Popüler Konu Ufak Tefek Cinayetler - Star TV

Ufak Tefek Cinayet’de kim daha kötü? Merve mi? Oya mı? Pelin mi? Arzu mu? Yoksa Burcu mu ?

• Ankete Katılan
    1.815

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.190
48

Meriç Acemi’nin kaleminden yepyeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kod adı ”Ufak Tefek Cinayetler” olarak açıklanan dizi dört kadının etkileyici hikayesine odaklanıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı dizinin cast çalışmaları sürüyor. Daha önceden bir çok kez başarılı projelere imza atan Ay Yapım, yeni sezon içinde oldukça iddialı projelerle geliyor! Ay Yapım’ın Star Tv için hazırladığı yeni projesi Ufak Tefek Cinayetler kadrosunda yer alacak iddialı isimlerin adı geçiyor.

Geçtiğimiz sezon Cesur ve Güzel’in yönetmen koltuğunda oturduğu Ali Bilgin’in yönetmenliğini yapacağı yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler en geç Ekim ayında Star Tv’de ekran macerasına başlayacak.

Ufak Tefek Cinayetler Konusu

Lise yıllarında birbirine çok yakında olan 4 kadının hikayesinde bu arkadaşlık sonucu en büyük hasarı alan kadının intikamla geri dönüş öyküsünü izleyeceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları

Ufak Tefek Cinayetler 1. Bölüm İzle
Ufak Tefek Cinayetler 2. Bölüm İzle
Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm İzle
Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm İzle
Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm İzle
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm İzle

Son düzenleyen: Moderatör:
Aaa ne kadar az kişi, yorum yapmış şaşırdım.
Bende gayet başarılı buldum ama aynı Aşk-ı Memnu gibi uzun uzun bakışmalar düşünmeler çok sıkıyor.
Big Little Lies, Desperate Housewives, Pretty Little Liars dizilerinin tüme varımı diyebilirim ama kesinlikle birebir aynısı değil.

Daha ilk gözaltında ki konuşmalardan anladım Big Little Lies olduğunu ama sonra sadece kimin öldüğünün saklanması ve herkesin o 4 kadın ile ilgili konuşması falan aynı dedim.

Bunlar ne kadar kötü kadınlar bu arada cidden insan arkasına bakmadan yürüyemez.

Merve tam Kraliçe, inanılmaz bir karakter harika olmuş. Uzun uzun oyuncuyu düşünüyormuş gibi göstermek yerine Merve'nin bir entrika yaratmayı düşünürken Cheesecake yapması harika bir detay.
Oyunculuk Bade İşçil dışında herkesin gayet iyi. Bade İşçil çok yapmacık duruyor ve aşırı zayıflığı cidden beni rahatsız etti. Ezel de hem fizik hem oyunculuk konusunda bin kat daha iyiydi.

Şu aşırı zenginliklerini yüzümüze vurmak için keşke Merve ve Pelin'i öyle çirkin giydirmeseler ya gözüm kanıyor. Bir de Arzu'nun uçkur düşkünü kocasının gazino patronu kıyafetleri... aman tanrımmm.

Bu arada Oya dışında diğer zengin hatunlar çalışmıyor, okul aile birliğine falan takılıyorlar ve Merve ve Arzunun kocası zengin ok. Ama Taylan ne iş yapıyor hiç anlamadım nasıl o kadar zengin olabilmişler

Taylanın elinde ki kağıtta ne iş yaptığı yazıyor ilk sayfa da bende oradan öğrendim.

heee şimdi oldu valla sağolun :)
zaten tam Taylan'lık bir iş. Niye Pelinle evli kalıp Oya'nın peşinden koştuğu belli. Bir de Serhan'a anlatıyor ya kudurdum orada sinirimden ama hakikaten var böyle erkekler.

heee şimdi oldu valla sağolun :)
zaten tam Taylan'lık bir iş. Niye Pelinle evli kalıp Oya'nın peşinden koştuğu belli. Bir de Serhan'a anlatıyor ya kudurdum orada sinirimden ama hakikaten var böyle erkekler.

zaten bir önceki bölümde kendini garantiye aldığı parayı sorguluyor, o zaman da merak etmiştim ne iş yaptığını. Bende zaten az önce öğrendim itin ne iş yapMAdığını : )

zaten bir önceki bölümde kendini garantiye aldığı parayı sorguluyor, o zaman da merak etmiştim ne iş yaptığını. Bende zaten az önce öğrendim itin ne iş yapMAdığını : )
aahahaha it cidden :)

ben Serhan iflasa sürüklenecek sandım köstebek olunca şirkette .Merve'nin elinde Serhan'a karşı nasıl bir koz var onu anlamıyorum ama nasıl bu kadar emin kendisinden Oya'ya verdiği çiçekleri görmeden önce de evdeki ilişkileri sıfırdı, adam zaten eve sadece kızı için geliyor, kızla ilgilenen de sadece baba yani. Kadının kızına da ilgisi yok.
Bir de ikinci çocuk istiyormuş bir merhaba demeyen adamdan (seninde demeye tenezzül etmediğin ) neden çocuk yapacaksın yani.
Kesin o adama da her şeyi üstüne yaptırptı bağladı böylece diyeceğim de Serhan'da öyle salak bir adam değil gibi gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…