Uskudarda eskiden ayna fali bakan Falci Arzu'ya nasil ulasabilirim?

Arzu Bulut matematik fizik dersi de veriyor.15 yıl önce baktırmıştım.İki gün önce yine baktırdım.0536 336 65 50

Arzu Bulut matematik fizik dersi de veriyor.15 yıl önce baktırmıştım.İki gün önce yine baktırdım.0536 336 65 50
Yukarıda yazdığınız numara ile bu numara arasında bir rakam farklı. Bir de siz Arzu Bulut yazmışsınız ama whatsapp’tan yazdığında Arzu Çakır çıkıyor. 2 Arzu var dedikleri için sormak istedim:)

Falcı Arzu, çok kötü niyeti, isim soy isim ve anne ismi verdiğinde, kötüye kullanan birisidir. Kesinlikle gitmeyin, ayrıca kendi ailesi ve çalıştığı önceki yerlerde de sorunları olan bir kadındır. Söyledikleri de çıkmaz, hata yapıp ona gitmeyin..

Falcı Arzu, çok kötü niyeti, isim soy isim ve anne ismi verdiğinde, kötüye kullanan birisidir. Kesinlikle gitmeyin, ayrıca kendi ailesi ve çalıştığı önceki yerlerde de sorunları olan bir kadındır. Söyledikleri de çıkmaz, hata yapıp ona gitmeyin..

Evet benim de kısaydı benim aşktı daha çok

Merhaba Ayna Fali bakan Arzu ya bugun fal baktirdim muhtesem bakiyor..
Ewet baktırdım kısa konuştu ve hızlı konuşuyor şu anla ilgili anlattıkları doğru gelecek ile ilgili 2 seneden uzun vade verdi öyle aşk meşk işleri değil onu söyliyeyim
Falcı Arzu, yanlış isim. Baktırmayın ve size ait özel hiçbir bilginizi paylaşmayın..

Evet yaklasik 3 sene once falandi galiba, bana dediklerinin hepsi cikti. Konusurken kagida yazar, isim soyler. Belirli bir yeri yok, bu nedenle sadece telefonla randevu alinabiliyor ve belirlenen yere gelip bakiyordu. Bu genelde herhangi bi kafe fln oluyordu. Tefonunu kaybettigim icin bilen birileri olursa diye buraya yazdim.
Falcı Arzu, çok kötü niyetli birisidir, hata yapıp ona gitmeyin, söyledikleri de cıkmaz..

Falcı Arzu, çok kötü niyetli birisidir, hata yapıp ona gitmeyin, söyledikleri de cıkmaz..
Kesinlikle bi kere telefondan baktırdım ve sürekli kendisini anlattı kendisini övdü benim sorduğum kişiyle ilgili çok az bsey söyledi o hayırsız flan dedi konuyu kapattı hiç bişey anlamadım param da boşuna gitti 😂

Ben bugün arzuyla ablayla konuştum, ben fal baktırmal için ulaşmadım birisi hakkında bilgi almaktı amacım, mesaj attım ilk önce bana cevap olarak şak dşye soracagım kişinin fiziki özelliklerini saydıben daha hiç birşey demeden, telefonda aradıgımda ise kişinin iamini bir kagıda yazmamı söyledi, yazdım sonra kişinin ismini söyledi bana, ben begendigim söyledigi birçok şey doğruydu, diger medyumlar gibi çok parada istemiyor, sürede sıkıntıda yapmıyor ne kadar sorun varsa o kadar konuşuyor, benimle yarım saat konuştu, ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Para konusunda da çok rahat bir kadın ben 100 kere fiyat sordum bişey demedi, en son ben arkadaşımdan almıştım numarayı onun söyledigi fiyat neyse o olsun dedi. İlk önce para sonra medyumculuk veya falda demiyor sen nasıl istersen öyle yapıyorsun
Annesi bilge olan falcı arzu mu tombul bir kadın o mu

X