Imza Parfümüm

Alien benim ve etrafımdaki herkesin bayıldığı bir koku ... Versage pembe Şişe ve sarı Michael kors U öneririm canım ben bayılıyorum bunlara

Alien benim ve etrafımdaki herkesin bayıldığı bir koku ... Versage pembe Şişe ve sarı Michael kors U öneririm canım ben bayılıyorum bunlara

Evet canim Alien'i bende begeniyorum.
Versage parfümlerini hic denemedim. Michael Korsa bir bakmak gerkek.
Eger Alien'i seviyorsan birde diesel Loverdose bak birbirlerine benziyorlarmis. Loverdose daha yogun seker kokuyormus sade. Ama sekerli parfümleri seviyorsan bir dene denerim cünkü loverdose daha uygun fiyat olarak.

Ben hep hypnotic poison kullandım orijinalini, doldurmasını aldım bir defa çok saçma oldu hiç kullanamadim ne kalıcı ne de güzel korkuyordu ki DP parfümleri iyidir ama gerçeği bir başka idi.
Simdi elimde Dkny ve delicious var DPgüzel çakması da var günlükte dandigini kullaniyorum ne yalan soyleyeyim :KK50: vucuduma sıkmıyorum zaten onları.

Lolita lempikalar bende istenen etkiyi yapmiyor, bir de bugun de konu actim vucut parfumu indirimdeymis eyup sabri tuncer internet sitesinin. 2,5 lira vucut parfumleri. Ben vucut parfumu de cok seviyorum surekli sıkıyorum. İnsan guzel
kokunca kendini de daha iyi hissediyor. Bir
kitapta okumustum psikolojinizi duzeltmenin yuzde 50si yeni bir parfumdengecer diye. Sıkınca hos kokunca kendimi iyi hissediyorum o yuzden ozellikle kışın hep parfum kullanmaya dikkat ederim.

Evet onu bende duymustum Kokular piskoloji üzerinde etkiliymis. Mesela portakal kokusu fln depresyona vs iyi geliyormus.
Dogru kokuyu bulunca insan kendini cok iyi hissediyor bazen benim durup durup bileklerimi kokladigim olmustur.
Ama yanlis secim de bas agrisi migde bulantisi yapiyor bende.

Buarada ben hem orjinal hem dolma parfüm kullaniyordum ama artik dolma parfüm almayi düsünmüyorum cünkü cok yogun alkol kokusu aliyorum.
Zaten cilde sürülmemesi gerekiyor. Orjinal Parfümlerde cilt de farklilasiyor fln ondan birdaha dolma almam diye düsünüyorum.

Evet canim Alien'i bende begeniyorum.
Versage parfümlerini hic denemedim. Michael Korsa bir bakmak gerkek.
Eger Alien'i seviyorsan birde diesel Loverdose bak birbirlerine benziyorlarmis. Loverdose daha yogun seker kokuyormus sade. Ama sekerli parfümleri seviyorsan bir dene denerim cünkü loverdose daha uygun fiyat olarak.
Fiyat önemli değil de alien sıkıldıktan bir süre sonra daha da hoş kokuyor benim eşim parfüm beğenmez buna bayılıyor
Loverdose burada hiç rastlamadım bakalım eşime dün diyorum benim parfüm bitti diye alacak mı bakalım olmadı ona doğum günü hediyesi alırken kendimi de şımartırım

Fiyat önemli değil de alien sıkıldıktan bir süre sonra daha da hoş kokuyor benim eşim parfüm beğenmez buna bayılıyor
Loverdose burada hiç rastlamadım bakalım eşime dün diyorum benim parfüm bitti diye alacak mı bakalım olmadı ona doğum günü hediyesi alırken kendimi de şımartırım

Olur canim ama biraz farklilik ararsan birde onu dene ben seneler önce denemistim sekerli bir parfüm yada Ysl Black opiuma bir bak.Ben tekrar bir ara gidip hem Lancome la vie este belle'yi ve Diesel loverdosu denemeyi düsünüyorum.

Olur canim ama biraz farklilik ararsan birde onu dene ben seneler önce denemistim sekerli bir parfüm yada Ysl Black opiuma bir bak.Ben tekrar bir ara gidip hem Lancome la vie este belle'yi ve Diesel loverdosu denemeyi düsünüyorum.
Black opiumun deneme Sürüm şişesi dün geçti elime dergi yollamış çekmeceye koymuştum buram buram kokutmuş vicdansız hoş kokuyor
Vücut parfümü var mı önerin tatlı ve seksi kokan

Black opiumun deneme Sürüm şişesi dün geçti elime dergi yollamış çekmeceye koymuştum buram buram kokutmuş vicdansız hoş kokuyor
Vücut parfümü var mı önerin tatlı ve seksi kokan

Malesef canim ben body spray kullanmiyorum. Aslinda bir denemem lazim serinletiyorlarda sonucta.
Ama Parfümlerin yaninda satilan Vucut kremleri oluyor ya hafif bir koku istiyorsan onu sürebilirsin. Yada parfümün daha kalici etkili olsun istiyorsan birlikte kullan.

