Çene Estetiği üçüncü burun revizyonuna ve cene protezımı cıkartırmaya karar verdim....

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

armine85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
449
9
38
evet arkadaslar ıkıncı kez burnunu yaptırırken sadece ıstedıgım burun ucumu daraltımak ve kaldırtmaktı fakat dr arastırması yaparken gıttıgım bı dr( bu arada bu dr ye degıl baska bı dr ye ameliyat oldum) burun kemıgımın genıs oldugunu ınceltılebılecegınıde soyleyınce sadece burun ucu operasyonu dusunurken kemıge dokunulmasını ıstemezken daha guzel olacagını dusunerek burun ucu estetıgı degıl baslı basına bı rhınoplasty amelıyatı oldum fakat burun kemıgım ınceldı ama burun ucum ıstedıgım kalkıklıkta ve darlıkta olmadı ve ben begendıgım burunları söylerken dr uma petek dıncoz cansu dere tarzı sen petek dıncozun burnunu hıc yakından gordunmu dedı ona gore turkıyenın estetık cerrahıde duayyen olarak gosterılen bı cerrahın yaptıgı burun guzel degıldı neyse bana gore guzeldı ve ozellıkle bunu belırtmıstım gercı ıstedıgımız sonuca ulasamamızdakı sorun kapalı teknıkle olmasıymıs kaldırdıgını soyluyor fakat eskı burnumla cok fark yok ben suan sahıp oldugum burna ulasmak ıcın ameliyat olmamıstım ozellıkle kaldırmak ıcın olmustum ne yazıkkı bu konuda bı hayal kırıklıgım var bunu daha oncede dıle getırmıstım ve bu nedenle 1 yılım dolmak uzere ve yenıden ameliyat olmaya karar verdım kendı dr umlada goruscem ama baska bı dr de olabılır zaten kucuk bı ıslem oldugunu dusunuyorum kanatları asagı cekerek ve derıyı de gererek yapılabılegını soylemıstı dr um

evet arkadaslar 3 ameliyat bırden oldum fotolarımı ve deneyımlerımı burda paylastım ozelden genel mesajları elımden geldıgınce yanıtlamaya calıstım ozellıkle cene konusunda cogu arkadasa yol gostermek ıstedım cunku yaygın bı amelıyat degıldı ve bende arastırma asamasında zorlanmıstım cene protezınde hep memnunıyetlerımı dıle getırdım sımdı arkadaslar sasırmıslardır bu baslıgı gorunce ben cene ameliyatında hıcbı sorun yasamadım bunu defalarca soyledım agrısız sızısız kolay bı operasyon yıne gonul rahatlıgıyla tavsıye ederım ama benım amelıyat oncesı resımlerımı gorunler aaa ne var kı cenende amelıyat olacaksın dıyolardı o zamanlar benım algım cenemıın gerı de oldugu yonundeydı takıntı yapıyordum vs ama bu bana bı cırkınlık yada kotu bı goruntu katmıyordu tıpkı sımdıkı protezımın bana estetık bı goruntu katmadıgı gıbı gereksız bı kompleksmıs bunu cok gec anladım ve pahallıya tecrbe ettım eskı yuzum aksıne daha dolgundu sımdı cenemden dolayı yuzum uzadı ve zayıf gorunuyor cogu kısıye gorede ıtıcı bı gorunuyor gunluk yasamdakı olumsuz yorumlardanda etkılenmedım desem yalan olur vel hasıl bence bu amelıyatı gercekten ıhtıyacı olan cenesı gerıde kus bas dedıkleerı goruntuye sahıp olan arkadaslar yaptırsın kı benım gıbı pısmanlık yasamasınlar ve sonucun memnunıyetı bu durumda artar bu gune kadar dıle getırmedım bunu cunku benımkısı bıraz ıstısnaı bı durumdu uc ameliyat olmaya karar verınce madem boyle bı sorunum var cıksın aradan bu kadar kafaya takacagıma demıstım sıze tavsıyem ıyı dusunun yorumlarıda dıkkate alın!

armine profil resminden gördüğüm kadarıyla çokk güzelsin.iyi düşündün mü?çene protezi olduğunda yıllardır aradığım görüntü buymuş meğer yazmıstın.resimlerin varsa bakabilr miyim

Canım öncelikle gecmiş olsun.Ama senin burnun hoş görünüyordu.Çenende yüzünle gayet uyumluydu.Memnun olduğunu belirtmiştin...Senin canını sıkan ne oldu ki:KK43: Çene protezindende memnun kalmadın mı?

