayda bir kesin çıkar.tam dudagımda.şimdi yine cıktı.hep üst dudagımda cıkardı şimdi altta.ve öyle ufak falanda degil.bayaa bi büyük.acıyo kasınıyo fln.bunun kesin bir tedavisi yokmu?bi arkadasımda benim gibiydi.hap fln verdiler ona.kullandı.ama yine cıktı ondada.ucuk ilaçlarıda acayip pahalı.yani 3 ytl lik olanda var.ama hiç faydası olmuyor.bugun yine 9.25 ytl ye novartis aldm.ilk defa kullanıcam.eskiden zuvirax gibi birşey kullanırdım.oda şimdi 22.5 ytl idi.e alamadım.ne diyosunuz kızlar???????????:çok üzgünüm:

walla dostum benim de başım uçukla dertteydi. sadece ağzımdan deil burnumdan bile çıkardı. Vectavir die bir merhem kullandım çok etkili oldu bende.
Çıkacağını hissetiğim anda sürüyorm hem yayılmasını önlüyo hemde ateşini alıyo.
Birde bol su tüket uçukluyken. Geçmiş olsunyerimseniben

cnm bendede çok çıkıyo hatta suaniyice abarttı ağzımın yanında yanağımın orda yuvarlak bi kabartı halinde çıktı hemen dermatoloğa gittim oda uzun süreli tedavi şart dedi virüsü engellemek için valtrex diye bi hap verdi 1 ay kullanıcam sende bi görün derim ben cnm

Kızlar viral ilaçların karaciğere çok zarar verdiğini biliyorum. Allah korusun o yüzden hap kullanmadan önce dikkat edin derim.

Bende de çok çıkar ve hemen ASİVİRAL adında bir krem var. Çıktığında üzerine tabaka halinde sürüyorum. Çabuk kurumasını ve geçmesini sağlıyor.Tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

söledigin kremi kullandım canım,1 hafta oldu hala gecirmedi.bide 9.5 ytl para verdim.bana faydası olmadı yani.boyle olmucak ya doktora gitcem

Eczaneden uçuk kremi al ya da evde yapabileceğin formüller var ama mikrop kaptırırsın o yüzden söylemiyorum.

benim gibi uçukla başı dertte olanlarınız var mı
bende her zaman çıkıyor sanki o benim ayrılmaz bir parçam gibi olmuştu peki ne yapıyorsunuz
mesela ben çıktıktan sonra 1 diş sarımsağı soyup bıçakla biraz bölüp o sarımsakdan çıkan suyu sürüyorum işe yaradı 2 günde geçiriyor denemenizi tavsiye ederim
peki bana başka yöntemler tavsiye edebilecek var mı:uhm:

çıkmadan önce kızarıklığı gördüğün zaman asiviral diye bi uçuk kremi var onu sürünce çıkmıyomuş yani kremin prospektüsünde öyle yazıyodu ben uçuk çıktıktan sonra kullandım maalesef valla o su toplamş kabarcıkları 2 günde feln geçirdi kabuk oldu bişiler oldu he bn bi ara bide madecassol sürmüştüm çünkü banyo yaptıkça kopuodu deri yara oldu felan felan bugun koptu işte kızarıklık var şincilik bilmiorm bidahakine artıkın sarmısak denerik saolasın önern için..

çıkmadan önce kızarıklığı gördüğün zaman asiviral diye bi uçuk kremi var onu sürünce çıkmıyomuş yani kremin prospektüsünde öyle yazıyodu ben uçuk çıktıktan sonra kullandım maalesef valla o su toplamş kabarcıkları 2 günde feln geçirdi kabuk oldu bişiler oldu he bn bi ara bide madecassol sürmüştüm çünkü banyo yaptıkça kopuodu deri yara oldu felan felan bugun koptu işte kızarıklık var şincilik bilmiorm bidahakine artıkın sarmısak denerik saolasın önern için..

ben onu da kullandım ama ne yazık ki hiç çıkmadan önce kullanamadımm o yuzden işe yaramadı,

bende de asiviral uçuk kreminden var ama bildiğim ilacın uçuk çıktıktan sonra o kabarcıkların hemen kabuk tutmasını sağlaması. uçuk çıkmadan önce kullanılacak bir krem biliyorum, baya küçük bir tüpte satılıyor, tam fiyatını bilmiyorum ama ucuz da değil. adı zovirax. bende baya işe yarıyor. umarım faydalı olur size de.

klasik bi yöntemdir ama uçuğun üstüne ruj sürmek iyi geliyo.ben sevgilime bile sürüyorum.uçuk çıkardığında :))

bende de asiviral uçuk kreminden var ama bildiğim ilacın uçuk çıktıktan sonra o kabarcıkların hemen kabuk tutmasını sağlaması. uçuk çıkmadan önce kullanılacak bir krem biliyorum, baya küçük bir tüpte satılıyor, tam fiyatını bilmiyorum ama ucuz da değil. adı zovirax. bende baya işe yarıyor. umarım faydalı olur size de.

canım tşkler zovirax kullanıyorum yine de faydasını göremiyorum

X