Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ne diyeceğimi bilemedim kanaman ondanmıymış o kanama alanı dedikleri mi acaba ikinci bebekmiş nasıl üzüldüm başka Bi doktora gidecekmisin ne yapacaksın içini ferah tut canım
Gittim canım başka doktorada gittim. Ayrıca kendi doktorum ayrıntılı ultrasonda çektirdi ama malesef atmıyor kalpleri

Kızlar benim ikizlerim varmış. Bugün kontrole gittik ama ne yazıkki ikisinin de kalbi atmıyor birisinin daha yeni durmuş günüyle uyumlu ama malesef. Yarın sonlandırılacak gebelik. Hesabımı kapatabilirim bir süre haberiniz olsun. Kendinize iyi bakın güzel haberler alın hepiniz 🙏🏼
Su an o kadar uzuldumki ne diyeceğimi bilemiyorum canım allah sabir versin kuzum

Kızlar benim ikizlerim varmış. Bugün kontrole gittik ama ne yazıkki ikisinin de kalbi atmıyor birisinin daha yeni durmuş günüyle uyumlu ama malesef. Yarın sonlandırılacak gebelik. Hesabımı kapatabilirim bir süre haberiniz olsun. Kendinize iyi bakın güzel haberler alın hepiniz 🙏🏼
Yaaaa deme şuan içim çok kötü oldu kıyamam sana ya vardır kuzum bundada bi hayır kapama hesabı ya 😔

Su an o kadar uzuldumki ne diyeceğimi bilemiyorum canım allah sabir versin kuzum
Sağolasın canım
Yaaaa deme şuan içim çok kötü oldu kıyamam sana ya vardır kuzum bundada bi hayır kapama hesabı ya 😔
Artık herşeyin hayırlısı canım 3. Defa kaybediyorum artık gerçekten düşünemiyorum birşey biraz uzaklaşmak istiyorum

Sağolasın canım

Artık herşeyin hayırlısı canım 3. Defa kaybediyorum artık gerçekten düşünemiyorum birşey biraz uzaklaşmak istiyorum
Kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap kuzum gerçekten çok zor allahım kimseyi evladıyla sınamasın

Canımm çok ama çok üzgünüm ne söylenir bilmiyorum da 😥

D E V A D E V A 4 de randevum var demişsin ne dedi doktor canım hayırlı haber ver inşallah
Gittim canım malesef yok kalp atımı. Yarın sonlandırıcaz gebeliği sonra genetik araştırmalara başlıcaz sorun neyde diye. Lakin benim tekrar denemeye gücüm kalmadı artık
Canımm çok ama çok üzgünüm ne söylenir bilmiyorum da 😥
Sağolasın canım dicek birşey yok

Gittim canım malesef yok kalp atımı. Yarın sonlandırıcaz gebeliği sonra genetik araştırmalara başlıcaz sorun neyde diye. Lakin benim tekrar denemeye gücüm kalmadı artık

Ne diyeceğimi bilmiyorum muhakkak araştır sanırım dış gebelik geçmişinde vardı allahım sabırlar versin denemeye gücüm yok deme imtihan bunlar bizim için canım dualarım seninle çok etkilendim ikiz falan deyince nasıl anlamamış gittiğin doktor onu da ben anlamadım 😔

Bende gerçekten çok üzgünüm ve aklım sende sürekli 😔

Perimm çok üzgünüm çook Rabbim yardımcın olsun inşAllah 🤲☹️Ne desek boş dualrımdasın

D E V A D E V A kuzum benim bir arkadaşımda da böyle oldu 3 tane çocuğunu kaybetti.kalpleri duruyordu genetik araştırıldı sonuç ne çıktı bilmiyorum ama sonrasında sağlıklı bir gebeliği oldu hiç ümidini yitirme

Günaydın kızlar bal perisi hesabı pasifleştirmiş biraz kafasını dinlesin dünden beri aklım onda çok üzgünüm ben 😔

Gittim canım başka doktorada gittim. Ayrıca kendi doktorum ayrıntılı ultrasonda çektirdi ama malesef atmıyor kalpleri
Kaç haftalıktı bebeklerin? Çok geçmiş olsun. İnşallah çar çabuak atlatırsınız bu psikolojiyi. Benim de öyle bir kayım var 6. haftada durmuş yani tam oluşmadan kalp atışları durmuş. 8. haftada kürtaj olmuştum.

Günaydın kızlar bal perisi hesabı pasifleştirmiş biraz kafasını dinlesin dünden beri aklım onda çok üzgünüm ben 😔
Evet bende çok üzüldüm birde bu kadar büyümemişti onun için çok zor olmalı alah sabir versin

X