Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Ahhhh canım benim çok geçmiş olsun😔Canım benim keşke deme lütfen...İmtihan dünyasındayız herşey bizler için bir imtihanfır.Allah herkesi farklı şeylerle imtihan eder.Kimine zenginlik verir verdiklerine şükretmediği için onun imtihanı şükürsüzlüktür.Kimine hayatı boyunca fakir bir hayat verir onuda fakirliği ile ,kimine sağlık verir kimine vermez vb.....bir çok örnek sayabiliriz.Bulunduğumuz durum içinde bazen bizlerin bilmediği hayırlar vardır.Öncelikle bizlerin sağlığı herşeyden önemli,bizler ve eşlerimiz sağlıklı olalım yuvamızda huzurlu bir hayat geçirelim varsın çocuğumuzda olmasın ne yapalım.Yine kendini şanslı kabul et ,en azından rabbim anne olma duygusunu tattırmış .Eşimin kuzeninin eşi daha 32 yaşında 4 aylık ikizlere hamile 1 yıl içinde şeker,tansiyon ,bağırsak,safra kesesinde rahatsızlığı çıktı.Hamilelikte zona çıkardı dün haber aldık beyin kanaması geçirmiş yoğun bakımda yatıyor.Herşeyin başı sağlık umarım en kısa sürede toparlabırsın.Rabbim herkese dayanma gücü ve sabırlar versin.Sen ve sağlığın herşeyden değerli kendine her daim bunu hatırlat olur mu🤗Dualarımız seninle🤲🤲🤲
Duallarınız için teşekkür ederim canım.nasip böyleğmiş tek istediğimiz bu üzüntüyü üzerimizden atmak. Eşim ben kürtajdayken bayram öncesine otel ayarlamış tatil için, uzaklaşalım Bursa’dan diğe,biraz kafamız rahatlasın . Bir şeyide sizlerle paylaşmak istiyorum, ışıl hoca, Adnan hoca inanılmaz ilgili ve alakalı oldu benimle,gerçekdende doktorlarımız çok iyi, benden alınan bebeyi ve kanımı detaylı incelemek için genetiğe yolladılar 4 aya sonuçlar çıkacak. Sabah Gürkan hoca ve ışıl hoca arayı fazla uzatmayalım genetiğin cevabı çıksın tekrar ona göre başlarız dediler. Şunu anladım ki biz hastalar onlar için çok önemliyiz. Ben açile 9 temuzda gitdim , o gün da kendisi olmasa bile ışıl hoça telefonlada olsa benle hoçalara iyi ilgilenmelerini söyledi hatda dün sabah arkadaşı Adnan hocaya Rica edip benimle özel ilgilenmesini söylemiş. Demem o ki ne olursa olsun hocalarımızı kolay kolay bırakmayalım. İyiki Unverstede tedaviye başlamışım. Eşimde bu kadar ilgi ve alakaları için çok memnun kaldı. Biz Unverstede hepimiz güvendeyiz ve gönül rahatlığı ile tedavimizi ola biliriz. Hayat devam ediyo zaman her şeyin ilacıdır derler. Rabbim hayırlı günde inşallah bizimde yüzümüzü güldürür

Tatlım hepimiz üzüldük ama sende sakın moralini bozma olur mu😉Hepimizin ortak noktası bizi burada buluşturdu,ama hepimizin kaderi birbirinden farklı, o yüzden sakın umudunu kaybetme!😌
Bende stres yapmistim zaten bakalim bilmiyorum yarin kalp atisi duyabilcekmiyiz, hersey yolunda gidecek mi
Benim hic yasamadigim bir duygu daha bu hic bukadar hamile kalamamistim yani 2 dusugum oldu ama 2’side daha cok basiydi kese bile olusmamisti 😢 bakalim hakkimda hayirlisi
Yarin ogleden sonra gorucez

