ÜNİVERSİTEYİ KAZANMAK İCİN YARDİM EDECEK VAR Mİ

ceeyyda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
6
3
38
Merhaba iki küçük çocuk annesi 38 yaşında ev hanımıyım içimde hep okuma isteği vardi ama imkanım olmadı sizce evde çalışarak üniversite kazanabilirmiyim gerçi yaşımda geçti hatta gençler kizadabilir teyze geri dur gençler varken diye ama yinede hep kafamda silemedigim bir hedef sizce evde çalışarak bu iş olurmu? Tabi ben mezun olalı yıllar oldu nasıl ders çalışır nasıl hazırlanılır bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz 🙏

Okumanin yasi olmaz, okumanin yasi gecmez. Oyle olsa “Hayat boyu ogrenim” diye bir kavram olmazdi.

Siz yeter ki isteyin. Hele ki yapmak isteyen bir kadinin onunde dag olsa duramaz.

Allah zihin acikligi versin. 🌸

Okumanin yasi olmaz, okumanin yasi gecmez. Oyle olsa “Hayat boyu ogrenim” diye bir kavram olmazdi.

Siz yeter ki isteyin. Hele ki yapmak isteyen bir kadinin onunde dag olsa duramaz.

Allah zihin acikligi versin. 🌸
Teşekkür ederim 🙏 sanırım yapabilirim inşallah yaparım 😊 doğru çalışma tekniği ve doğru kaynaklari bulabilirsem eğer

Evde saatli plan yaparsanız çalışıp kazanırsınız da niye olmasın. Yaşınızda daha genç 50-60 yaşındakiler okuyorlar

Benim annem ev hanımı, orta okul mezunu. Hayatında hiç çalışmadı, birde ufak kardeşim var tekne kazıntısı 9 yaşında. Onunla birlikte okul yollarına gide gele ilham oldu, liseye başladı. Hedefi üniversite. İsteyince herşey olur🤗🥰

Benim annem ev hanımı, orta okul mezunu. Hayatında hiç çalışmadı, birde ufak kardeşim var tekne kazıntısı 9 yaşında. Onunla birlikte okul yollarına gide gele ilham oldu, liseye başladı. Hedefi üniversite. İsteyince herşey olur🤗🥰
Bu arada 44 yaşında

Harika ❤️😊

X