Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

Bunu ben de merak ediyorum tellilere ne zaman gecebilecegiz kislarrr 🙈🌺😇
Geçmiş olsun kızlar.Bende ameliyat olalı 3 yıl oldu.
Ayol ne tellisi? dantellisi,braleti,tüllüsü,türlüsü varken kim napsın telliyi 🤭 Ben bir tanealdım telli ara sıra ince kıyafetlerin altına lazım olur diye.Onun dışındakilerin hepsi telsiz :KK31:

Geçmiş olsun kızlar.Bende ameliyat olalı 3 yıl oldu.
Ayol ne tellisi? dantellisi,braleti,tüllüsü,türlüsü varken kim napsın telliyi 🤭 Ben bir tanealdım telli ara sıra ince kıyafetlerin altına lazım olur diye.Onun dışındakilerin hepsi telsiz :KK31:
Tam şu an push up sutyenlere bakiyordum bi turlu secemedim 😝 push up kullanabilir miyim peki bi ay sonra canim tecrubelisin sorayim 😇 push up bralet bakiodum ben smdi tsort altina duz bisi ariodum braletlerin hepsi de dantelli , gozum agridi bakmaktan hala bulamadm 😝😝

Tam şu an push up sutyenlere bakiyordum bi turlu secemedim 😝 push up kullanabilir miyim peki bi ay sonra canim tecrubelisin sorayim 😇 push up bralet bakiodum ben smdi tsort altina duz bisi ariodum braletlerin hepsi de dantelli , gozum agridi bakmaktan hala bulamadm 😝😝
Canım ben ameliyat sonrası push up hiç kullanmadım.Onlar alttan ve yanlardan destekli olduğu için ameliyat öncesi kurtarıcı idi.Dik ve diri durması için.Ameliyat sonrasında zaten ihtiyaç kalmıyor.
Push up bralet bulabileceğini zannetmiyorum çünkü braletin temel amacı rahat,ince ve desteksiz olması.Push upun ise alt ve yan desteklerle göğsü yuları kaldırarak dik ve birleşik görünmesini sağlamak.
:KK45:

Canım ben ameliyat sonrası push up hiç kullanmadım.Onlar alttan ve yanlardan destekli olduğu için ameliyat öncesi kurtarıcı idi.Dik ve diri durması için.Ameliyat sonrasında zaten ihtiyaç kalmıyor.
Push up bralet bulabileceğini zannetmiyorum çünkü braletin temel amacı rahat,ince ve desteksiz olması.Push upun ise alt ve yan desteklerle göğsü yuları kaldırarak dik ve birleşik görünmesini sağlamak.
:KK45:
Yillar sonra ilk defa sutyen almaya kalktigim icin ne alacagimi bilememistim😝 ben de smdi braletlere ve sporcu sutyenlerine bakiyorum dunden beri 😇 destege alismisiz tuhaf geliyo smdi 🙃 tesekkur ederim canimm 🌺

Gecms olsn , ilk 3 4 gun agrilar yogun oluyor agri kesicilerle ancak uyuybiloyordm ben gece kalkip agliyordum agridan zaten tek basima asla yatip.kalakamzdm esim hep yatirip kaldirdi evle cocuklatla ilgilendi,ben kimseye soylemedim Ameliyat olacagimi kimseyi cagirmadm yani ayni sehirde degiliz zaten ailerle.

Hastanede tek kaldim mecbr esim cocklarin yanindaydi ama hemsireleri tembihlemsti cok yardm.ettiler ilk.kalks zordu narkoz yuzunden kustm zaten o gece iskenceydiistahsizlik fln sabahta zaten hemn esim geldi yanima taburcu oldm

5.gun.artik tek.basima yatip kalkabildiyordm inanin cok hizli iyilesme oluyor,hergun uyandgnzda daha iyi hissediyorsnz,5. Gunden snra hic qgri kesici almadm zaten,2gundur yanda yatabiliyorum doktor yan ytabilirsn hic sıkıntı olmz dedi sadece yukari uzanma ve 3 kilodan fazlq agirlik kaldrma dedi. Kizim beni.al diyince kötü oluyorum alamiyorum onu ve 2 ay alamiycm

Ama cok okidum genelde hwrkes ozel bi sutyen takmis fermuarli ama benim doktorm 4. Gun sporcu sutyeni giydirdi ve 2 ay bundan kullancz dedi ne bandaj ne medikal sutyen bisey yok yani

Dirende takilmadi ne morluk ne bisey oldu her doktor farkli uygulama yapiyor

Dun kontrol vardi dikislerin ustundeki bandi acmadi kalickms boyle 1. Ayda tekrar kontrol var masaj gostrdi fln

Benm tek endisen suanda kucululmeleri hwrgun sanki gozume kucuk geliyorlat biri digerinden kucuk suanda ve biri yukari bakiyor biri asagi birinin ustu şiş biri inmis gibi

Bu.kadar acidan sonra istedign gibi olmamasi cok uzucu soncta basit bisey degilki begenmedm duzeltelim bunu diyelim.