Jean paul gualtier madame çok çok eski keşfettiğim bi koku vazgeçilmezlerimde
Prada candy bence beni anlatıyor aşığım o kokuya :)
Bu iki koku listede yoktu sanki bi dene istersen
Bu yıl keşfettiğim lancome la vie este belle benim tenime çok yakıştı bende çok ağır kokmuyor başka bi arkadaşımda çok ağır kokuyor ben çok seviyorum belki yeni keşfettiğimden henüz sıkılmadığım için de olabilir tek pıs yetiyor ayrıca fiyatını hakkediyor :)

merhaba arkadaşlar :)
konuyu açan arkadaş tam benim beklentilerimi yazmış :)
bende Lancome Hypnose falan kullandım ama fazla ağır benim için.
bu beklentilerimi karşılayan tek bir parfüm buldum.
beni bende bütünleştiren, tek bir sıkışta sabahtan akşama kalıcı, çiçeksi temiz bir koku...
LANCOME MİRACLE.
rusların kullandığı bir koku.
tek kelime müthiş.
denemenizi tavsiye ederim.
ama tabi zevk ve beklenti meselesi.
bazı arkadaşlarım var o kadar ağır kokular seviyorlar ki..
testerları deneyebilirsiniz. :)

Guerlain'in parfüm konusunda basarili oldugu söyleniyor cnm ama sanirim bizim Parfümeri de satilmiyorlar interneten alabilirim ama denemeden almak istemiyorum :KK43: versace kesin vardir temiz bir koku derken ot yesilik kokan enerjik bir parfümü? Yoksa krem pudra vanilya tarzi bir parfümü?

ya nasıl diyim ot kokmuyor. Temiz derken daha çok beyaz çiceklerin verdiği freshlik var. Pudralı vanilyalı bir koku değil. Pudralı olan insolence. Dolce&gabbana pour femme de güzel. Kışlık bir koku marshmallow varmış içinde :) o bana pudralı bir hissiyat vermişti.

merhaba arkadaşlar :)
konuyu açan arkadaş tam benim beklentilerimi yazmış :)
bende Lancome Hypnose falan kullandım ama fazla ağır benim için.
bu beklentilerimi karşılayan tek bir parfüm buldum.
beni bende bütünleştiren, tek bir sıkışta sabahtan akşama kalıcı, çiçeksi temiz bir koku...
LANCOME MİRACLE.
rusların kullandığı bir koku.
tek kelime müthiş.
denemenizi tavsiye ederim.
ama tabi zevk ve beklenti meselesi.
bazı arkadaşlarım var o kadar ağır kokular seviyorlar ki..
testerları deneyebilirsiniz. :)

Miracle eski kokulardan biri. Cosmogirl ya da cosmo politan testerını vermişti galiba ilk çıktığında.
Peki açıkları nasıl? Orijinali ile çok fark var mı?
Denemek için dpye gitsem yanlış bir fikir mi verir?

Miracle eski kokulardan biri. Cosmogirl ya da cosmo politan testerını vermişti galiba ilk çıktığında.
Peki açıkları nasıl? Orijinali ile çok fark var mı?
Denemek için dpye gitsem yanlış bir fikir mi verir?

canım ben doldurma olanını almıştım ama yapamamışlar güzelim parfümü kolonya gibi yapmışlar başkada denemedim orjinalinden başka.
ama araştırmak lazım tabii

Jean paul gualtier madame çok çok eski keşfettiğim bi koku vazgeçilmezlerimde
Prada candy bence beni anlatıyor aşığım o kokuya :)
Bu iki koku listede yoktu sanki bi dene istersen
Bu yıl keşfettiğim lancome la vie este belle benim tenime çok yakıştı bende çok ağır kokmuyor başka bi arkadaşımda çok ağır kokuyor ben çok seviyorum belki yeni keşfettiğimden henüz sıkılmadığım için de olabilir tek pıs yetiyor ayrıca fiyatını hakkediyor :)

Tavsiyelerin icin tskler cnm :) sanirim Prada candy de adindan da anlasilcagi gibi Lancome la este belle tarzi sekerli bir parfüm. Prada Candy yi cevremde kullanan kimse yok bende kullanmadim ama bu parfüm beni hic cekmemisti.
Jaun Paul Gaultier parfümlerinden ve klasiklesmis bir kac parfümden daha uzak durdum hep neden bilmiyorum. Bazi parfümlerin siselerini cirkin olur beni cekmez bazilari cevremde kullanilir beni cekmez filan ama bir kac parfüm icin bu gecerli degil neden oldugunu bilmedigim halde hep önlerinden gecip gitmisimdir. Belki de aradigim Parfüm bu markalardan cikar hani derler ya insan gözünün önündekini göremez mutlulugu uzakta arar diye hahah sanirim sürekli önünden gectigim parfümlere de bir bakmanin zamani geldi.
ilk firsata Lancome la vie este belle'yi denemek var aklimda. Bakalim begenecekmiyim yada bana yakiscakmi.

X