Popüler Konu Ufak Tefek Cinayetler - Star TV

Ufak Tefek Cinayet’de kim daha kötü? Merve mi? Oya mı? Pelin mi? Arzu mu? Yoksa Burcu mu ?

• Ankete Katılan
    1.815
Dün akşam eşimin maçı yüzünden izleyemedim ama şu sıralar TV de ki en iyi dizi bence hırslı kadınları seviyorum

Ben cok seviyorum diziyi son dönemlerde tvler dizilerden sogutmustu bu iyi geldi
Harika
Ama salı yayinlanmasin yaa ayni saatte eşkıyam var izlediğim iki dizim var zaten:)

Dünkü bölüm efsoydu valla, ilk bölümden sonraki en güzel bölümdü. Yalnız ben bu dizide biraz daha yan karakter bolluğu arıyorum ya. Daha ekşınlı, daha entrikalı, daha hareketli.. İnşallah uzun uzun bakışmalı türk dizilerine dönmez amin.

Bayılıyorum bu diziye. Klişe olcak ama izlediğim tek dizi
Oya nın giyimine bayılıyorum.
Oyunculuklar çok iyi
Merve nin kaşı gözü dudakları çok güzel
Tek anlamadığım
Mehmet ile Burcu ilişkisini aldatma feci kötü linç edilecek bi olay gösterip
Serhan’ın Merve’yi aldatıp oya ile başlayan aldatma macerasını masumlaştırmaya çalışmak.

Ben bu diziyi seviyorum ya..
Taylanın ikiyüzlülüğüde çok fena güldürüyo yalnız
Taylan tam bir MAYMUN Bir erkekte nefret ettiğim her şeyin vücut bulmuş hali, o kadar tiksindirdi ki oynayan adamı yolda görsem uçan tekme atarım

Son düzenleyen: Moderatör:

Hiç izlemedim ama yorumlara bakılırsa beğenilen bir diziymiş.İzlemek için merak uyandırdı bende,ama 6 bölüm olmuş başlayalı,baştan izlenmeyince aynı tat alınır mı ,Filme Fransız kalınır mı bilemedim.
Bakışlara bakarsak günahını almayayım ama Merve daha kötü geldi bana

Serhan Taylan’ın çok afedersin yavşaklıkları karşısında uzaylı görmüş gibi davranırken, kendi Oya’ya fena yürüyor yalnız :) Yani neymiş İstanbul beyfendisi gibi aldatmak doğru mu oluyormuş o kısmı ben de anlamadım.

Ayyy diziye fena sarmışım, başlığa saldırdım resmen.

Güzel dizi herifcanla mudavimiyiz
O merve karakteri ne pis birşey yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…