Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Merhaba hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah bende tüp bebek bölümüne sevk edildim yeni Heyet raporu için illa üroloji androloji mi olması gerek yoksa üroloji den almak yeterli mi ve stajyerler pek bişey bilmiyo açıkcasi
Buldum numarasıni doktorun Prof. Dr. Hakan Kılıçaslan, numarası: 0507 509 75 77 bir arayin yarın bence öğrenin ucretini falan

Mesai dışı olanlar rapor verebiliyorum peki çok soru sordum ama kusura bakmayın evrakları tamamladım o yüzden acele ediyorum
Çarşamba değilmiş bu arada salı günü akşam 9 dan sonra alınabiliyormus randevu

Eklentiler

• 1673631944757125677136801704460.jpg
    1673631944757125677136801704460.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 82
Bir tane doktor var uni. ama adını unuttum söylerseniz onun numarasını veriyorlar üroloji bölümünden, kendi muayehanesine hemen randevu alabiliyorsun arayarak ve hemen raporu veriyor ama geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 650 civarındaydı ücreti şimdi ne kadar oldu bilmiyorum. Evet Çarşamba günleri sadece androloji bölümü siz sık sık online randevudan bakın dediğim gibi boşluk olabiliyor bazen, telefonla da aynı şekilde oluyor vermiyor boşluk yoksa randevu maalesef

Buldum numarasıni doktorun Prof. Dr. Hakan Kılıçaslan, numarası: 0507 509 75 77 bir arayin yarın bence öğrenin ucretini falan
Ayy çok çok teşekkür ederim inanın nasıl sevindim Allah ta seni sevindirsin

Bir tane doktor var uni. ama adını unuttum söylerseniz onun numarasını veriyorlar üroloji bölümünden, kendi muayehanesine hemen randevu alabiliyorsun arayarak ve hemen raporu veriyor ama geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 650 civarındaydı ücreti şimdi ne kadar oldu bilmiyorum. Evet Çarşamba günleri sadece androloji bölümü siz sık sık online randevudan bakın dediğim gibi boşluk olabiliyor bazen, telefonla da aynı şekilde oluyor vermiyor boşluk yoksa randevu maalesef
Çok zor androloji randevusu yok resmen aradığım nolara cvp verilmiyo nasıl iş bu ya bı hocayı özel muayene için sordum 1600 dediler şaşırdım

KIZLAR MERHABA
bende yenı baslasım ve suan ayın 25 ınde 21. gun kanımı verecegım bı kac sorum olacak amh degerım cok dusuk :KK43: ve sağ tüpüm kapalı benım gıbı amh degerı dusuk olanın bebek olma ıhtımalı oluyomu bılgınız varmı bıde bana son polıkılınık 7 marta verdıler tahlıllere bakıcak acaba özelden kiper beyden alıp o sevk edıyorumu :KK43:sızlerın nasıl oldu canlar

Canım üzülme amh değerin 0.10 bile umut vardır Allah tan ümit kesilmez hepimiz bu yoldayız Rabbim hepimizin kucağıni doldursun🙏

Canım üzülme amh değerin 0.10 bile umut vardır Allah tan ümit kesilmez hepimiz bu yoldayız Rabbim hepimizin kucağıni doldursun🙏
ARZU HANIM AMINNN İNŞALLAH RABBIM HERKESE BAKABILECEK ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN YEMIN EDERIM HER DUAMDA HEPIMIZE EDIYORUM DUA BTUN ISTEYENLERE DIYORUM BIRIMIZIN DUASI KABUL OLUYODUR ILLA

Aynen burada aramaya amh yaz bak ne kadar düşük amh değerleri olanları goruceksin ve şimdi hamile çoğu yada çocuğu olmuş 😊☺️🤗

Merhaba, bende daha önce tam korona zamanı 2021e yaptıracağım zaman korona olduğumu öğrendim ve tedavim yarım kalmıştı.. sonrasında bir çok hastalıklar oldu ailemde gitmek nasip olmadı...şimdi tekrar denemek istiyorum...devlette 2 hakkım var bu son yılım çünkü 39 yaşındayım...şimdi ben direk tüp bebek bölümünden başlarım diyorum artık bu daha sil baştan olmaz herhalde... bilgisi olan varmı? Çünkü dosyam var orda yarım kaldı herşey...

Merhaba, bende daha önce tam korona zamanı 2021e yaptıracağım zaman korona olduğumu öğrendim ve tedavim yarım kalmıştı.. sonrasında bir çok hastalıklar oldu ailemde gitmek nasip olmadı...şimdi tekrar denemek istiyorum...devlette 2 hakkım var bu son yılım çünkü 39 yaşındayım...şimdi ben direk tüp bebek bölümünden başlarım diyorum artık bu daha sil baştan olmaz herhalde... bilgisi olan varmı? Çünkü dosyam var orda yarım kaldı herşey...
Merhaba, eğer dosyanız varsa tüp bebek birimine başvurun bence onlar yönlendirir zaten sizi

Aradım hastaneyi tüp bebek merkezini yani sekreter çıktı sonunda dosyam olduğunu söyleyince randevu verdi.2 Şubat 13.30 da bakalım bir görüşelim... hayırlısı...

Merhaba, nasıl geçti randevunuz, ne dediler ?
Randevu iyi geçti...hap verdi sabah akşam yuttum...şimdi adetim 2.günü pazar pazartesi gidicem bakalım ne diyecekler...yani aslindi cuma saat 4 gibi hafif belirdi o yüzden bugün 1 diyorum....doktora anlatıcam durumu hayırlısı diyelim...

Selam canim, Bursa fakültede gerçekten işleyiş yavaş ama hepimiz başka aşamalardayız, süreci burdan takip edebilirsin . Ben daha evrak teslim edemedim şubata kaldım sanırım zaten,
Senin yaş kaç, Bandırmada Erkan Coşkun var bikaç arkadaşım orda tüp bebek yaptırdılar, açıkcası uludağ tutmazsa sanırım bende oraya gidicem daha önce hiç gitmedim. Senin değerlerin nasıl, artık bir sonraki aşama tüp bebek ise benim gibi zaman kaybetme. Ben pandemiyi bahane edip baya bir süre doktora gitmeyi erteledim şimdi pişmanım keşke geçen sene mart-nisan gibi başlasaydım. Maddi durumun nasıl ona göre kararını ver ve bursaya git gelleride düşün çünkü sırf üroloji raporu için sanırım 3 kere gidiyoruz. Adetin 2 ve 21. Günü bile gel burda kan ver dediler aynı kanı bandırmadada verebilirdim.

Merhaba, konunun üzerinden baya geçmiş ama sormak istedim son durumunuz nedir erkan coşkuna gittiniz mi bende araştırırken sizi gördüm sormak istedim

X