Ünlülerin Kullandığı Parfüm

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Güzel kokmak ilk zamanlardan bu yana arzulanan güzellik göstergelerinden biridir. Ünlülerin kullandığı parfümler daha kalıcı ve kaliteli olduğu kanısıyla merak ediliyor. Kaliteli parfümleri tercih etmek daha kalıcı kokmaya ve ciltte herhangi bir tepkime yaratmama gibi olumlu yönlere sahiptir. Kadınlar, erkeklere oranla kokulara daha hassas yaklaşmaktadır. Ünlü isimlerin tercih ettiği parfüm markalarını araştıran ve bu parfümleri kullanmak isteyenler için popüler isimlerin kullandığı parfümleri açıklıyoruz.

Dünyaca ünlü markaların parfümlerini kullanan ünlüler, kullandıkları parfümlerin popülaritesini de arttırıyor. Ünlülerin Kullandığı Parfüm Markaları Ünlülerin kullandığı kıyafetler ve parfümler yakından takip ediliyor. Ülkemizdeki ünlü isimlerin kullandığı kaliteli parfüm markası listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Yabancı Ünlülerin Kullandığı Parfümler: Anne Hathaway Kullandığı Parfüm– Chanel Chance Cameron Diaz Kullandığı Parfüm– Guerlain Samsara Paris Hilton – Paris, Just Me, Kai, Can Can, Child Drew Barrymore Kullandığı Parfüm– Kire Mai Jeniffer Aniston– Cacharel Anais Shakira : Bvlgari Petits et Mamans, Delicious, Tru… Britney Spears : D&G Feminine, CSP Vanille Abricot… Scarlett Johansson Kullandığı Parfüm– Channel No5 Avril Lavigne Perfumeria Gal i tercih ediyor. Katty Pery Vanille Abricot , Flowerbomb Viktor & Rolf Angel Kullanıyor. Angelina Jolie – Herrera , Blv Black , Creed Love In White Tercih ediyor. Christina Aguilera – Sun , Iam Beautifull , Momoberry kullanıyor. Rihanna parfüm olarak – Momoberyy , Escada Moon Sparkle tercih ediyor. Justin Biber – Diesel , D&G Kullanıyor. Mel Gibson – Michael Jordan parfümü kullanıyor. Antonio Banderas : Christian Dior Eau Sauvage ve kendi adına çıkardığı parfüm olan Antonio. David Beckham : Erolfa, Instinct, Miller Harris (Feuilles De Tabac)

Türk Ünlülerin Kullandığı Parfümler Beren Saat Kullandığı Parfüm– Gvenchy Çağla Şikel – Chanel özellikle no: 5 Hülya Avşar: En favori kokusu COCO cHANEL,OPİUM,CH.. Özge Özberk: Miss Dior Cherie…

Demet Akalın Kullandığı Parfüm– Roberto Cavalli Deniz Akkaya Kullandığı Parfüm– Cristian Dior Selen Seyven – Flora bay Gucci Kullanıyor Taze Parfümleri seviyor Melike Güner – Chanel Chance ve Jo Malone çeşitleri. Başak Sayan – Dawn ve Casmir + mevsimlere göre parfümünü değiştiriyor. Özge Özberk: Miss Dior Cherie

ben yıllardır yaz kış aynı kokuyu kullanıyorum 4 mevsime uyuyor beren saaatte sanırım benimkiyle aynısını kullanıyor.Givenchy..

Demet Akalın ve Gülben Ergen erkek parfümü kullanıyormuş.
=Sss oldu mu şimdi bu ? Bir ara instagramda demet akalın'ın elie saab marka parfüm aldığını görmüştüm ayrıca. Hem de birkaç kutu birden. Elie saab ağır bir çiçek kokusu. Beğenmemiştim ben. Ama bir daha bakmam lazım belki de.
Eskiden koklamıştım çünkü.
Yıllar önce de Deniz Akkaya'nın bir röportajında hypnotic poison kullanığını okumuştum.
Çağla Şıkel ise gündüz lady million kullanıyormuş. Bana kötü gelen bir koku. Tekrar denemek istiyorum ama.
Hülya Avşar'ın instagramında da hermes jour muydu ne onu görmüştüm. Fresh bir koku.

Evet ben de çok beğeniyorum. Çok tanıdık ama aynı zamanda değişik bir koku. Orijinali üretilmiyor diye biliyorum. D&pden denicem o yüzden.
Ben Tekin acarda falan görmüştüm önceden suan varmıdr bilmiyorum

gözlerim o listede tuba büyüküstünü aradı ama göremedim.
o yüzden onunda kullandığı parfümü ben yazayım dedim.:)
tubanın yıllardır kullandığı parfüm narciso rodriguez.
bende kullandım ama açıkçası kokusunu pek beğenmedim.:KK43:

Ben odunsu kokuları seviyorum. Ama hiç orjinal almadım. Bu doğrultuda bunlardan hangisini önerirsiniz:KK37:

Hiç bilmiyorum kokuların ismini.
Paris hilton ve eforia kullanıyorum fena değiller. Bunların hepsi doldurma patfümlerde varmıdır

Paris hilton da euphoria da tatlı koku ama. Odunsu değil ki.
Bilmiyorum var mıdır.doldurma koku istiyorsan parfümevi.com'da da var. 11 tl.
Orada dp, eyfel vs. gibi yerlerde olmayan kokuların da taklidi var.
Güzel yapabilmişler midir bilemem ama bakabilirsin.
Ben orijinalini koklamıştım.

Paris hilton da euphoria da tatlı koku ama. Odunsu değil ki.
Bilmiyorum var mıdır.doldurma koku istiyorsan parfümevi.com'da da var. 11 tl.
Orada dp, eyfel vs. gibi yerlerde olmayan kokuların da taklidi var.
Güzel yapabilmişler midir bilemem ama bakabilirsin.
Ben orijinalini koklamıştım.
Ben özellikle odunsu istediğimi söyledim şekerli asla istemiyorum dedim ve bunları gösterdiler aldım. Ama şekerli bi koku değil ikiside bilemiyorum şaşırdım. Tatlı kokular midemi bulandırıyo çünkü. Ben dp den alıyorum esansı iyi. Umarım önerecepin kokular dp de vardır

yıllar önce eyşan özhim le bir otelde karşılaştık öyle bir parfümü vardıki arkasından sürüklendm resmen hem çok fresh hemde tatlı bi kokuydu hala aklımdadır nerdeyse 10 yıl oldu o kokuyu unutamam prada demişti sorduğumda ama hangisi olduğunu sölemedi bul bulabilirsen :)

yıllar önce eyşan özhim le bir otelde karşılaştık öyle bir parfümü vardıki arkasından sürüklendm resmen hem çok fresh hemde tatlı bi kokuydu hala aklımdadır nerdeyse 10 yıl oldu o kokuyu unutamam prada demişti sorduğumda ama hangisi olduğunu sölemedi bul bulabilirsen :)

10 yıl önceyse prada prada ya da prada intense'dir. Başka alternatif yok.

X