Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ünlülerin kullandıkları nedir?

15 Aralık 2009
9.221
14.629
merhaba arkadaşlar son zamanlarda araştırıp bulamadığım birşey var;televizyonlarda ünlülerin dekolte kısımları ve yüzleri böyle parlak sanki yağ sürülmüş gibi görünüyor ama tabiiki ne yağ,ne fondoten ama ne onu bulamadım,özellikle bu görüntüyü yakalamak için kullandıkları bir ürün olduğuna eminim ama ne onu bulamadım,lütfen bilen arkadaşlar yazsın.bakın resimlerini de koyuyorum,ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

$sibel-can.jpg $sibel-can-2.jpg $ebru-gundes-topuz-modelleri-10.jpg $ebru%20gundes09.jpg $dfe.png $ebru-gundes-foto-galeri-0.jpg

merhaba arkadaşlar son zamanlarda araştırıp bulamadığım birşey var;televizyonlarda ünlülerin dekolte kısımları ve yüzleri böyle parlak sanki yağ sürülmüş gibi görünüyor ama tabiiki ne yağ,ne fondoten ama ne onu bulamadım,özellikle bu görüntüyü yakalamak için kullandıkları bir ürün olduğuna eminim ama ne onu bulamadım,lütfen bilen arkadaşlar yazsın.bakın resimlerini de koyuyorum,ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Eki Görüntüle 1056792 Eki Görüntüle 1056791 Eki Görüntüle 1056790 Eki Görüntüle 1056789 Eki Görüntüle 1056788 Eki Görüntüle 1056787

Bende var ablam almisti .yarin bakar yazarı sivi bir spry.resmini de cekerm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lierac Bust Lift Dekolte Parlatici Sprey
Dekolte parlatici olarak ulkemizde en cok tercih edilen sprey modelli bakim urunudur. Iceriginde biyopolimer icerir ve dekolte bolgesinde herhangi bir yan etki durumu yaratmaz. Polifnoller ve flovonoidler iceren bitkisel ozler ile hazirlanmis olan bu mukemmel urun, uygulandigi an itibari ile farki gormenize olanak saglar. Goguslere de uygulanabilen bu urun, SIKI ve dik durmasi icin fayda saglayacaktir. Satis fiyati 99 TL civarindadir.

No 7 Shimmer Dekolte ve Vucut Parlatici Jel
Spreyin aksine el ile uygulanabilen ve goruntu anlaminda en az sprey kadar hizli etki eden urunlerden birisidir. Iceriginin tamamen bitkisel olmasi sayesinde hicbir yan etki icermez. Spreyin aksine gogus bolgesi ile temas ettirilmemesi gerekir. Dekolte veya vucutta parlatmak istediginiz bolgenize masaj yaparak kremi kullandiginiz aninda parlaklik saglayacaktir. Satis fiyati 17 TL civarindadir.

Sevilla Body Glow Dekolte Parlatici
Bu mukemmel urun, isigi yansitma ozelligi ile dekolte bolgesinde muazzam bir parlaklik saglar. Iceriginin tamamen bitkisel olmasi ve keraniten ozelligi sayesinde deformasyon yaratmaz, parlakligi uzun sure korur. Yurtdisinda da popularitesini kanitlamis bir parlatici urun olarak bilinmektedir. Satis fiyati 29 TL civarindadir.

içlerinde en mantıklı olanı lierac bust lift geldi bana ünlülerin ucuz birşey kullandığını düşünmüyorum ama o kullandıkları neyse sadece dekolte için değil yüz içinde kullanıyorlar,yani yüzleride parlak,yüzlerine ayrıca bir ürün kullandıklarını sanmıyorum çünkü dekoltedeki parlaklıkla yüzdeki parlaklık aynı.bence tüm makyajdan sonra tek bir ürünle işi hallediyorlar buda sprey gibi birşey sanırım ama ney işte,yokmu aranızda ünlülerle çalışan onlara makyaj yapan?bu ürünü bulmam lazım.:26:

içlerinde en mantıklı olanı lierac bust lift geldi bana ünlülerin ucuz birşey kullandığını düşünmüyorum ama o kullandıkları neyse sadece dekolte için değil yüz içinde kullanıyorlar,yani yüzleride parlak,yüzlerine ayrıca bir ürün kullandıklarını sanmıyorum çünkü dekoltedeki parlaklıkla yüzdeki parlaklık aynı.bence tüm makyajdan sonra tek bir ürünle işi hallediyorlar buda sprey gibi birşey sanırım ama ney işte,yokmu aranızda ünlülerle çalışan onlara makyaj yapan?bu ürünü bulmam lazım.:26:

