Unutamıyorum

Onun gurur yaptığını düşünüyorsanız sizde bu kadar gurursuz olup iletişime geçmeyin derim. Madem seviyordunuz üzülsün diye bu toplara girmemeliydiniz. Bu kadar sevip nasıl hayatınıza başka birini aldınız ben bunu da anlamadım. Benim yapabileceğim bir şey asla değil. Bu kadar kolay unutup hayatınıza birini aldıysanız şimdi de yolunuza bakın derim. Zaten ayrıl barış toksik bir ilişkiniz varmış. Bitmesi daha hayırlı gibi geldi bana. Zamanla unutursunuz.

Evet o da zaten bunu sorguladığı için sevgime inanmıyor.. Geçen sene farklı bir hayatım vardı o yüzden hayatıma birini alabilmiştim bazı özel durumlardan dolayı ama her gün aklıma geliyordu onu unutamadım ki hiç dediğiniz gibi toksik bir ilişki ben sadece yarım kaldıgım icin bir sans istemistim her sey güzel olabilir diye ama kabul etmedi

Kafanda bitireceksin . Kalbin sana daha sonra istemese de eslik edecek . Sen bir niyetine gir . Unutursun . Millet evladinin acisini unutuyor erkek dedigin ne ki
Haklısınız ben sadece yaşayamadığım şeylerden dolayı üzülüyorum onu görme isteğim agır geliyor unutmak çok zor

Madem bu kadar seviyordun 6 ay baskasiyla niye ciktin acaba. Ayrilinca aklina gelmis belli

Madem bu kadar seviyordun 6 ay baskasiyla niye ciktin acaba. Ayrilinca aklina gelmis belli
Ayrılınca aklım başıma gelse iki sene boyunca onu mu beklerim gel gitli hallerini mi çekerim ben hep onu sevdim o naptı hep gitti ben de kendime yeni sayfa acmak istedim bunu yaptım diye onu sevmiyor mu oluyorum

Yarım kalan bir aşkınız olmadı mı hiç..
Şimdi burada yarım kalan bir aşk yok. Şöyle diyeyim uzun yıllar ilişkiniz olsa da bitse anlarım. Ama bu adam istediği zaman dönmüş pişmanlık belirtmemis. Siz ona dönmüşsünuz hep. Yani ortada adamın çabası yok. Yarım kalmış aşklar elbette olur. Ama ben bunu kişilerin peşinden koşmak değil de teslimiyet olarak görüyorum. Allah'a teslim olsanız daha kolay olur. Kaderinizde varsa dağlar kavuşur. Yoksa ne yaparsanız yapın olmaz. Böyle kendinizi harabe ederek anca süreci uzatirsiniz. Akışa birakin. Bı kendinize bakın. Kendinize değer verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…