Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanmıyorum aşkım ama inşallah köyde ağladım benden sonra evlenenler bebekleriyle gelmiş hüngürhüngür ağladım
Yaaa kıyamam çok zor rabbim kimseyi böyle imtihan etmesin seni o kadar iyi anlıyorumki benimde anlamadığım bir gün yok 😔

Bizim olduğumuz köye yeni inmeye başlıyor ateş. Uyku yok korku çok. İnmesin diye millet traktörle su taşıyor oraya
Inşallah inmeden soner canım benim allahım daha büyüğünden esirgesin bunu yapanlar cezasını çekecek inşallah dün burda bi mahalleyi yakmaya çalışırken yakalandılar

D E V A D E V A geçen etiket yapmışsın yeni girebildim iyiyim şükür kızlar eşim biraz izine ayrıldı pek giremedim sizler nasılsınız

Kızlar benim ikizlerim varmış. Bugün kontrole gittik ama ne yazıkki ikisinin de kalbi atmıyor birisinin daha yeni durmuş günüyle uyumlu ama malesef. Yarın sonlandırılacak gebelik. Hesabımı kapatabilirim bir süre haberiniz olsun. Kendinize iyi bakın güzel haberler alın hepiniz 🙏🏼

Kanamaların mı oluyo canım iyisindir inşallah benimde 12.haftamda olmuştu hemde öyle kahverengi falanda değil baya kırmızı kırmızı çok korkutucu oluyo
Canım hiçbirşeyim yok ara lekelenmem olyyor ama malesef kalbi durmuş yarın sonlandırılcak 😔

Kızlar benim ikizlerim varmış. Bugün kontrole gittik ama ne yazıkki ikisinin de kalbi atmıyor birisinin daha yeni durmuş günüyle uyumlu ama malesef. Yarın sonlandırılacak gebelik. Hesabımı kapatabilirim bir süre haberiniz olsun. Kendinize iyi bakın güzel haberler alın hepiniz 🙏🏼
Kuzum ne diyeceğimi bilemedim kanaman ondanmıymış o kanama alanı dedikleri mi acaba ikinci bebekmiş nasıl üzüldüm başka Bi doktora gidecekmisin ne yapacaksın içini ferah tut canım

X