Unutamıyorum

Size canı sıkıldığında, kafası estiğinde gelip giden biriyle ne kadar sevsenizde olmayın çünkü ileride aşkınız büyüdüğünde yarı yolda bırakacak ve daha büyük bir kalp kırıklığıyla baş etmek zorunda kalacaksınız. Böyle erkekler her zaman gider gelir hayatı anlık yaşar. Sizi sevmiyor belli bunu böyle söylüyorum kusura bakmayın ama sevse zaten oyun oynar gibi davranmazdı. Boşverin o yüzden.

Buluşmak istemedi hiç görmedim

Bu cümleyi konunuzun en başına yazmalıydınız. Konunuzu okuyan ve zamanını çaldığınız insanların hakkına giriyorsunuz.

Konu girişiniz o kadar melankolik ki , " görmüştür herhalde" diyor insan ilk okuduğunda.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ?

Okuyor musunuz , çalışıyor musunuz ?

Dedim ya hanımefendi göz göze gelmedik diye neden hakkınıza giriyorum anlamadım

Dedim ya hanımefendi göz göze gelmedik diye neden hakkınıza giriyorum anlamadım

Ana dilimize hakim olsak ne güzel olur.

Onunla hiç göz göze gelmedik üç sene önce 3 ay konuşmuştuk her şey harikaydı hayatımın aşkını buldum diyordum sonra ayrılıp barışmalı 2 sene geçti.

Cümlenize devam ederken kullandığınız "sonra" ifadesi ve ayrılıp barışmalı 2 yıl geçti cümlesi sebebiyle ; bu insanla sonrasında görüşmüş olma ihtimaliniz de düşünülüyor.

Buraya kadar olan kısımda anlaştıysak , gelelim bu sanal kişiyle olan iletişiminize.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ? Nereden ve nasıl birbirinizi bulup konuşmaya başladınız ?

Karşınızdaki kişiyi neden hiç görmediniz ? Görüntülü görüşme yapmadınız ?

Bence siz yanlış anlamışsınız çünkü ben onunla hiç göz göze gelmedim diyerek ilişkimizin bir özelliğinden bahsettim kimsenin hakkına girdiğimi sanmıyorum

Bence siz yanlış anlamışsınız çünkü ben onunla hiç göz göze gelmedim diyerek ilişkimizin bir özelliğinden bahsettim kimsenin hakkına girdiğimi sanmıyorum
Boşuna diğer soruları sorıyorsunuz artık ben bu kapayı kapadım hayırlısı olsun tesekkür ederim yorum yapan herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…