Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

Kızlaaar selam :) Hepinize geçmiş olsun diyorum ve yeni memişlere de hoşgeldiler diyorum :)) Ben de pazartesi günü ameliyat oldum, bugün 5. günüm yani. 3. günden itibaren öyle şiddetli bir sıkıntım olmadı hiç. Artık kendi kendime yatıp kalkabiliyorum. Yine de fazla kendimi zorlamıyorum ama zorlayınca dikiş yerleri sızlıyor. Bana da 325 cc HP Mentor takıldı, dual plan. Minimum 350 takılsın istedim, yaptırmışken yaptırdığıma değsin istedim. Ama meme uçlarım dışa dönük olduğu için ve normalde de göğsüm yukarıda olduğu için 300 320 arası koymayı uygun gördü doktorum. Eğer daha buyuk koyarsak meme uçların daha da dışa dönük olur dedi. Ben de kötü olmasından korktuğum için boyutunda daha fazla ısrar etmedim. Şuan medikal korsemsi bir sütyen var, ama şimdi bu ödemli hali bile küçük gelmeye başladı gözüme. İnşllah daha fazla küçülmezler diye dua ediyorum. Sizinkiler nasıl oldu? Boyutunda çok bir fark oldu mu ödemlerden sonra?? Ameliyat öncesi göğüs altı ölçüm 77, meme dokusuyla birlikte 82'ydi. Şimdi demin sütyenin üzerinden ölçtüm 89 :KK43:

Çok benzer şeyler yaşamışız benim de eşim oğlumun yanında kaldı narkoz sonrası iki kez kustum çok ağrılarım var şuan 2. Günüm bitti. Benim ameliyatım tam 4 saat sürdü kaslarım çok sıkıymış doktor onları açarken çok zorlamış ayrıca skolyoz varmış Cep açmakta çok zorlanmış o sebepten.
çok gerginlik var emzirenler bilir süt birikince aşırı bi sızlama oluyor onun kat kat fazlası ve geçmiyor :KK43: sırt ağrısı ayrı nefes alırken batması ayrı. Bide meme uçlarım çok sızlıyor. Çok zormuş. Ben iki ameliyat oldum kist aldırdım sezaryen oldum ikisi de bunun yanında çok hafif kalır. Allah yardımcısı olsun benim ve aynı şeyleri yaşayanların.
pişman oldum neredeyse. Haftaya işe dönücem tek istediğim bir an önce iyileşmek. Oğlumla hiç ilgilenemiyorum. Çok üzgünüm dertsiz başıma dert mi aldım diyorum. Bide füze gibiler şuan resmen of 😥
Cok cok gecmis olsun evet gercekten zor bir ameliyat ,3sezeryan olms biri olarak soyluyorum bunun acisi onun yaninda az kaldi

Daha cok yeni sizin, benm dun 1ay oldu cok sukur suan cok.iyuyim agri sizi bisey kaldi normal ameliyat olmams gibi tabi arada anlik agrilar giriyo hemn geciyo kramp.gibi

5. Gunden sonra kendinizi cok.iyi hissedersnz emin olun ama tabi ilk 3 4 gun kabus ozellikle geceler, ben 4. Gunden sonra qgri.kesici hic almadm cok hizli iyilesiyorsnz sabredin

Iste kucuk cocuk olunca abya bi zor.uluyo Allah yardim etsin

Bende aynen dertysiz basima.dert actim diye agladim 2. Gun gecesi 😊

Fuze gibi olmasida norml 2. Haftadan sonra yavas yqvas yumusamaya baslarlar daha rahat edersnz hatta oyle kalsaydi keske odemler injnce biraz kucuk geldi gozyme benm

Kızlaaar selam :) Hepinize geçmiş olsun diyorum ve yeni memişlere de hoşgeldiler diyorum :)) Ben de pazartesi günü ameliyat oldum, bugün 5. günüm yani. 3. günden itibaren öyle şiddetli bir sıkıntım olmadı hiç. Artık kendi kendime yatıp kalkabiliyorum. Yine de fazla kendimi zorlamıyorum ama zorlayınca dikiş yerleri sızlıyor. Bana da 325 cc HP Mentor takıldı, dual plan. Minimum 350 takılsın istedim, yaptırmışken yaptırdığıma değsin istedim. Ama meme uçlarım dışa dönük olduğu için ve normalde de göğsüm yukarıda olduğu için 300 320 arası koymayı uygun gördü doktorum. Eğer daha buyuk koyarsak meme uçların daha da dışa dönük olur dedi. Ben de kötü olmasından korktuğum için boyutunda daha fazla ısrar etmedim. Şuan medikal korsemsi bir sütyen var, ama şimdi bu ödemli hali bile küçük gelmeye başladı gözüme. İnşllah daha fazla küçülmezler diye dua ediyorum. Sizinkiler nasıl oldu? Boyutunda çok bir fark oldu mu ödemlerden sonra?? Ameliyat öncesi göğüs altı ölçüm 77, meme dokusuyla birlikte 82'ydi. Şimdi demin sütyenin üzerinden ölçtüm 89 :KK43:
Gecmis olsn oncelikle , ya ben anlamadm 400den asagi tamamamkmi gerekiyor qcaba bnmde 350 high profil benmde gozume kucuk geliyor daha buyuk olacak diye hayal etmstm silikon deyince

Ama.iste doktorlar en uygununu takiyor herlade bi buyugu koltuk altlarina tasti dedi bunu uygn gormus ameliyatta bi kucugude kucuk durdu en iyisi 350 oldu dedi.