Buarada mentor 350 cc high kas alti takildi kas alti oldugu icin agrisi coktu

Umarm istedignz gibi plur bian once iylesirsnz.
Çok benzer şeyler yaşamışız benim de eşim oğlumun yanında kaldı narkoz sonrası iki kez kustum çok ağrılarım var şuan 2. Günüm bitti. Benim ameliyatım tam 4 saat sürdü kaslarım çok sıkıymış doktor onları açarken çok zorlamış ayrıca skolyoz varmış Cep açmakta çok zorlanmış o sebepten.
çok gerginlik var emzirenler bilir süt birikince aşırı bi sızlama oluyor onun kat kat fazlası ve geçmiyor :KK43: sırt ağrısı ayrı nefes alırken batması ayrı. Bide meme uçlarım çok sızlıyor. Çok zormuş. Ben iki ameliyat oldum kist aldırdım sezaryen oldum ikisi de bunun yanında çok hafif kalır. Allah yardımcısı olsun benim ve aynı şeyleri yaşayanların.
pişman oldum neredeyse. Haftaya işe dönücem tek istediğim bir an önce iyileşmek. Oğlumla hiç ilgilenemiyorum. Çok üzgünüm dertsiz başıma dert mi aldım diyorum. Bide füze gibiler şuan resmen of 😥

Drla 360 cc karar vermiştik. Ameliyat öncesi 320 olsun dedi. Büyük takması için ısrar ettim. Ameliyatta deneyeceğim dedi. Ameliyat sonrasında denedim ama büyük oldugu için cıkarrtım dedi. Ama şuan bana cok küçük geliyorlar. Maalesef pişmanım

Drla 360 cc karar vermiştik. Ameliyat öncesi 320 olsun dedi. Büyük takması için ısrar ettim. Ameliyatta deneyeceğim dedi. Ameliyat sonrasında denedim ama büyük oldugu için cıkarrtım dedi. Ama şuan bana cok küçük geliyorlar. Maalesef pişmanım
Aslında çok küçük bi cc değil sizinkide ameliyat sonrası ölçtünüzmü göğüs altı ve göğüs kaç cm diye

Çok benzer şeyler yaşamışız benim de eşim oğlumun yanında kaldı narkoz sonrası iki kez kustum çok ağrılarım var şuan 2. Günüm bitti. Benim ameliyatım tam 4 saat sürdü kaslarım çok sıkıymış doktor onları açarken çok zorlamış ayrıca skolyoz varmış Cep açmakta çok zorlanmış o sebepten.
çok gerginlik var emzirenler bilir süt birikince aşırı bi sızlama oluyor onun kat kat fazlası ve geçmiyor :KK43: sırt ağrısı ayrı nefes alırken batması ayrı. Bide meme uçlarım çok sızlıyor. Çok zormuş. Ben iki ameliyat oldum kist aldırdım sezaryen oldum ikisi de bunun yanında çok hafif kalır. Allah yardımcısı olsun benim ve aynı şeyleri yaşayanların.
pişman oldum neredeyse. Haftaya işe dönücem tek istediğim bir an önce iyileşmek. Oğlumla hiç ilgilenemiyorum. Çok üzgünüm dertsiz başıma dert mi aldım diyorum. Bide füze gibiler şuan resmen of 😥
Cok gecmis olsun canim o gerginlik hissi geciyor az sabir. Bende de vardi o his ama su an hic yok gerginlik hissi.Benim 22.gunum su an.o batmalar sizlamalar gun gun gececek hatta aa dun aciyordu diyeceksin anlamadan gececek...basta ben de pismandim ilk zamanlar ve taktiran herkes ilk zaman pisman oluyor.gogus cevreni ölctun mu su an kac cm ve onceden kac cm idi? Farka bak insan bunu gorunce mutlu oluyor 🤗 acilarin gecince de iyi ki dersin insallah.ve moralin yerinde olunca oglusunla bol bol telafi edersin bu gunleri 🤗

Benimde göğüs çevresi 91 ilk haftada 91di şuanda ölçümde bi değişiklik olmadı bana ideal geliyor
Genelde ameliyat once sonrasi 10 cm farkediyo sanirim.benim ameliyat oncesi 91 cm idi su an 101 cm gogus alti 85...insallah kuculmezler 22.gunum .kuculmesinler diye sutyensiz mi gezsem diye dusunmuyor degilim, medikal sutyen de sıkıyor cunku, kucultcek diye korkuyorum

Genelde ameliyat once sonrasi 10 cm farkediyo sanirim.benim ameliyat oncesi 91 cm idi su an 101 cm gogus alti 85...insallah kuculmezler 22.gunum .kuculmesinler diye sutyensiz mi gezsem diye dusunmuyor degilim, medikal sutyen de sıkıyor cunku, kucultcek diye korkuyorum
😁Medikal sütyen silikonun cebe oturmasını sağlıyor diye biliyorum. Sizin ölçünüz aslında ameliyat önceside baya iyiymiş bende hiç yoktu o yüzden şimdi 91 cm ideal geliyor gerçi o kadar yıl memesiz yaşayınca büyüğünede hiç öfleyip pöflemezdim🤣🤣sizin boy kg kaç?

Cok gecmis olsun canim o gerginlik hissi geciyor az sabir. Bende de vardi o his ama su an hic yok gerginlik hissi.Benim 22.gunum su an.o batmalar sizlamalar gun gun gececek hatta aa dun aciyordu diyeceksin anlamadan gececek...basta ben de pismandim ilk zamanlar ve taktiran herkes ilk zaman pisman oluyor.gogus cevreni ölctun mu su an kac cm ve onceden kac cm idi? Farka bak insan bunu gorunce mutlu oluyor 🤗 acilarin gecince de iyi ki dersin insallah.ve moralin yerinde olunca oglusunla bol bol telafi edersin bu gunleri 🤗
Çok teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun 1 aya rahatlarsın diyorlar. Sende durumlar nasıl?
hiç ölçmedim ben memelerimi hiç beğenmiyordum ki bakınca kapatıyordum hemen. Şuanda da çok yeni diye ölçmedim. 5. Günüm bitti bugün önceki günlere daha iyiyim. Gerginlik ne zaman geçti peki senin, ne zaman memeleri fazlalık değil de bana ait hissedicem 🥺

X