Uskudarda eskiden ayna fali bakan Falci Arzu'ya nasil ulasabilirim?

Ewet ben falcı değilim bir sürü sertifikam var ama napıyım bunun için talep çok geliyor diyor kadın

Ben dün Arzu ya baktırdım yıllar öncesinden de tanıyordum bir çok kişiye vesile oldum ve hepsi de ne söylediyse olumlu sonuçlara ulaştılar.neden böyle karalanıyor anlamıyorum sonuçta kısa ve net konuşuyor.önemli olan söylediklerinin gerçekliliği ve isme kadar biliyor olması.Ben inanılmaz memnunum bu zamana kadar benim bir çok olayımı çözdü ve olumlu sonuçlandırdı.Ayrıca diğer falcılara göre cüzi bir ücrete bakıyor.Boşuna insanlara gereksiz karalayıcı ifadeler kullanmayın.Sonuç olarak tabiki de takdir Allahın o sadece çözümlenecek olayları destekleyip yardımcı oluyor.Ben şiddetle tavsiye ederim.

Siz baktırdınız mı bildi mi sizce bana da bişeyler soyledi ama çıkacak mı. Diye merak ediyorum
Ewet baktırdım kısa konuştu ve hızlı konuşuyor şu anla ilgili anlattıkları doğru gelecek ile ilgili 2 seneden uzun vade verdi öyle aşk meşk işleri değil onu söyliyeyim

Ben dün Arzu ya baktırdım yıllar öncesinden de tanıyordum bir çok kişiye vesile oldum ve hepsi de ne söylediyse olumlu sonuçlara ulaştılar.neden böyle karalanıyor anlamıyorum sonuçta kısa ve net konuşuyor.önemli olan söylediklerinin gerçekliliği ve isme kadar biliyor olması.Ben inanılmaz memnunum bu zamana kadar benim bir çok olayımı çözdü ve olumlu sonuçlandırdı.Ayrıca diğer falcılara göre cüzi bir ücrete bakıyor.Boşuna insanlara gereksiz karalayıcı ifadeler kullanmayın.Sonuç olarak tabiki de takdir Allahın o sadece çözümlenecek olayları destekleyip yardımcı oluyor.Ben şiddetle tavsiye ederim.
Nasil yardimci oluyor nasil cozuyor okuma fln mi yapiyor?

Öncelikle çok geçmiş olsun, iyileşmenize de çok sevindim :) İnşallah bundan sonra sağlığınız hep yerinde olur. 💛
Arzu’yu çok duydum ben de bu forumda ama hiç gidip baktırasım gelmedi, sonra zaten ortadan kayboldu dendi.
Geçenlerde yine konusu geçince bi araştırdım da internette Medyum Arzu diye birisi çıkıyor, ama aynı Arzu mu onu bilemiyorum.
Üsküdar falcı Arzu diye yazınca bir sürü sayfa çıkıyor, en iyi falcılar diye.
Bulabilirsem haber veririm tabii ki :)
Merhaba, Medyum Arzu başka birisi, Ben Arzu'ya iki yıldır ara ara fal baktırıyorum ve bana söyledikleri çıkıyor hatta, fal sırasında birde terapi yapıyor....... bana çok samimi ve sıcak geliyor....... kesinlikle tavsiye ederim.

Merhaba, Medyum Arzu başka birisi, Ben Arzu'ya iki yıldır ara ara fal baktırıyorum ve bana söyledikleri çıkıyor hatta, fal sırasında birde terapi yapıyor....... bana çok samimi ve sıcak geliyor....... kesinlikle tavsiye ederim.
Numarası var mı acaba ???

X