üst kat komşu bizi delirtmeye yemin etmiş olmalı

Malesef bazıinsanlar arsız oluyor. Zannedersin ki bir tek çocuk onlar da var. Üst komşularınız ev sahibi mi ? Kiracıysa ev sahibi uyarıda bulunsun.
ev sahibi maalesef.. o yüzden birşey yapamıyorum böyle olmaz dediğimde ozaman git müstakilde otur cevabını aldım

Benim çocuklarımın da senin çocuklarının gürültüsünden psikolojisi bozuluyor demediniz mi yahu

Ayrıca ben de eşiniz gibiyim, bu daireye 4 ay önce taşındık ve 4 aydır sinirli bir insan oldum iyice. Çünkü üst katımda apartmanda yaşama kurallarını bilmeyen, umursamayan yetişkinler ve onların yetiştirdikleri çocuklar var.

6 yaşında bir çocuğun akşamın 11 inde koltuktan zıpladığını düşünün ve sandalye çektiğini.
birde alt katın ayaklarının altının bu gümbürtüyle sallandığını. anlatacaklarım bu kadar.

bir de,
siz en azından alt konuşunuzun gönlünü alıyormuşsunuz. inanın ben daha bu güne kadar kusura bakma sözünü duymadım. veya nezaketen rahatsızlık veriyormuyuz dediğini duymadım.

Misafir gürültüsü vb onlara bişey diyemeyeceğim ama şu pandemi sürecinde çocuklara anlayış gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum ve en çok da onlara üzülüyorum

Ben koşturuyorum da çocukları, evde sürekli parkur halindeyiz.
Üst kat komşum çalışan bir aile, gündüz evde değiller, bunu fırsat biliyoruz.
Alt komşumun da var 2 tane, onlar da gündüz azıtıyorlar ama birbirimizi bir şekilde idare ediyoruz.
Bunlara rağmen inanın yok yahu, durmak yok.
Ev içinde 5 km, bakın 5 km koşu, sürekli atlama zıplama yaptırıyorum ama nafile, yine aynı yine atamıyorlar enerjiyi.
Akşam 6 dan sonra sakin olunsun, ses çıkmasın diye leslie bile açıyorum, istiyorum ki insanlar eve gelince rahat etsin ama yok.

Ne yapalım şimdi, daha ne yapalım?

Ayni durumdayiz tek cocklaryla bze aynisini yasatyorlar. Dogru duzgun bi yasa yok ki gidip yuzlerine vurup hak iddia edelm. Sonra komşusunu dovdu,oldurdu vs haberleri..insana cinnet gecirtyorlar gerckten Allah islah etsin. Evde gergin,huzrsz otryorz..aynen vurunca da psikolojileri bozluyoms.. sanki bozuk degilms gibi.. neyms efendim eşi hakmms kendi c.baskanlgnda calsyomus ekipleri kapiya dokerms ayip ya ayıp

ben bir arkadaşımın çocuğunu anlatayım . Arkadaşın evinde , ne çiçek, ne biblo , ne vazo... sehpası bile yok , tv nu bile nerdeyse tavana monte etçekmiş az kalmış. Yeni evlendim diye bir kere gelmedi, ben gelemem bnm çocuk bildiğin gibi değil diyordu. Biz onlara gittik bir akşam oturmaya sohbet ederken yüzüme aniden gelen çat diye yastık şok oluşum yüzümden okunuyordu. Eşime de tokat çaktı Bu çocuk 6 yaşında bir de ... Gerçkten o zaman hak verdim. Çoçuk hiç laftan anlamıyor, sen ona kızsan bile pişmiş kelle gibi gülüyor afedersin. Komşunuzun çocukları öyleyse eyvah eyvah diyim hayatta anlamaz.

Benimde ust komsu boyle bide surekli hali sofra sirkelerdi.en sonunda kurtuldum tasindim ordan.geldigim yerdede gurultu var ama en azindan hali sofra sirkeleyen yok.ben gurultuye cok takmiyorum artik

anlıyorum aşırı sessiz olmalarını beklemiyorum ama tavanıda başıma geçirmesinler istiyorum.
kaldı ki beni gördüğü zaman kusura bakma elimden geleni yapıyorum dese yine bir nebze anlarım derimki iyi niyetli.
ama bu kadının kötü niyetli davrandığına artık eminim.

İşte açıkcası biz de olay bu işe dönmesin diye muhatap olmak istemiyoruz çünkü azcık duyarlı olan bir insan bu kadar ses yapmaz ya yapma etme evladım der hadi çocuklar evde sıkılıyor bir sürü çocuk sesi geliyor hadi arkadaşları geliyor sıkılıyor diye ona da tamam ama mobilya sesleri nedir ya bir insan nasıl öyle gürültülü sandalye çekebilir gajjjjjjjjj diye.
Valla sabır diliyorum inşallah bir çözüm fikri falan gelir ben de yararlanırım çünkü bizim üst komşu hamileymiş ve ben kafayı yicem artık

ana baba yetistirememis bu cocuk agac kovugundan cikmiyor . Her şeye tamam aman aglamasin dersen boyle olur.

benimkiside 21,30 da ama asla koşturmuyorum top oynatmıyorum müstakil değil ki burası yazık günah insanlara konuşup anlatıyorum. 3,5 yaşında anne koşmuyoruz insanlar rahatsız olur demeye başladı
2 tane olunca işler değişiyor. Tek çocuk kimle yaramazlık yapacak ki evine bir tane çocuklu misafir al çocuğunun da iyi anlaştığı bak bakalım o zaman ne kadar oturabilirler.
Benim kadar komşu hassasiyeti olan etrafımda görmedim ben bile çocuklarıma söz geçiremiyorum artik düşün.

Komşu kendini dusunmezken ben onu düşünüyorum ama 2 tane çocuk olunca yine yapıyorlar yapacağını. Ilk fırsatta hemde.

Bazen eşime diyorum ki eğer biz başka yerde otursaydik alt komşu 10 kere eve gelmişti diye.

Bizim alt komşu da benim gibi o da kendi çocuklarından şikayetçi biz ne yapicaz bunlarla diye dertleşiyoruz

Allah im yokluklarini göstermesin onlar bizim canlarımız büyüyünce neler anlaticam ben onlara onlar bile inanmayacak yaptıklarına anne gerçekten seni o kadar üzdük yorduk mu diyecekler.

Ayy uyuyorlar şimdi mis gibi özledim bak şimdi görüyor musun

bizimkiler sürekli ya birine gidiyor yada birileri onlara geliyor. pandemi bizi etkiledi sanırım onları değil
anlattıkca durumun vehametini daha net görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…