Yani ben elimdeki ürünü bulabilirsem sana yollayayim kullanmiorm tiksinmessen yani.mükemmel bi kokusu var.ariyorum nerdeyse bulamiyorm nereye koydumsa.bulunca ulasirim sana sinir oldum

Yani ben elimdeki ürünü bulabilirsem sana yollayayim kullanmiorm tiksinmessen yani.mükemmel bi kokusu var.ariyorum nerdeyse bulamiyorm nereye koydumsa.bulunca ulasirim sana sinir oldum

canımcım tabiiki sevinirim ama önce bulman lazım,ismini yazsan bile yeterli,ablana sorsana.

canımcım tabiiki sevinirim ama önce bulman lazım,ismini yazsan bile yeterli,ablana sorsana.

Ablam ülke dişinda canim iiki haftaligina gorevve gitti.o aramadan arayamiorum hattimi vodafoneye tasiyacagim için kontorsuz geziorumda :)

Son düzenleme:
Ablam ülke dişinda canim iki haftalik göreve gitti....o aramadan arayamiorum hattimi vodafoneye tasiyacagim için kontorsuz geziorumda :)

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihaz gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1056792 Eki Görüntüle 1056791 Eki Görüntüle 1056790 Eki Görüntüle 1056789 Eki Görüntüle 1056788 Eki Görüntüle 1056787

canım flormarda gördüm sıvı makyaj bazı kız aydınlatıcı olarakta kullanabilirsiniz demişti elime sürdüm simli gibi parlatıyor

Yüzlerine kullandıklarıyla göğüs dekoltelerine kullandıkları aynı ürün değildir.
Yüzümüzü aydınlatmak için aydınlatıcı kullanırız.
Pek çok markada bulabilirsiniz benim tavsiyem The Balm'ınki hem uygun fiyatlı hem güzel.
Göğüs için kullandıkları hakkında fikrim yok.

Yüzlerine kullandıklarıyla göğüs dekoltelerine kullandıkları aynı ürün değildir.
Pek çok markada bulabilirsiniz benim tavsiyem The Balm'ınki hem uygun fiyatlı hem güzel.

yüzüm için zaten the balm ve benefitin ürünü var biliyorum sağolun ama benim istediğim başkaydı,zaten buldum teşekkürler.

yok tatlım aydınlatıcı değil benim dediğim. the balmın mary_lo manize ve benefitin high beam aydınlatıcıları var bende ama kastettiğim onlar değil,aydınlatıcı sadece elmacık kemik üstlerine ve kaş kavisine sürülüyor,ama baksana resimlerde tüm yüzde bir parlaklık var.
vücutta ki parlaklığı zaten yazın istiyordum onun içinde sephoradan ışıltılı vücut yağı aldım,yüz içinde yine sephoranın sedefli ışıltı veren yüz bazını aldım.ama ünlülerin kullandığı herneyse daha profosyenel.

yok tatlım aydınlatıcı değil benim dediğim. the balmın mary_lo manize ve benefitin high beam aydınlatıcıları var bende ama kastettiğim onlar değil,aydınlatıcı sadece elmacık kemik üstlerine ve kaş kavisine sürülüyor,ama baksana resimlerde tüm yüzde bir parlaklık var.
vücutta ki parlaklığı zaten yazın istiyordum onun içinde sephoradan ışıltılı vücut yağı aldım,yüz içinde yine sephoranın sedefli ışıltı veren yüz bazını aldım.ama ünlülerin kullandığı herneyse daha profosyenel.
Canım macta mat ama aydınlatıcı görevi gören likit aydınlatıcılar gördüm onlara bak istersen bir.

X