Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

20.gun gittigim kan sonuclarima baktim
Elisa-seriloji dedigi anestezi icin gerekli olanlar
Merkezi tibbi biyokimyada hersey var tsh, progesteron falan

adetin 2.gunu Fsh, Lh, Estradiol, Progesteron

Sonraki her gittigimde yumurta toplama gunune kadar Estadiol bakildi hep

Bakilmistir sen birdaha bak bugun yetismediyse yarin cikar belki, o biyokimya 2 sayfa altta belki gozden kacmistir ( 5 tup kan aldilar diye hatirliyorum)
Beş degildi 3 tüptü sonraki sayfalara da baktım yok yani progesteron bakmaları gerek diye biliyorum niye yok anlamadim

Kızlar ilk aşama başarılı 🤲🏻
Allahima şükurler olsun sabah gidip kan verdim sonuc cikti 11.gunum bugun beta hcg 235 çıktı 🎉
Daha uludag’i bile aramadim sizle paylastim sonucumu
Allah her isteyene nasip etsin
Allah banada diger aşamalari başariyla atlatmayi nasip et

Allahima şükurler olsun sabah gidip kan verdim sonuc cikti 11.gunum bugun beta hcg 235 çıktı 🎉
Çok sevindim canım... hayırlı uğurlu olsun... Allah hayırlı evlat versin inşallah...

Hayırlı uğurlu olsun canım benim çok çok çok sevindim. Ne iyi geldi güzel haber almak. İnşallah sonuçların her gün çok güzel yükselir ve sonuna kadar yavrunu kuçağına alırsın. Darısı bu forumda olan tüm can kardeşlerimizin başına. İnşallah hepsi senin gibi güzel haberlerini bizle paylaşır. Tekrar tebrik ediyorum😘😍

Rabbim saglikla büyütmeyide nasip etsin ne güzel umut verici bir haber tebrikler 🤍🤍🤍

Masallah ne guzel bi haber.gozun aydin hayırlı olsun. Darısı basimıza insallah 🙏

Darısı senin başına canım benim. İnşallah hepiniz hamile kalırsınız karnımız burnumuzda beraber buluşup mutluluğumuzu kutlarız😍
İnşallah canım benim...tüm isteyen herkese nasip etsin Rabbim banada...şu cuma günü yüzü suyu hürmetine inşallah sağlıkla sıhhatle...sen nasıl oldun nasıl geçiyor??

Hayırlı uğurlu olsun canım allah hayırlı evlat versin inşallah

İnşallah canım benim...tüm isteyen herkese nasip etsin Rabbim banada...şu cuma günü yüzü suyu hürmetine inşallah sağlıkla sıhhatle...sen nasıl oldun nasıl geçiyor??
Yatarak devam ediyo hamilelik canım. Ritun Tahliler yapıldı. 12 temmuzda iki test randevum var bakalım hayırlısı. Allah üzmesin inşallah

Canım benim gözün aydın. Değerlerinin günden güne artmasını sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.

MERHABA, BU ARADA İLK TÜP BEBEK DEVLETTE TUTMAZ İSE İKİNCİSİNE HEMEN BAŞLIYORLAR MI YOKSA SÜREÇ NASIL OLUYOR BİLEN VAR MI BENİM AMH ÇOK DÜŞÜK O YÜZDEN HEP OLUMSUZ DÜŞÜNÜYORUM OLMAZSA İHTİMALLERİ
Öncelikle hep olumlu düşün canım KK de ne amh düşük olup ilk denemede hamile kalıp bebeyni kucağına alan anne adayları var, ama Allah korusun ilk denemede tutmazsa bi kaç ay sonra tekrar tedaviye başlaya bilyorsun diğe bilyorum

Canim yine hersey yolunda gitsinde biran önce yumurtalarin toplansin saglikli sihhatli transferlerin olsun sonrada hayirlisi ile 🤲🏻
Sağ ol canım amin inşallah🤲🏻
Çok sağol canım benim. 28 haziran da romatolojiye randevu mu alacaktın canım. Onun için mi gideceksin.9 temmuzda ben de yavuz beye muayene olacağım. Ama şuan randevu dolu. O tarihe denk getirmek istiyorum. Allahtan romatoloji sekreterleri tele bakıyorlar. 28 haziran sabah 8 de ara dediler. Ama 27 haziran akşamı 9 da da bakmak lazım çünkü aslında o zaman doluyor randevular. Tabi özel muayene online olmadığı için o da muallakta. Bir de homosistien testi yaptırdın mı. Ben nk cd56 da baktıracağım.
Evet canım, romatoloji telefonla ve hastaneye giderek randevu almayı deneyeceğiz.Homosistein ve CD56 baktırmadım.Eşim diyor onlara da baktırır isen kesin birşey çıkar sende🤭

Canım çok mutlu oldum inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.🤗

X