Unutamıyorum

Dediğinizi yapacağım takip edeyim bakalım neler olacak çok teşekkürler engel yiyeceğimi düşünüyorum djdkd
İçinizde kalmasından yada mesaj atıp red yemenizden daha iyi olur bence. Bence iyi olacak sadece yazmayın sabredin. Engellemez kabul eder yada bekletir isteği gizli profil ise. (İnşallah ikizler burcu değildir adaffafagaga)

Djsldjşddk haklısınız ama kötü bir haberim var ikizler burcu olan benim

Gercekten bukadar safmisiniz adam sizi gercekten sevse zaten surekli ayrilmazdi. Olmayan biseyin yasini tutmak pisman olmak falan cok dram ya olmuyosa olmuyor onunuze bakin baskasiyla cikmak hata degildi olmayan kisiye boyle asiri guvenip hala ondan bisehler beklemek hata

Yaşamamışsınız belli ki ama beni de hiç anlamıyorsunuz

Sizi sevseydi yanınızda olurdu arkadaşı gibi görüyormuş bence unutun

Aynen oyle olay tamamen bu

Sanki o üç senede kimseyle görüşmemis manyaga bak ya aynı anda üç kişiyle görüşmüştür sadece görüşmekle başka neler neler yapmıştır boşver

Sanki o üç senede kimseyle görüşmemis manya bak ya aynı anda üç kişiyle görüşmüştür sadece görüşmekle başka neler neler yapmıştır boşver

Dediğinizi yapacağım takip edeyim bakalım neler olacak çok teşekkürler engel yiyeceğimi düşünüyorum djdkd
Bence yanlış yaparsın ya bırak takip etme tabiki kimse olmadı diyecek ne desin oldu diyip seni mi kaybetsin.elde yedekte tutuyur seni birinden ayrılınca sana dönüyor başka birini bulunca bırakıyor.nasil yalan söylemez dedin anlamiyorum söyler sadece sen yakalamamissindr.onune bak bence hiç bir yerden yazma bir tarafını kaldırma onun

Yaa boş boş dramlar allasen bırak ... Manipülatif hareketler. Yok başkasını sevdin yok başkası ile kaldın. Kardeşim boşanmış insanlar evleniyor. O zaman desinler ki başkasıyla yaşadın gittin geldin. Adam seni kendine bağımlı olduğunu anlamış bunu kullaniyor. Hangi erkek istediği kadını bırakır ya?? Yapmayın arkadaşlar yapmayın yaa vala bu kadar düşmeyin. Kaderin de varsa o kişi gelir Yemen'den. Belli ki adamın niyeti başka.

Sanki o üç senede kimseyle görüşmemis manya bak ya aynı anda üç kişiyle görüşmüştür sadece görüşmekle başka neler neler yapmıştır boşver
Neden fesat düşünüyorsunuz ki anlamıyorum hadi öyle biri olmuş olsun ben de konuştum sonuçta sıkıntı olmazdı bunun için yalan söylemez ben onu tanıyorum

Nesi boş dram hanımefendi insanın çektiği üzüntüleri neden hafife alıyorsunuz

Nesi boş dram hanımefendi insanın çektiği üzüntüleri neden hafife alıyorsunuz
Hafife almiyorum. Karşı kişi tarafından hafife aliniyorsunuz uyanın diyorum. Bakın erkekler bizim gibi değil. Size yazık değil mi? Soruyorum. Size yazık değil mi????

Arkadaşlar duvara kafa atan emojiyi biraz zor olduğu için şu bulamıyorum. Siz hayal edin
Yazmayacagım ki sadece takip edecektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…