çok şaşırdım doğrusu.gerçi sizin fotoğraflarınızı görmek istedim fakat msj sayımın azlığından göremedim.sizi takip ediyordum yazılarınızı ve düşüncenizin bu yönde değişmesi beni şaşrttı.çünkü aynı operasyonu bende düşünüyorum.görebilseydim fotoğraflarınızı bi düşünce edinebilirdim ama maalesef sanırım.alt çeneniz geride değil sanırım sadece çene ucu operasyonu geçirmişsiniz.profil fotoğrafınızdan gördüğüm kadarıyla şuan ki yüzünüz çok hoş ama düşünce tercih sizin

arkadaslar 3 ameliyat bırden oldum fotolarımı ve deneyımlerımı burda paylastım ozelden genel mesajları elımden geldıgınce yanıtlamaya calıstım ozellıkle cene konusunda cogu arkadasa yol gostermek ıstedım cunku yaygın bı amelıyat degıldı ve bende arastırma asamasında zorlanmıstım cene protezınde hep memnunıyetlerımı dıle getırdım sımdı arkadaslar sasırmıslardır bu baslıgı gorunce ben cene ameliyatında hıcbı sorun yasamadım bunu defalarca soyledım agrısız sızısız kolay bı operasyon yıne gonul rahatlıgıyla tavsıye ederım ama benım amelıyat oncesı resımlerımı gorunler aaa ne var kı cenende amelıyat olacaksın dıyolardı o zamanlar benım algım cenemıın gerı de oldugu yonundeydı takıntı yapıyordum vs ama bu bana bı cırkınlık yada kotu bı goruntu katmıyordu tıpkı sımdıkı protezımın bana estetık bı goruntu katmadıgı gıbı gereksız bı kompleksmıs bunu cok gec anladım ve pahallıya tecrbe ettım eskı yuzum aksıne daha dolgundu sımdı cenemden dolayı yuzum uzadı ve zayıf gorunuyor cogu kısıye gorede ıtıcı bı gorunuyor gunluk yasamdakı olumsuz yorumlardanda etkılenmedım desem yalan olur vel hasıl bence bu amelıyatı gercekten ıhtıyacı olan cenesı gerıde kus bas dedıkleerı goruntuye sahıp olan arkadaslar yaptırsın kı benım gıbı pısmanlık yasamasınlar ve sonucun memnunıyetı bu durumda artar bu gune kadar dıle getırmedım bunu cunku benımkısı bıraz ıstısnaı bı durumdu uc ameliyat olmaya karar verınce madem boyle bı sorunum var cıksın aradan bu kadar kafaya takacagıma demıstım sıze tavsıyem ıyı dusunun yorumlarıda dıkkate alın!

bır oncekı mesajımda da belırttım cene protezıyle ılgılı dusuncemın degısme nedenını evet burnum guzel ama amelıyat olmadan oncede guzeldı benım ameliyat olmaktakı amacım kaldırtmaktı kalkık bı burunu begenmeye ve o burna sahıp olmaya hakkım var sanırım:) sonucta herkes ıstedıgı hayalını kurdugu burna sahıp olmak ıcın amelıyat oluyor

armine profil resminden gördüğüm kadarıyla çokk güzelsin.iyi düşündün mü?çene protezi olduğunda yıllardır aradığım görüntü buymuş meğer yazmıstın.resimlerin varsa bakabilr miyim

cunku yıllardır sankı cenem yokmus gıbı komplekslıydım:)) artık belırgın bı cene hattına sahıp olmustum memnunıyetım bundandı fakat oncekı cenemın hıcbı gunahı yokmuş:))

aslında arkadaslar sorun surda bız kucuk ve gerıde olan cenelerın bıze cırkınlık kattıgını dusunuyoruz halbukı oyle bı durum yok tamam yuzde orantı saglanıyor cene yapıldıgında ama bı burun amelıyatı gıbı degıl aslında cene amelıyatı burnlla beraber yapılan bı amelıyat zaten dr llar ceneye uyumlu burun yapsalar sorun olmayak cunku cercekten kucuk cenelı bı yuzde bazen burun buyuk algılanabılıyor

sitede moonshıne76 nıcklı arkadasda cene ameliyatı olmayı dusunuyordu burunla bırlıkte hatta bu konuda onla deneyımlerımıde paylasmsıtım fakat dr u cenesıne uyumlu burun yapmıs kı sanırım cenesı gerıde durmuyor artık yanı cene ameliyatı olmadan bu sorunundan kurtuldu fıkır sahıbı olmak ıcın onun resımlerınede bakabılırsınız

aslında arkadaslar sorun surda bız kucuk ve gerıde olan cenelerın bıze cırkınlık kattıgını dusunuyoruz halbukı oyle bı durum yok tamam yuzde orantı saglanıyor cene yapıldıgında ama bı burun amelıyatı gıbı degıl aslında cene amelıyatı burnlla beraber yapılan bı amelıyat zaten dr llar ceneye uyumlu burun yapsalar sorun olmayak cunku cercekten kucuk cenelı bı yuzde bazen burun buyuk algılanabılıyor

evet ama mesela ben kendimi örnek vereyim :) benim burnum küçük hatta bu yuzden sorun yaşıyorum deviasyon sorunum var.neyse ama çenemin küçük olması sanki boynumun kalın görünmesine sebep oluyo ki ben zayıf briyim.dedğin gbi orantı konusu öne çıkıyo sanırım bende

ameliyat oncesı bı kac resım ekledım ben aslında eskı cenemı degılde eskı dolgun yuzumu arıyorum bu nedenle cıkartırıcam

