Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

deryacım demek dogdu dunyalar guzelın,41 kere masallah sıze,bende bugun sana bakındım epey bır zamandır gırmıyosun dıye merak edıyordum senı msnden ekledım senı ama henuz gormedın sanırım.Bende dun transferımı gerceklestırdım,ulun bey amca 2 tane tomurcuk koydu,hergun dua edıyorum.Busefer 10 gun rapor aldım epey bır dıkkat edıyorum :) sen neler yapıyorsun?

deryacım gözün aydın hayatım ayyyyyyyyyne güzel yavrunu kucağına almışsın çok sevindim bizler aynı yerdeyiz hayatım senle beraberdi tedavimiz ama hala bekliyoruz demekki daha zamanı var diyoruz işte dualarını eksik etme canım birde damlayının ogüzel kokusunu bizlerin yerinede içine kocaman çekkkkkkk öpüldün

pek pc yi açamıyorum..şimdi gaz sancısı için bişeyler arıyordum ondan girdim... çok sevindim senin için ..rabbim yüzünü güldürsün... Dua et..benim de dualarım hep sizlerle...emin ol...

Haberlerini bekliyorum..mail de atabilirsin buraya pek girmiyorum grememm...

Bol şans..dut kurusu ye...bol bol protein al..et , tavuk , balık..ceviz..süt içme gaz yapar..muz gibi gaz yapcak meyve yeme...peynir yoğurt.. Protein.. Bol bol da su...

canım allah dogru zamanı gsterir..yüzünü güldürsün inşallah...dualarımız sizlerle...unutulmadınız emin ol...

Valla ne desem boş:) annelik çok zormuşş..bu gece uyumadı diye isyan ettim anneme...al götür dedim :)) aglaması çok üzüyor bişey yapamamak...ama allahım aradıgım günleri unutturmasın...rabiim kimseye arattırmasın....

Güzel haberlerinizi beklerim...

Allah, analı babalı büyütsün

Damla ismide çok güzel

Bu mutluluğu bizlerde yaşarız inşallah

Güzel dileklerin içinde teşekürler

Son düzenleme:

eşin belki seni daha üzmemek için belli etmiyodur canım bide o yönünden düşün.kesinlikle burada anlat içini dök.çünkü biz hepimiz aynı yollardan geçtik,bizi bizden başkası kolay anlamaz.ama sakın isyan etme.herşeyin bi zamanı vardır...inan eşin de isteyecekti destek olmucaktı.sen ona moral vermeye çalışcaktın...çünkü benim eşim aşırı istiyodu ve ben negatif sonuç alırsak eşimi nasıl toplıcam diye düşünüyodum.anlıcan arkadaşım o da zor...

canım hoş geldin doğru kararı vermişsin ilaç dahil 5.000.tl raporla 2.000 tl
çok güvenilir merkez pişman olmayacaksın ismini listeye eklememi istermisin

çider(çocuk istiyorum derneği) oraya üye olursan,fiyat 4.350 ye düşüyor ve ilk muayene ücretsiz.ben öyle yaptım.önce çidere uye oldum sonra tedaviye başladım daha mantıklı bilginiz olsun

çok geçmiş olsun dikkat et lütfen bırak işi falan dinlenmene bak
kolaylıkla bulmadın bebeğini biraz 4 aylık falan olana kadar istirat et
rabbime emanet olun

canım hoş geldin doğru kararı vermişsin ilaç dahil 5.000.tl raporla 2.000 tl
çok güvenilir merkez pişman olmayacaksın ismini listeye eklememi istermisin

cok tesekkürler sagolun suan görüsmeleri yapıyorum eger karar verirsem listeye adımı yazdırırım

çok geçmiş olsun dikkat et lütfen bırak işi falan dinlenmene bak
kolaylıkla bulmadın bebeğini biraz 4 aylık falan olana kadar istirat et
rabbime emanet olun

Keşke canım eşimde senin gibi düşünüyor hatta işi tamamen bırakmamı istiyor ben ise oradaki çocuklarımdan ayrılmak istemiyorum

Kızlar kusura bakmayın bir ara giremedim eve yeni geldim dinlenmek için kayınvalidemdeydim vucut olarak dinlendim kafa olarak yoruldum
Yarın akşam bulaşalım

Kızlar kusura bakmayın bir ara giremedim eve yeni geldim dinlenmek için kayınvalidemdeydim vucut olarak dinlendim kafa olarak yoruldum
Yarın akşam bulaşalım

canım tabiki doğru kararı sen vereceksin ama iyi olmana sevindim
özlettin kendi gözlerim hep seni aradı aşkidom :

Gerçekten bizi bizden başka kimse anlamıyor desteğin içinde çok teşekür ediyorum

Cumartesi günü yumurta toplama işlemim yapıldı of çok gerginim doktor transfer için 5'inci günü düşünüyor tabi o güne kalan embriyo olursa beklemek tedaviden daha zorrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…