Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ya pik ya da koyu çıkıyo bu ay hiçbi şey anlamadım testlerden 🤷 günü de denk getiremedim galiba sen testi bugün yapsana varsa çıkar canım 🥰

Off gece yine yandım ama sabah çok üşüdüm titredim hatta geçti sanırım birden üşüme başladı ☹️ gerçi zaten pek umudum yok ne bekliyosam 😂
Tatlım elimde test yok o yüzden yapamıyorum çarşıya da iki üç gün sonra gidicem kırmızılar gelmezse yaparız yada eşime aldırabilirsem sabah ilk idrarla yapar atarım canım

Hiç bir belirti olmuyorsa hamileyiz. Nasılsa her ay belirti yaşayıp hamile kalamadık tersi olması lazım. Benım ofisimde arkadasım yeni gebe kaldı burda görüğüm duyduğum belirtilerin hepsinii 5. Hafta itibari ille yaşıyor .biz erkenden bişler arıyoruz.

Canım yani aşılama yaptın mı hiç bilmiyorum ama ben yapan biri olarak söylüyorum o klomen famera vs ilaçların aşılama öncesinde yapılan iğnenin bence yanından geçemez. Belki her ay kaliteli yumurta olmaz ama klomen ile 1 yumurtam oldu iğne ile 6 yani hormonu basmış oluyoruz. Ama dediğin kişinin eğer tedavisi saglık bakanlıgı tarafından kabul edilseydi bir ofis açar paraya para demez di. Oda doktorlar gibi takılırdı. Evet alternatif tıp diye bişy var . Ama nerden biliceksin ki o macunun sana alerji yapmadıgını? Macun dediğin safi şeker , piko lu isen şeker zaten yasak . Ben 15 yaşımdan beri bu lanet piko hastalıgın içinden geçmiş biri olarak söylüyorum. Biraz akışına bırakmalı ve yıllarca kafa patlatanlara biraz kendimizi bırakmalıyız. Bu vaadlerle çok kişi cocuk sahibi olmuş ta olabilir ama ben korkarım başka bir yerime zararı olur mu diye. Dikkat et canım . Ben sadece fikrimi söylüyorum denemekten bişy çıkmaz zaten . :) umarım güzel sonuçlar alırsın.
Ayy hamileysem çok gülerim kendime valla canım asilamada bile kıpırdamadan yatan ben bu ay bahçe bile çapaladım yani hiç biseye dikkat ermedim hatta soğan kurunu bile 4 gün yapabildim

Kızlar c-life sipariş ettim, ben yurt dışındayım artık ne zaman gelirse ama umarım gelir hemende bu ay başlarım nasıl olsa daha adetim gelmiş değil henüz. Hadi inşallah şıfa olur bana 🤣 kullanan oldumu aranızda ?

Allahım kaç gündür kafam bir milyon haftasonu yatıya misafir kaç sayfa olmuş kuzum, cevaplayamadım da.
Tüp kontrolüm oldu malesef sağ tüpüm tıkalıymış. Soldan yumurtlama var ama doğal yoldan gebelik olabilir dedi. Ama tabi ben takıldım acaba bu tıkanıklık açılır mı, doktora mail atacağım. 3. klomen tedavim devam yarın iğnemi vurulacağım. şayet bu ay da olmasa eşim tüp diye tutturdu. bakalım dr ne diyecek. İnş gerek kalmaz :KK68:
Sen nasılsın canım herşey yolunda mı????
Cnm slm beraber gidiyoruz seninle bende ignemi vuruldum ikinci gunumdeyim benim de 3. Klomen bu ay ağrım çok fazla ama sağ tarafındaki çok güzel demişti sağ tarafında sürekli zelzele oluyor gibi🤦🏿‍♀️ tüpün tıkanıklığı açılmıstir verilen ilaçla açılıyor diye biliyorum kafana takma sakın

Kızlar 3. Klomen tefavimdeyim sağ tarafındaki çok güzel demişti doktor bu ay geçen tedavilerden farkı çok ağrım oldu umarım bu ağrı güzel biseye vesile olur

