Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Kızlar merhaba tüp bebek sırasında olanlardanım ben de spermleri taşıyacağız biz ama tadilat konusunda kesin bir bilgi yok sanırım taşınabilir mi şuan acaba arayinca da telefonlari açan olmuyor.

Kızlar merhaba tüp bebek sırasında olanlardanım ben de spermleri taşıyacağız biz ama tadilat konusunda kesin bir bilgi yok sanırım taşınabilir mi şuan acaba arayinca da telefonlari açan olmuyor.
Merhaba mutlaka gidip sorun Ya da embriyolog ile görüşün derim, doğrudan o size fikir verebilir çünkü telefon ile kimseye ulaşılamıyor ne yazık ki

Merhaba
Ne yaptınız ulaşabildiniz mi acaba?

Merhaba, ben de çok merak ediyorum, daha gidemedim hastaneye süreç ne oldu bilmiyorum ben de ama bilgi sahibi olan varsa merakla bekliyorum

Merhaba hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah bende tüp bebek bölümüne sevk edildim yeni Heyet raporu için illa üroloji androloji mi olması gerek yoksa üroloji den almak yeterli mi ve stajyerler pek bişey bilmiyo açıkcasi

Merhaba androlojiye yönlendiriyorlar, doğrudan androloji bölümünden alın, yanlış hatırlamıyorsam Çarşamba akşam 10 dan sonra online randevu açılıyor bölüm için, ama siz ara ara bakın iptal eden falan olursa hemen veriyor o şekilde, bize öyle denk gelmişti hemen bir kaç gün içerisinde androlojiden almıştık randevu

Teşekkür ederim çok geç tarihler var mesai dışı alsam yine hastanedemi muayene

Haftada 1gun muayene var sanırım cvp verdiğiniz için çok teşekkür ederim peki telefonla randevu alamayizmi

Mesai dışı olanlar rapor verebiliyorum peki çok soru sordum ama kusura bakmayın evrakları tamamladım o yüzden acele ediyorum

Mesai dışı olanlar rapor verebiliyorum peki çok soru sordum ama kusura bakmayın evrakları tamamladım o yüzden acele ediyorum
Bir tane doktor var uni. ama adını unuttum söylerseniz onun numarasını veriyorlar üroloji bölümünden, kendi muayehanesine hemen randevu alabiliyorsun arayarak ve hemen raporu veriyor ama geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 650 civarındaydı ücreti şimdi ne kadar oldu bilmiyorum. Evet Çarşamba günleri sadece androloji bölümü siz sık sık online randevudan bakın dediğim gibi boşluk olabiliyor bazen, telefonla da aynı şekilde oluyor vermiyor boşluk yoksa randevu maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…