Duallarınız için teşekkür ederim canım.nasip böyleğmiş tek istediğimiz bu üzüntüyü üzerimizden atmak. Eşim ben kürtajdayken bayram öncesine otel ayarlamış tatil için, uzaklaşalım Bursa’dan diğe,biraz kafamız rahatlasın . Bir şeyide sizlerle paylaşmak istiyorum, ışıl hoca, Adnan hoca inanılmaz ilgili ve alakalı oldu benimle,gerçekdende doktorlarımız çok iyi, benden alınan bebeyi ve kanımı detaylı incelemek için genetiğe yolladılar 4 aya sonuçlar çıkacak. Sabah Gürkan hoca ve ışıl hoca arayı fazla uzatmayalım genetiğin cevabı çıksın tekrar ona göre başlarız dediler. Şunu anladım ki biz hastalar onlar için çok önemliyiz. Ben açile 9 temuzda gitdim , o gün da kendisi olmasa bile ışıl hoça telefonlada olsa benle hoçalara iyi ilgilenmelerini söyledi hatda dün sabah arkadaşı Adnan hocaya Rica edip benimle özel ilgilenmesini söylemiş. Demem o ki ne olursa olsun hocalarımızı kolay kolay bırakmayalım. İyiki Unverstede tedaviye başlamışım. Eşimde bu kadar ilgi ve alakaları için çok memnun kaldı. Biz Unverstede hepimiz güvendeyiz ve gönül rahatlığı ile tedavimizi ola biliriz. Hayat devam ediyo zaman her şeyin ilacıdır derler. Rabbim hayırlı günde inşallah bizimde yüzümüzü güldürür
Hakkinda hayirlisi canim
Esin cok dusunceli gercekten biraz kafan dagilir kendine gelirsin 🥺
Sen rahatsizlandin da mi acil’e gittin
Kanaman hep devam diyordun zaten
Dunden beri cok uzgunum 😢
Genetik sonucunu benden merak ettim neden olmus bir sorunu mu varmis acaba ondan mi vucut atti acaba

Hakkinda hayirlisi canim
Esin cok dusunceli gercekten biraz kafan dagilir kendine gelirsin 🥺
Sen rahatsizlandin da mi acil’e gittin
Kanaman hep devam diyordun zaten
Dunden beri cok uzgunum 😢
Genetik sonucunu benden merak ettim neden olmus bir sorunu mu varmis acaba ondan mi vucut atti acaba
Canım sakın üzülme ve asla benim durumumdan etkillenme bu beni çok üzer ve kendimi suçlu hiss ederim. Burası bir aile sayfası gibi o üzden paylaştım. Benim hikayem farklı canım eskiden çok kayıplarım var o üzden doktorlar bunu araştırmak gereği duydular. Benim hep kahve rengi akıntım bazen kırmızıya yakın kanamalarım oluyodu, ama 9 Temmuz sabahı bildiğin adet gibi oldum çok kan geldi ve karın bel ağrım oldu. Açile gidince bebeyin 8 ci haftada kalbi durmuş dediler. En son kontrolle girdiğimden iki gün sonra kalp durmuş. İki hafta sonra belirtisi oldu bende. Neyse Nasip diyilmiş 😢doktorlar bu kes tedbirli ve kontröllü şekilde nedenin araşdıralım öyle transfer yaparız dediler, açıkcası bu bizi çok rahatlatdı. Eşimlede konuşdular, onunda içi rahatladı. Her kesin durumu farklı canım, hepimizin farklı hastalıkları var. Sen sakın böyle neqatif durumlardan etkilenme İnşallah bebeğinin kalp atışın duyucaksın Allahın izniğle. Ben doktorumuzdan memnun kaldım, keşke bursada otursaydın orda devam et derdim.

Canım sakın üzülme ve asla benim durumumdan etkillenme bu beni çok üzer ve kendimi suçlu hiss ederim. Burası bir aile sayfası gibi o üzden paylaştım. Benim hikayem farklı canım eskiden çok kayıplarım var o üzden doktorlar bunu araştırmak gereği duydular. Benim hep kahve rengi akıntım bazen kırmızıya yakın kanamalarım oluyodu, ama 9 Temmuz sabahı bildiğin adet gibi oldum çok kan geldi ve karın bel ağrım oldu. Açile gidince bebeyin 8 ci haftada kalbi durmuş dediler. En son kontrolle girdiğimden iki gün sonra kalp durmuş. İki hafta sonra belirtisi oldu bende. Neyse Nasip diyilmiş 😢doktorlar bu kes tedbirli ve kontröllü şekilde nedenin araşdıralım öyle transfer yaparız dediler, açıkcası bu bizi çok rahatlatdı. Eşimlede konuşdular, onunda içi rahatladı. Her kesin durumu farklı canım, hepimizin farklı hastalıkları var. Sen sakın böyle neqatif durumlardan etkilenme İnşallah bebeğinin kalp atışın duyucaksın Allahın izniğle. Ben doktorumuzdan memnun kaldım, keşke bursada otursaydın orda devam et derdim.
Haklisin canim keske bende orda devam etsem ama benim isler karisik Bandirma’da bile devam edemicem tayinimiz çıktı Konya’ya tasinicaz ekim ayinda 😢 yani istesemde devam edemem maalesef. Bende cok guveniyorum onlara

Senin kac yumurtan dondurulmustu

Dun esimle konustuk yarin kalp atisi duysak bile hemen soylemeyelim dedik bayramda soylemeyi dusunmustuk cunku biraz daha bekleyelim dedik.

o kanama cidden başa bela korkuyorum açıkcasi biraz iş yapsam cok yoruluyorum, oturdum diyelim 1-2 saat başım dönüyor hemen uzaniyorum. Genelde uzaniyorum hep
Bakalim yarin kalp atisi mucizemizi insallah goruruz 🤲🏻

Onceki kayiplarinda tup bebekmiydi. Tatil iyi gelir kafanı dagıtırsin.