Merhaba bat dediğiniz şey ne acaba ?
Beklenen adet tarihin canım
Kızlar 3. Klomen tefavimdeyim sağ tarafındaki çok güzel demişti doktor bu ay geçen tedavilerden farkı çok ağrım oldu umarım bu ağrı güzel biseye vesile olur
Nasıl bir zelzele mesela canım. Benimde acayip bişeyler oluyor yumurtalık kısımlarında bi sancılar giriyor anlık anlık sanki yanma geliyo sanki kesilmiş gibi. Bende yenimi ovülasyon yaşıyorum nabıyorum anlmadım 🙄

Ay ne zaman bi kafamı dinlemek istesem bişey çıkıyor zırt pırt telefonum çalıyor yaa. Eşimin yengesi ve halası ile yan yana binalarda oturuyoruz. Az önce yengesi aradı kahveye çağırdı bakarım haber veririm dedim. Şimdide halası arıyo. Açmadım🤣🤣
Ev dandini mutfak bıraksam birazdan tezgahtakiler sokağa çıkcak halay çekerek 😂😂

Beklenen adet tarihin canım

Nasıl bir zelzele mesela canım. Benimde acayip bişeyler oluyor yumurtalık kısımlarında bi sancılar giriyor anlık anlık sanki yanma geliyo sanki kesilmiş gibi. Bende yenimi ovülasyon yaşıyorum nabıyorum anlmadım 🙄
Canım agrim Hiç dinmiyor göbeğinin yanından kasigima kadar. 🤦🏿‍♀️

Gecikti cnm ama çok uzun değil 1-3 gun
Ben Şubat ayında ilk kez kullandım kahverengi akıntı şeklinde oldum kırmızıya dönüşmedi 2 gün çok az miktarda oldu doktora gittim kan negatif çıktı ama hala adetim gelmedi uygulamadan takip yapıyordum 4 ve 5 mart ovülasyon gösteriyordu hemen ovülasyon testi yaptım gerçekten pikti çatlatma iğnemi 10 şubatta olmuştum hiç şaşmayan reglim gelmedi

Kızlar c-life sipariş ettim, ben yurt dışındayım artık ne zaman gelirse ama umarım gelir hemende bu ay başlarım nasıl olsa daha adetim gelmiş değil henüz. Hadi inşallah şıfa olur bana 🤣 kullanan oldumu aranızda ?
C life nedir ? Zayıflama için falan mı
Yumurtlama zamanında agrı bende ne zaman çeksem yumurtam hep buyumuştü . İnşlh
Selam klomen ile adetiniz geçikti mi hiç
Benım 5 gün falan gecikti. İki kere kullandım ikisindede yaptı

Ben Şubat ayında ilk kez kullandım kahverengi akıntı şeklinde oldum kırmızıya dönüşmedi 2 gün çok az miktarda oldu doktora gittim kan negatif çıktı ama hala adetim gelmedi uygulamadan takip yapıyordum 4 ve 5 mart ovülasyon gösteriyordu hemen ovülasyon testi yaptım gerçekten pikti çatlatma iğnemi 10 şubatta olmuştum hiç şaşmayan reglim gelmedi
Tekrarladım mi cnm testi peki

Kist oluştumu sizde bende olmuş ama doktorum regli ile kaybolur dedi sorunda şu ki regli olmuyorum nedense 🤦‍♀️🤦‍♀️ Reglim gelse hem tedaviye devam edicem hemde rahim filmi çekilecek

Tekrarladım mi cnm testi peki
Evet elimdeki tüm testler bitti maalesef hepsi negatif zaten hiç bir belirtim yok ben adet olcağım zaman bile ağrım falan olmaz sabah lavaboya gittimde olduğumu anlarım 🙄 yarın doktor randevum var büyük bir ihtimalle ilaç ile sökülecek 😞

Canım agrim Hiç dinmiyor göbeğinin yanından kasigima kadar. 🤦🏿‍♀️
Ay hadi iyi şeyelre işarettir canım bu. Benimde dünden beri bişeyler var ama regli şeyi sanırım benimki

Clife de macun canım. İnstagramdannbak çok hamile kalan var onunla. Bende bu ay alıcam şansımı denicem 🤣

Evet elimdeki tüm testler bitti maalesef hepsi negatif zaten hiç bir belirtim yok ben adet olcağım zaman bile ağrım falan olmaz sabah lavaboya gittimde olduğumu anlarım 🙄 yarın doktor randevum var büyük bir ihtimalle ilaç ile sökülecek 😞
Normalde regliniz düzenli mi

X