Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

Mentor benimki.Ameliyat sonrası hemen önerilmiyor zaten.Ben iki ay onların verdiği sütyeni takmıştım.Oda telsizdi ama yinede söylediklerine uydum.
Ya benim merak ettiğim bir konu var şu anda benim 2 hafta oldu ve dimdik karşıya bakıyorlar ve hani hopladıkça zıpladıkça hiç hareket etmiyor ee haliyle yapay görüntüsü var. Bu düzelecek mi? Normal meme kıvamına ne zaman gelecek?

Ya benim merak ettiğim bir konu var şu anda benim 2 hafta oldu ve dimdik karşıya bakıyorlar ve hani hopladıkça zıpladıkça hiç hareket etmiyor ee haliyle yapay görüntüsü var. Bu düzelecek mi? Normal meme kıvamına ne zaman gelecek?
Merak etmeyin birkaç aya aşşağı inecekler.Zaten ortalama 1 yılda en doğal halini alıyor.Ben çoğu kez unutuyorum sanki hep böyleydiler.

Merak etmeyin birkaç aya aşşağı inecekler.Zaten ortalama 1 yılda en doğal halini alıyor.Ben çoğu kez unutuyorum sanki hep böyleydiler.
Aşağı inmeye başladı hatta görüntü çok doğal ama semsert hiç hareket yok.

Yillar sonra ilk defa sutyen almaya kalktigim icin ne alacagimi bilememistim😝 ben de smdi braletlere ve sporcu sutyenlerine bakiyorum dunden beri 😇 destege alismisiz tuhaf geliyo smdi 🙃 tesekkur ederim canimm 🌺
aynı benim şimdiki durum özetim olmuş.

Gecms olsn , ilk 3 4 gun agrilar yogun oluyor agri kesicilerle ancak uyuybiloyordm ben gece kalkip agliyordum agridan zaten tek basima asla yatip.kalakamzdm esim hep yatirip kaldirdi evle cocuklatla ilgilendi,ben kimseye soylemedim Ameliyat olacagimi kimseyi cagirmadm yani ayni sehirde degiliz zaten ailerle.

Hastanede tek kaldim mecbr esim cocklarin yanindaydi ama hemsireleri tembihlemsti cok yardm.ettiler ilk.kalks zordu narkoz yuzunden kustm zaten o gece iskenceydiistahsizlik fln sabahta zaten hemn esim geldi yanima taburcu oldm

5.gun.artik tek.basima yatip kalkabildiyordm inanin cok hizli iyilesme oluyor,hergun uyandgnzda daha iyi hissediyorsnz,5. Gunden snra hic qgri kesici almadm zaten,2gundur yanda yatabiliyorum doktor yan ytabilirsn hic sıkıntı olmz dedi sadece yukari uzanma ve 3 kilodan fazlq agirlik kaldrma dedi. Kizim beni.al diyince kötü oluyorum alamiyorum onu ve 2 ay alamiycm

Ama cok okidum genelde hwrkes ozel bi sutyen takmis fermuarli ama benim doktorm 4. Gun sporcu sutyeni giydirdi ve 2 ay bundan kullancz dedi ne bandaj ne medikal sutyen bisey yok yani

Dirende takilmadi ne morluk ne bisey oldu her doktor farkli uygulama yapiyor

Dun kontrol vardi dikislerin ustundeki bandi acmadi kalickms boyle 1. Ayda tekrar kontrol var masaj gostrdi fln

Benm tek endisen suanda kucululmeleri hwrgun sanki gozume kucuk geliyorlat biri digerinden kucuk suanda ve biri yukari bakiyor biri asagi birinin ustu şiş biri inmis gibi

Bu.kadar acidan sonra istedign gibi olmamasi cok uzucu soncta basit bisey degilki begenmedm duzeltelim bunu diyelim.

Buarada mentor 350 cc high kas alti takildi kas alti oldugu icin agrisi coktu

Umarm istedignz gibi plur bian once iylesirsnz.
Merhaba gecmis olsun benimde 23 gun oldu gayet iyiyim göguslerim hala sert ve ikisininde yukarı kısmı şiş aşağı taraf sönük gibi duruyor kas altı 360 cc takıldı sekili morelimi bozuyor ne zaman deyisir bilmiyorum sabır isteyen bir durum insallah bir an önce istedigimiz formu bulur.bazen ümitsizliğe kapılıyorum ya böyle kalırsa diye.masaja basliycam iki gun sonra

Çok benzer şeyler yaşamışız benim de eşim oğlumun yanında kaldı narkoz sonrası iki kez kustum çok ağrılarım var şuan 2. Günüm bitti. Benim ameliyatım tam 4 saat sürdü kaslarım çok sıkıymış doktor onları açarken çok zorlamış ayrıca skolyoz varmış Cep açmakta çok zorlanmış o sebepten.
çok gerginlik var emzirenler bilir süt birikince aşırı bi sızlama oluyor onun kat kat fazlası ve geçmiyor :KK43: sırt ağrısı ayrı nefes alırken batması ayrı. Bide meme uçlarım çok sızlıyor. Çok zormuş. Ben iki ameliyat oldum kist aldırdım sezaryen oldum ikisi de bunun yanında çok hafif kalır. Allah yardımcısı olsun benim ve aynı şeyleri yaşayanların.
pişman oldum neredeyse. Haftaya işe dönücem tek istediğim bir an önce iyileşmek. Oğlumla hiç ilgilenemiyorum. Çok üzgünüm dertsiz başıma dert mi aldım diyorum. Bide füze gibiler şuan resmen of 😥
Çok geçmiş olsun .inanın bende aynı surectwn geçtim psikolojimi bozdu pisman oldum resmen.23.gunum şuan cabuk iyileseceksin inan.benimkiler de hala duruş olarak beni memnun etmiyorlar cok yapay ve cebe inmemiş yukarıda duruyor biçimsiz. Yakında masaja basliycam.bunun dışında iyilesme surecim iyi gidiyor seninde aynı olacak eminim.cok uzanma ve ağır kaldırma dikkatli ol

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X