Benim 1ayim yeni doldu odem vs kalmadi zaten yumusama da oldu iyiyim ama biri yam olarak inmedi heniz bqkinca bellimoluyor digwrinw gore yukarda silikon zamanla inermis bakalm

Boyut konusinda ise ilk gunler bomba gibi olyor ama zamanla odemler iniyor sertlik gidiyor ve biraz küçülüyorlar maalesefyani bana kucuk geliyo biraz daha buyuk olabilirdi ama sigmamis

Suan gogis ucndan 94cm 10cm buyume olms yani

Cok cok gecmis olsun evet gercekten zor bir ameliyat ,3sezeryan olms biri olarak soyluyorum bunun acisi onun yaninda az kaldi

Daha cok yeni sizin, benm dun 1ay oldu cok sukur suan cok.iyuyim agri sizi bisey kaldi normal ameliyat olmams gibi tabi arada anlik agrilar giriyo hemn geciyo kramp.gibi

5. Gunden sonra kendinizi cok.iyi hissedersnz emin olun ama tabi ilk 3 4 gun kabus ozellikle geceler, ben 4. Gunden sonra qgri.kesici hic almadm cok hizli iyilesiyorsnz sabredin

Iste kucuk cocuk olunca abya bi zor.uluyo Allah yardim etsin

Bende aynen dertysiz basima.dert actim diye agladim 2. Gun gecesi 😊

Fuze gibi olmasida norml 2. Haftadan sonra yavas yqvas yumusamaya baslarlar daha rahat edersnz hatta oyle kalsaydi keske odemler injnce biraz kucuk geldi gozyme benm
Ne güzel 1 ay olmuş. darısı başıma. 1 ayda şekli oturur vs diyorlar, nasıl hissediyorsunuz gerginlik de gitti mi tamamen?

Ne güzel 1 ay olmuş. darısı başıma. 1 ayda şekli oturur vs diyorlar, nasıl hissediyorsunuz gerginlik de gitti mi tamamen?
Evet tabi gerginlik hissi gecti normal hersey, ilk zamanlarda tas varms gibi hisswdiyo insan sanki gerginlikten patliyckms gibi dik duramiyo fln ama gecti,zaman cabuk geciyo biran once iyileşmeniz dilegiyle

Benimkiler de şimdiden benim gözüme küçük geliyor :KK43: Daha şimdiden acaba revizyon olsam da buyuttursem mi diye düşünmeye başladım. Tabii daha 1 hafta oldu, biraz şekli otursun diye beklicem, belki fikrim değişir.

325cc HP takıldı bana da dual plan. Minimum 350 olsun isterdim.

Bence mememiz olmadığı için, hepimiz kafamızdan dolgun dolgun meme hayalleriyle bu ameliyatı oluyoruz. 350 altı taktıran çoğu kişiye de küçük geliyor ameliyat sonrası.

Küçük geldiği için ikinci ameliyatını olan var mı? Yapıldığına değiyor mu yoksa acaba kafamda mı buyutuyorum?

😁Medikal sütyen silikonun cebe oturmasını sağlıyor diye biliyorum. Sizin ölçünüz aslında ameliyat önceside baya iyiymiş bende hiç yoktu o yüzden şimdi 91 cm ideal geliyor gerçi o kadar yıl memesiz yaşayınca büyüğünede hiç öfleyip pöflemezdim🤣🤣sizin boy kg kaç?
25.gunum canim valla su an ustumde penye sutyen var 🤣 cebe otursun oturmasin artik yapcak bisi yok ztn onunu baglamadan taktim durdum hep🙈 boyum 1.63 kilom 64 .hala olcuyorum kuculdu mu diye ama simdilik ayni cantimetresi 1 cm bile onemli benim icin su an 🤣🤣

Çok teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun 1 aya rahatlarsın diyorlar. Sende durumlar nasıl?
hiç ölçmedim ben memelerimi hiç beğenmiyordum ki bakınca kapatıyordum hemen. Şuanda da çok yeni diye ölçmedim. 5. Günüm bitti bugün önceki günlere daha iyiyim. Gerginlik ne zaman geçti peki senin, ne zaman memeleri fazlalık değil de bana ait hissedicem 🥺
Canim gerginlik hissi 7 ve 8 . Gunlerde acayip artmisti hani disardan yazin eve gelirsin de sutyeni yataga atarsin ya o his vardi bisi var cikarmak istiyordum sanki.ama bisi yoktu tabi ustumde...10.gun gerginlik hissi azaldi.gun gectikce tamamen kayboldu.25.gunum su an ve gerginlik hic yok.su an fazlalik gibi hissetmiyorum.10.gune kadar hepsi normal sabret.sonra bi daha aynaya bakip durcaksin hep 🙈 olsun yeni de olsa ölc uclardan sutyen bedenini anlamak icin tablo var hem ona bakarsin kac cup olduguna...google a yaz bak sutyen bedeni hesaplama diye..ordan su anki bedenini anlarsin.benim 101 cm su an degismedi insallah kuculmez 🤲💝

Benimkiler de şimdiden benim gözüme küçük geliyor :KK43: Daha şimdiden acaba revizyon olsam da buyuttursem mi diye düşünmeye başladım. Tabii daha 1 hafta oldu, biraz şekli otursun diye beklicem, belki fikrim değişir.

