Çene Estetiği üçüncü burun revizyonuna ve cene protezımı cıkartırmaya karar verdim....

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
merhaba bende senın durumundayım doktor arastırıyorum bu hafta yakup beyle gorusmem var 25 ınde de emre beyle sıtede bı cok yorum war kafam karıstı hatta allak bullak oldu en ıyısı doktorlarla gorusmek onların fıkırlerını almak, cunku bazı bayanlar objektıf olmayabılıyor ve memnunıyetsız oluolar o yusden en ıyısı gıdıp konusmak

yag enjeksıyonunu ıse ıkı kere denemıs bır bayan olarak sunu soyleyebılırım bende tatmın edıcı olmadı ama bunyeden bunyeye farklılık gosterır elbette bende olanlar bu ama belkı sende daha kalıcı olcak
ıkı uygulama sonucu yuzde 30 luk bı dolgunluk kaldı gerıde ılk zamankı o dolgun goruntu maalesef ellerımın arasından kayıp gıttıı ısın kotu yanı sırf yag enjekte ettırmek ıcın bı de lıposuctıon yaptırmam gerekıo,alınan yaglar ayrıstırılıp yuzume enjekte edıldıkten sonrakı bır ıkı hafta ınanılmazzzz sıs oluosun cunku normal dolgularda kullanan ıgneler kucuk oldugu ıcın sıslık bu kadar olmuo yag enjeksıyonu ıcın daha buyuk ıgneler kullanılıyo bu yuzden aabartılı sıslıkler yasıyorsun
neyse o ıkı hafta sosyal hayat sıfır ama o ıkı haftanın sonunda mukemmel oluyoosun artık ne kadar dayanırsa 3 yada 4 ay belırgın bır dolgunluk yasadım ben herkes ılk dısarı cıktıgımda sende bı degısıklık war super olmussun kılo almıssın dıo sısler ınınce fısssss
sonra tekrar yag enjekte ettır tekrar aynı dongu sonucccc sa gecıcı guzellık

miss_turkey ben kararimi verdim. Emre bey'de ameliyat olcam. Yakup beyle ve hanimiyla da görüstüm; önerilen tedaviler sanki benim isteklerime daha dogrusu yapima göre degil, daha cok standard olarak hemen hemen bütün hastalarda yapildindan dolayi önerilmis gibiydi. arti astronomik rakam istiyor yakup bey (daha dogrusu hanimi). Emre bey le görüsmem gec olmasina ragmen cok rahat gecti. Istegimi dinledi ve ona göre bir öneride bulundu. senin randevun nasil gectigini sonra yazarsan sevinirim. Arti benim burunda deviasyon var, ve bu konuda daha cok emre bey'e güveniyorum.

miss_turkey ben kararimi verdim. Emre bey'de ameliyat olcam. Yakup beyle ve hanimiyla da görüstüm; önerilen tedaviler sanki benim isteklerime daha dogrusu yapima göre degil, daha cok standard olarak hemen hemen bütün hastalarda yapildindan dolayi önerilmis gibiydi. arti astronomik rakam istiyor yakup bey (daha dogrusu hanimi). Emre bey le görüsmem gec olmasina ragmen cok rahat gecti. Istegimi dinledi ve ona göre bir öneride bulundu. senin randevun nasil gectigini sonra yazarsan sevinirim. Arti benim burunda deviasyon var, ve bu konuda daha cok emre bey'e güveniyorum.

merhabaaa bende yakup beyle gorustum cumartesi kafam cok karisik yakup beyin teknigi bana guven veriyo ameliyat sonrasi icin cunku en zor surec ameliyat sonrasi benim icin emre beyle henuz gorusemedim 25 ine randevu veriolar cok gec bu hafta tekrar randevu isticem onla da gorusup oyle kaarimi vericem yakup bey cidden astronomik para istio ama guzel bi buruna kavusmanin yaninda ben parayi cok da onemsemiyorum benim de nefes sorunum var sol burnum tikali bakalim neler olacak haberlesmeye devam edelim olurmu

çene ve burun arasındaki oran çok önemli umarım herşey gönlünce olur

slmmm ben kararımı verdım 11 kasımda emre beye amelıyat oluorum sen de gelısmeler nasıl

slm miss turkey 2009 selam
bende çeneme yağ enjekte etmeyi düşünüyorum ama yada protez çok kararsızım gerçekten yağda sonuç az sonra eriyor 2 hafta cekiyorsun birde şişliklerin oluyor peki protez konusunda bilgin varmı canım yardımcı olursan çokk sevinirim. bende emre beyde olacağım. bu arada burunla beraber 10 gün sonrada işe gitmem lazım.

keşke fotoları görebilseydim, bir ameliyat arafesindeyim ve kafam çok karışık:18:

aslında arkadaslar sorun surda bız kucuk ve gerıde olan cenelerın bıze cırkınlık kattıgını dusunuyoruz halbukı oyle bı durum yok tamam yuzde orantı saglanıyor cene yapıldıgında ama bı burun amelıyatı gıbı degıl aslında cene amelıyatı burnlla beraber yapılan bı amelıyat zaten dr llar ceneye uyumlu burun yapsalar sorun olmayak cunku cercekten kucuk cenelı bı yuzde bazen burun buyuk algılanabılıyor

Merhaba ,çene ameliyatı da acılı bir işlem ve süreç mi burun gibi?

ya lütfen bana resimlerini gönderirmisin armine ,hiçbişe göremiyorum
ameliyat olucam 2 ay içinde burun+çene
ama korktum sen böyle konuşunca

ya lütfen bana resimlerini gönderirmisin armine ,hiçbişe göremiyorum
ameliyat olucam 2 ay içinde burun+çene
ama korktum sen böyle konuşunca

merhabaaa bende yakup beyle gorustum cumartesi kafam cok karisik yakup beyin teknigi bana guven veriyo ameliyat sonrasi icin cunku en zor surec ameliyat sonrasi benim icin emre beyle henuz gorusemedim 25 ine randevu veriolar cok gec bu hafta tekrar randevu isticem onla da gorusup oyle kaarimi vericem yakup bey cidden astronomik para istio ama guzel bi buruna kavusmanin yaninda ben parayi cok da onemsemiyorum benim de nefes sorunum var sol burnum tikali bakalim neler olacak haberlesmeye devam edelim olurmu

merhaba bende yakup Avsar a Burun ameliyati yaptirdim evet Fiyat yuksek biraz fakat tam istedigim gibi Oldu Tasarimda oldugu gibi gereckten. isini iyi temizyapan bir Doktor umarm yardimci olmusumdur

X