çok şaşırdım doğrusu.gerçi sizin fotoğraflarınızı görmek istedim fakat msj sayımın azlığından göremedim.sizi takip ediyordum yazılarınızı ve düşüncenizin bu yönde değişmesi beni şaşrttı.çünkü aynı operasyonu bende düşünüyorum.görebilseydim fotoğraflarınızı bi düşünce edinebilirdim ama maalesef sanırım.alt çeneniz geride değil sanırım sadece çene ucu operasyonu geçirmişsiniz.profil fotoğrafınızdan gördüğüm kadarıyla şuan ki yüzünüz çok hoş ama düşünce tercih sizin

evet bende mesaj sayımın az olmasından dolayı armine85 in resimlerini göremedim. Benimde çenemin küçük olmasından dolayı gıdıklı duruyorum.

ameliyat oncesı bı kac resım ekledım ben aslında eskı cenemı degılde eskı dolgun yuzumu arıyorum bu nedenle cıkartırıcam
mesaj sayısı az olduğu için şuan resimlerini göremiyorum. Ama daha önce albümünden yeni halini görmüştüm ve bayılmıştım çok güzel olmuş bence. Ama tabiki insan kendini nasıl mutlu hissedecekse onu yapmalı. Sevgiler...

Bende şöyle düşünüyorum bu tür operasyonları geçirmeden önce mutlaka bir psikolog ile görüşülmeli.

Aylardır sizi takip ettim memnuniyetinizi defalarca dile getirip sizinde yazdığınız gibi şaşırtıcı bir şekilde operasyon istemeniz ciddi olarak sizin bir doktora ama estetik doktoru değil psikoloğa görünmeniz gerektiği şeklindedir

Doktorunuz kim tam hatırlamıyorum ama çok iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum, eskiden fotograflarınızı görmüştüm.

Kişilerin kararlarına göre değilde kendi isteklerinize göre hareket etseniz daha tutarlı olacağınızı düşünüyorum. Bu yazınızdan sonra yorumlarınızın inandırıcılığı kalmamıştır.

Psikolog konusunda ısrarcıyım

hep muhalefet

Bende şöyle düşünüyorum bu tür operasyonları geçirmeden önce mutlaka bir psikolog ile görüşülmeli.

Aylardır sizi takip ettim memenuniyetinizi defalarca dile getirip sizinde yazdığınız gibi şaşırtıcı bir şekilde operasyon istemeniz ciddi olarak sizin bir doktora ama estetik doktoru değil psikoloğa görünmeniz gerektiği şeklindedir

Doktorunuz kim tam hatırlamıyorum ama çok iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum, eskiden fotograflarınızı görmüştüm.

Kişilerin kararlarına göre değilde kendi isteklerinize göre hareket etseniz daha tutarlı olacağınızı düşünüyorum. Bu yazınızdan sonra yorumlarınızın inandırıcılığını yitirmiştir.

Psikolog konusunda ısrarcıyım

hep muhalefet

Ağzınıza sağlık..

Ben de konu sahibinin memnun olduğu yorumları okudum. Sonra bir yerde sizin çene ameliyatını zorla istediğinizi yazmışsınız. Hem doktoru ameliyat için zorluyorsunuz sonra da memnun değilim diye ortaya çıkıyorsunuz. Ayrıca bir yerde doktorun direk hattı yok vs gibi birşey demişsiniz. Arkadaşım şaka mı bu adamın nette her yerde cep tel.i var daha napsın. Senin için evine kırmızı hat mı bağlatsın. Biliyormusun sekreterinin en çok şikayet ettiği konu ne. İnsanları arıyoruz telefonlarını açmıyorlar, geri dönüş yapmıyorlar sonra da beni neden aramadınız diyorlar ( ki bunu ben de yapmıştım:KK17: yakın zamanda ameliyat olduğum için aldı telefonumu cevapsızlara baktırdı:KK37:) Kız en son liste tutmaya karar vermişti beni neden aramadınız diyenler için.

Bence siz önce gerçekten ne istediğinize karar verin. ameliyat bu bana ne ben olacam, hadi hoop oldum, aa şimdi de beğenmedim yeniden ameliyat olayım gibi bir durum değil ki.. Önce kendiniz ne istediğinize karar verin etrafınıza kulak verin sonra böyle işlere kalkışın..

Ay bu site bugün beni yeterince gerdi yahu:84:

X