Bence mememiz olmadığı için, hepimiz kafamızdan dolgun dolgun meme hayalleriyle bu ameliyatı oluyoruz. 350 altı taktıran çoğu kişiye de küçük geliyor ameliyat sonrası.

Küçük geldiği için ikinci ameliyatını olan var mı? Yapıldığına değiyor mu yoksa acaba kafamda mı buyutuyorum?
Bi arkadas vardi 2.ye ameliyat olan daha buyuk cc taktirmisti gorurse cvp yazsin lutfen 💝 2.ameliyattan hicbisi anlamadm demisti.agrisi fln cok olmamis ve 3 ay sonra olmus 2.ameliyati...sizin ölcu kacti simdi kac oldu olctunuz mu ?

Bi arkadas vardi 2.ye ameliyat olan daha buyuk cc taktirmisti gorurse cvp yazsin lutfen 💝 2.ameliyattan hicbisi anlamadm demisti.agrisi fln cok olmamis ve 3 ay sonra olmus 2.ameliyati...sizin ölcu kacti simdi kac oldu olctunuz mu ?
Ameliyat öncesi 82ydi göğüs çevresi, ameliyat sonrası 90 oldu. Göğüs altım da 76.
Bakalım biraz şeklinin oturmasını bekleyeceğim, ondan sonra yeniden değerlendiricem. Henüz daha 1. Haftam bitti

Sizle ayni seyi dusunuyorum :KK43:

Kızlar benim ameliyat sonrası 91 cm di 1.buçuk ay önce ameliyat oldum şuan ilk günlere göre baya yumuşadı ama hala normal memeden daha sertler küçülmesinden korkuyordum dün ölçtüm 93 cm olmuş inanamayıp bikaç kez ölçtüm ödem yoktu ama gerginlik geçtikçe küçülür diye beklerken 2 cm büyümesine çok sevindim😁😁

Geçmiş olsun kızlar.Bende ameliyat olalı 3 yıl oldu.
Ayol ne tellisi? dantellisi,braleti,tüllüsü,türlüsü varken kim napsın telliyi 🤭 Ben bir tanealdım telli ara sıra ince kıyafetlerin altına lazım olur diye.Onun dışındakilerin hepsi telsiz :KK31:
Sizin ki hangi marka telsiz ileri doğru sarkma yapıyor diyorlar

Kızlar benim ameliyat sonrası 91 cm di 1.buçuk ay önce ameliyat oldum şuan ilk günlere göre baya yumuşadı ama hala normal memeden daha sertler küçülmesinden korkuyordum dün ölçtüm 93 cm olmuş inanamayıp bikaç kez ölçtüm ödem yoktu ama gerginlik geçtikçe küçülür diye beklerken 2 cm büyümesine çok sevindim😁😁
aa aaa nasıl yani??? Çok mutlu oldum adınıza bu arada :KK70: :KK70: Acaba üstteki ödem gidince, meme belki salmaya başlıyor kendini ondan alt taraf daha mı dolgun oluyor acaba??? ayy hadi inşallah :KK70:

Ameliyat öncesi 82ydi göğüs çevresi, ameliyat sonrası 90 oldu. Göğüs altım da 76.
Bakalım biraz şeklinin oturmasını bekleyeceğim, ondan sonra yeniden değerlendiricem. Henüz daha 1. Haftam bitti
Genelde 10 cm farkediyo sasirdim acikcasi 8 cm buyumus..biraz toparlanin hem dr un koydugu cep buyusun tekrar olursunuz bence bi konu acin 2.ye ameliyat olanlar diye bi fikir veren olur belki birinci agizdan.insallah istediginiz gibi olur

Aa ben de olceyim valla sevindim🙃 insallah daha da buyurler 🤲

aa aaa nasıl yani??? Çok mutlu oldum adınıza bu arada :KK70: :KK70: Acaba üstteki ödem gidince, meme belki salmaya başlıyor kendini ondan alt taraf daha mı dolgun oluyor acaba??? ayy hadi inşallah :KK70:
Bende aslında ödem olmadı sadece derim gergindi onun dışında şekil olarak ilk gün nasılsa bugünde aynı herhangi bir simetri sorunum olmadı sadece şuan ilk günlere göre yumuşadı belki kaslar kendini salıyodur🙄 bende burda hep küçüldüğünü okudum çok şaşırdım😁

X