Popüler Konu Ufak Tefek Cinayetler - Star TV

Ufak Tefek Cinayet’de kim daha kötü? Merve mi? Oya mı? Pelin mi? Arzu mu? Yoksa Burcu mu ?

• Ankete Katılan
    1.815
Dizi beğenmeyen eşim bile izliyor sonuna kadar.
Ben Oya'nın kötü olduğunu düşünmüyorum. Hakkında soruşturma başladığında o kadar hastası onun için gönüllü koşturdu ifade vermeye. O, kötülere ya da ona kötülük yapmak isteyenlere karşı dışını gösteriyor.
Taylan'ı evinden püskürtme taktiğine bayıldım, Serhan'a karşı duygularını bastirma ve ecli olduğu için ondan uzak durma çabasinı da takdir ettim.
Yabancı polisiye dizi tadında, insanı sıkmıyor, entrikalar da zekice..

Taylan tam bir A****** Bir erkekte nefret ettiğim her şeyin vücut bulmuş hali, o kadar tiksindirdi ki oynayan adamı yolda görsem uçan tekme atarım
Aynen ama oya madem bu kadar düzgün, lisede taylanla nasıl çıkmış

Oya bence en kotu karakteri olan olmus gecmiste takilip simdiki hayatlari mutsuz ediyor
Hyr Merve bence
Oyaya iftira attı
Çünkü oya gölde yuzerken oyanin elbiseleri çalıyorlar
Edip geliyor kurtarıyor onlarda
Edip oya birlikte oldu diye düşünüp dedikodu yayılıyor okulda
Oya ediple birlikte olmadı
Yanlış anlaşılma yüzünden hayatları kötü oluyor oyanin
Ayrılıyor yıllar sonra sarmasika doktor olarak dönüyor
Ve 4 arkadaş karşılıyor yine başlıyor oyun
Oya intikam almak için dönüyor sarmasika en kötü karakteri Merve.

Arkadaşlar eşim diziyi “kadın dizisi” diye kodladığı için izlemiyor. Sizce de kadın dizisi mi? Siz kocalarınızı nasıl ikna ettiniz? :)

merve zatrn deginilmez en kotu dizi iste illa intikam alacak gunluk hayatta olsa bosver yoluna bak deriz

eşim hem benle izliyor hemde ne izliyorsun bunu diyor ,
bende dedim ki

evler güzel
arabalar güzel
giyimler kıyafetler süper
kadınlar çekici
erkekler idare eder

eeee niye izlemeyim bak bissürü sebep var dedim ,

Kesinlikle Türkiye'nin dizi adı altında klasikleşmiş konularından çok başka bir konuya sahip olması cezbedici. İzlemeyenler baştan bir göz gezdirsin zaten alıp götürüyor dizi. En azından aşk intikam yok zengin fakir davalarındaki gibi fandaki müzikle ağırlaşmış sahneleri beklemiyor bitsin diye bunalmıyorsunuz. Düşündürüyor sonraki adımı merak ediyorsun. Sonuç olarak tavsiye ediyorum.

Simdilik en kotusu merve ama seyrettikce bu degisebilir. .Bu arada seyrettigim tek dizi, cok begendim.

Hiç izlemedim diziyi :)

Yabancı dizi tadında her bölümünü merakla beklediğim dizi Oyuncuların hepsi çok başarılı .

Taylan'ı izlesin ön yargısı bitecektir : )))))))
Hahahahah :))

Bakın zaten durum şu. Ben diziyi izliyorum, bu karşı koltukta telefonuyla oynuyor. Diziyle ilgisiz. Ne zaman ki Serhan’ın ceo sahneleri (şirketteki sızıntıyı ararken dellenmesi, bağırması, güç göstermesi), Taylan ve Mehmet’in “abilerin abisi” sohbet sahneleri ve herhangi bir şekilde BURCU!! sahneleri başlıyor, bakıyorum benimki göz ucuyla ekrana bakıyor

Hiç fikrim yok dizi hakkında. Çok övülmüş kaçıncı bölümde baştan izlesem

ilk bölümü izlesen yeter zaten gerisini de hemen izlemek isteyeceksin

merve ve oya sahneleri süper ayrıca kıyafetleri de çok güzel, dizinin çekildiği yerler cennet gibi, oturanlar çok şanslı olmalı..

Nefes almadan izliyorum... yabancı tadında.klasik Türk dizileriyle alakası yok. Çok şükür uzun zaman sonra silah aşk adam öldurme dışında güzel bi dizi çıkarmışlar ortaya ayrıca Oya efso giyiniyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…