üniversitedeki erkeklere n'oluyor? yardım lütfen

Üniversiteye özgü değil
İstisnalar dışarı ama erkeklerin genelinde var bu..

O cevap yok durumunu cok iyi bilirim malesef erkek güruhunun genlerinde dolasan o okuz kanidir bunlara sebebiyet veren :)
Foto gördüm biraz önce rakı balık beyimiz akıyor kim bilir kimlerle gitti . E tabi benimle rakı balık yapamaz neden çünkü hiç rakı içmedim o da olası durumları değerlendiriyor benimle en fazda sufle yer kahve içer :)
Üniversiteye özgü değil
İstisnalar dışarı ama erkeklerin genelinde var bu..
Üniversitede evlilik değil ama adam akıllı bir ilişkim olsun istiyorum artık. Bakımlı dikkat çeken de biriyimdir çevremden hep bu yönde iltifatlar da alırım ama olmuyor işte . Dua da ediyorum hayırlı değil demek ki deyip çekilmek de yordu beni yıprattı artık :)

Her şey bakımla olmuyor canım
Ne bakımlı kızlar gördük en cirkinleriyle aldatildi(ben

sende kendimi gördüm bende cevremde beğenilen biriyimdir bakımlı falandımdır da beğenenim teklif edenimde çok oldu ama bi türlü düzenli bir ilişkim olmadı :) bu arada genel olarak bizlere vakit ayırmayı müsriflik olarak görüyorlar sanırım rakı balık keyfi varken bizim gibi cici kızlarla sufle kahve yapmazlar işte doğal olarak :):):)

Ben olayı biraz çozdum aslında mesafeli dururum genelde herkese o yüzden sivri insanlar benimle konuşabiliyor ben set kurduğum için diğerlerine. Onlar da bakıyor kızın kafa eylenmelik değil. 2. Buluşmadan sonra topukla oğlum diyorlar . Durum bu :)

Aldatılma da çok ayrı bir boyut bunları duy
Aldatılma da başka bir boyut bunları duydukça kinleniyorum. Umarım atlatman çok zor olmamıştır canım
Baya zor oldu hala tam atlatabilmis değilim ama insanoğlu ne acılarla karsilasiyo bunun da acısı azalıyor elbet tabi yine aklıma geliyor ama işte. ..:)

Baya zor oldu hala tam atlatabilmis değilim ama insanoğlu ne acılarla karsilasiyo bunun da acısı azalıyor elbet tabi yine aklıma geliyor ama işte. ..:)
bunları da görmemiz gerekiyormuş demek ki acı ama gerçek
olumlama filan yapıyorum ben de arada onları öneririm canım iyi hissettiriyor kendimi bana :)

çekim yasasını duydun mu yada ilgin var mı bilmiyorum ama olumlama ve niyet içeren çeşitli cümleleri var. önce nefes egzersizi yapıyorum (gözlerimi kapatıyorum 4 e kadar sayarak nefes alıyorum (bunu yatarak yada düz bir şekilde oturarak yapabilirsin) ve 1 den başlayarak 8 e kadar aldığım nefesi veriyorum odaklanıyorum . bi kalıp niyet örneği araştırmıştım internetten onu sesli olarak okuyorum . sanki biraz daha iyi hissediyorum. bak niyet cümlem de bu
” Falanca ile ilgili yaşadığım olumsuz duyguları hayatımdan tamamen uzaklaştırmaya niyet ediyorum. Bundan sonra benim için en doğru insanı hayatıma çekmeyi ve bu insanla sevgi dolu bir ilişki kurmayı kabul ediyorum. Şu anda falancayla ilgili hissettiğim tüm olumsuz duygulardan, acılardan yada beni rahatsız eden her şeyden tamamen kurtulmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Ondan tamamen arındım, temizlendim ,uzaklaştım…. Ve bunu teyit ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum”

Okuyunca bile iyi hissettim kız resmen
Ekran fotoğrafını aldım yazdıklarınin
Biraz da araştırıyim bakiym hoşuma gittii

kesinlikle etkisi büyük :) bende ciddi bir yapıya sahibim işte ondan oluyormuş demek ki bu erkek milletinin ne istediğini anlamak imkansız

Konuyu saptırma amacında değilim kesinlikle ama şu cümleniz dikkatimi çektiği için sormak istedim.

Sufle kahve keyfi yapanlar 'cici kız' ise rakı balık yapanlar ne oluyor tam olarak?

Konuyu saptırma amacında değilim kesinlikle ama şu cümleniz dikkatimi çektiği için sormak istedim.

Sufle kahve keyfi yapanlar 'cici kız' ise rakı balık yapanlar ne oluyor tam olarak?
Ben orda genelleme yapmadım arkadaş ortamı aşırı kızlardan oluşuyor tanıyorum görüyorum. Kimseyi yargılamadım ve yargılamam da rakı balık tercih etmiyorum ama yapmayacağım ve yargılayacağım fiye birşey yok. Genelleme yaptığımı çıkarmaya çalışmışsınız ama ben bağnaz biri değilim. Yazı dilinde ifade ederken farklı anlamlar çıkabilir ama bu tavrınız da beni şaşırttı . Gereği yoktu açıkçası bu gerginliğinizin . Konuya ilginizden dolayı teşekkür ederim

kesinlikle etkisi büyük :) bende ciddi bir yapıya sahibim işte ondan oluyormuş demek ki bu erkek milletinin ne istediğini anlamak imkansız
Üniversitede misin sen de :) annem üniversiteden sonra mesleği aldığımda kapıda kuyruk olacağını söylüyor ben de o zamanı beklemeli miyim pek bilemedim

Raki balik yapan kizlar cici degildir dememisim dikkatinizi cektiyse.. Yani yorumumumda sizin anladiginiz gibi kiz cesitlerini gruplandirmadim

Üniversitede misin sen de :) annem üniversiteden sonra mesleği aldığımda kapıda kuyruk olacağını söylüyor ben de o zamanı beklemeli miyim pek bilemedim
Universitedeydim bende bir zamanlar sanki aradan yillar yillar gecmis gibi soyledim 3 sene once ogrenciydim bende :) ogrencilik ve sonrasi gercekten cok farkliymis derlerdi ama anlamazdim simdi yasiyorum bizzat o sebeple cok takilma gul gec tadini cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…