Gebeliğe Hazırlık UMUT HEP VAR...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
3.455
3.925
29
Kizlar ocak ayi subat ayi yada catlatma ignesi ovulasyon testi diye sinirlandirmak istemedim. Cunku ne yeni yil ne yeni ay nede yeni bir yontem hiçbir şey onemli degil bence. Umut her zaman var... Kür yada tedavi uygulamadiginiz zamanda bile hic beklemediginiz yada calisma yapmadiginiz zamanda bile... O yuzden sadece konusup birbirimizi rahatlatacagimiz bilgi alisverisi yapacagimiz bir topik olsun istedim. Hepinizi bekliyorum benim hep umudum var peki ya sizin ???

Son düzenleme:
Yeni konun hayırlı olsun canım:) senin konun bana uğurlu gelmişti:) inşallah sen de bir an önce hayırlısıyla hamile kalırsın, sağlıkla da kucağına alırsın:dua::KK200:

Yeni konun hayırlı olsun canım:) senin konun bana uğurlu gelmişti:) inşallah sen de bir an önce hayırlısıyla hamile kalırsın, sağlıkla da kucağına alırsın:dua::KK200:
Saol canim insallah isteyen herkese ugurlu gelsin. Ben bu ay bisey yapmiyorum calismalarin da uzerinde durmuyorum bikac ay dinlenme molasi verdim kendime bakalm :-)

Saol canim insallah isteyen herkese ugurlu gelsin. Ben bu ay bisey yapmiyorum calismalarin da uzerinde durmuyorum bikac ay dinlenme molasi verdim kendime bakalm :-)
En iyisini sen bilirsin canım stres artıyor olmadıkça düşündükçe vücudun rahatlar bu arada kendiliğinden olur inşallah:)

En iyisini sen bilirsin canım stres artıyor olmadıkça düşündükçe vücudun rahatlar bu arada kendiliğinden olur inşallah:)
Insallah canim havalar soguk diye usutmuşum birZ krem falan surdum karnima havlu isittim koydum kendimi cok kotu hissettim sanki yine ameliyat olmuşum gibi icim kotu oldu. Sanirim once bu durumu atlatmayi beklemem gerek saglikli bir gebelik icin. Rabbim hayirlisini versin artik

X