Haklisin canim keske bende orda devam etsem ama benim isler karisik Bandirma’da bile devam edemicem tayinimiz çıktı Konya’ya tasinicaz ekim ayinda 😢 yani istesemde devam edemem maalesef. Bende cok guveniyorum onlara

Senin kac yumurtan dondurulmustu

Dun esimle konustuk yarin kalp atisi duysak bile hemen soylemeyelim dedik bayramda soylemeyi dusunmustuk cunku biraz daha bekleyelim dedik.

o kanama cidden başa bela korkuyorum açıkcasi biraz iş yapsam cok yoruluyorum, oturdum diyelim 1-2 saat başım dönüyor hemen uzaniyorum. Genelde uzaniyorum hep
Bakalim yarin kalp atisi mucizemizi insallah goruruz 🤲🏻
İyi yapıyorsun dinlen fazla yorma kendini. Benim dört embriyom var, ama iki tanesi iyi kalite diğer ikisi zayıf onlara çok güvenmiyoruz.

Bende bursada yaşıyorum üniversitede değil özelde tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. Rapor şartlarını sağlıyorduk ama süreç uzar ve pandemi var diye direkt özeli tercih ettim. Bizim erkek infertilitesiydi. İnşallah tedavin olumlu olur sağlıkla kavuşursun bebeğine. 🙏🏻 Kafana takılan birşey olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım canım.
Merhaba ozelde hangi hastaneye gittiniz tedavi için

Evet kızlar minik bir kalp atışı ekrani salladi 🥰
ne diyecegimi bilemedim
Allah tum isteyenlere bu duyguyu nasip etsin 🤲🏻 Allah tamamina erdirir insallah 🤲🏻
randevuya erken gittim baya tenha idi aldilar hemen doktor hanim bakti sagolsun mutlu etti beni.
Asilamada adet tarihi ama transferlerde transfer tarihini baz aliyoruz dedi benimde bugun 6 hafta 2 gunlukti bebegim 🥰
Gebelik izleme poliknigine sevk etti ama ben Bandırma’da devam edicem dedim
Sen yinede git kan idrar ver gelmesen bile dursun dedi.
Gidip randevu aldim kadin dogum’dan 5 agustosa randevu verdi. Kan ve idrar’da verdim bakalim artik bayram sonra Bandırma’da kendime bir doktor bulucam insallah
Yakinda olsam devam etmek isterdim ama esimde yurt disinda eylule kadar git gel tek basima cok zor oluyor 2 kere tek gittim bittim ya bugun butun gun dinlenicem artik 😴

ne diyecegimi bilemedim
Allah tum isteyenlere bu duyguyu nasip etsin 🤲🏻 Allah tamamina erdirir insallah 🤲🏻
randevuya erken gittim baya tenha idi aldilar hemen doktor hanim bakti sagolsun mutlu etti beni.
Asilamada adet tarihi ama transferlerde transfer tarihini baz aliyoruz dedi benimde bugun 6 hafta 2 gunlukti bebegim 🥰
Gidip randevu aldim kadin dogum’dan 5 agustosa randevu verdi. Kan ve idrar’da verdim bakalim artik bayram sonra Bandırma’da kendime bir doktor bulucam insallah
Yakinda olsam devam etmek isterdim ama esimde yurt disinda eylule kadar git gel tek basima cok zor oluyor 2 kere tek gittim bittim ya bugun butun gun dinlenicem artik 😴
Tatlım çok sevindim,hayırlısı olsun 🤗🤗İnşallah iyi bir doktora denk gelirsin ve hamileliğin güzel geçer, sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alirsiniz.😌

ne diyecegimi bilemedim
Masallah ne guzel. Saglikla ilerlesin insallah 🙏

ne diyecegimi bilemedim
Tatlım çok sevindim,hayırlısı olsun 🤗🤗İnşallah iyi bir doktora denk gelirsin ve hamileliğin güzel geçer, sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alirsiniz.😌

ne diyecegimi bilemedim
Çok sevindim canım...Rabbim hayırlısıyla kucağına almayida nasip etsin... hayırlı doktorlarla karşılaştırsın inşallah 🤲

ne diyecegimi bilemedim
Canım çok çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağına almağı nasip etsin İnşallah. Umarım çok iyi doktora denk gelirsin bundan sonrakı kontrolünde titizlikle senle ilgilenirler, kendine çok iyi bak hep bizle güzel haberlerini paylaş ❤️

X