Üst kat komşum ve özel hayatı

yaww kızlar aynı komşulardan dayımın apartmandada vardı..daha gençlerdi..bide görseniz ne kadar mülayim sessiz insanlar dersiniz..gece olunca başlıyomuş çığlıklarr:roflol: yengem ilk 1 hafta kavga ediyolar sanmışş..:roflol:sonra kadının hadi koçumm hadi aslanım diye bağırdığını duyunca şok olmuşşş:roflol::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ya inanmıyorum dizi takibi gibi takipmi var bayıldım ya abone olalımmı kıs aşkımemnu gibi hergece onlarımı beklonuz ayyyy karnım ağrıdı gülmekten :roflol:allah iyiliğinizi versin varya azda değel47 sayfa nasıl okucam ne komiktir hepsi bundan sona bende takip edecem.adları ne yengeyle eniştenin "coşkun ve coşkuniye" olsun adları.:roflol:

coşkun ve coşkuniye..........:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: allah iyiligini versin

ayyy çok kötü bir konu bu ya =(bizim en üstün bir altındaki komşum en üsttekinden rahatsız oluyormuş bu ses yüzünden aslında yatak odaları komşunun bekar oğlunun odasının tepesindeymiş oğlu söylemiş en sonunda annesine anne çık uyar şunları diye benim kankimde apartmanımız yöneticisinin karısı komşu gelmiş yöneticiye söylemiş konuşun seslere dikkat edilsin bekar oğlum var diye kankim anlattı bana ayyy casko nasıl söyledim yüzüm gözüm kızardı dedi... sesler kesilmemiş ama kadın oğlunun odasıyla oturma odasının yerini değiştirmiş hahahahahhahaha=)

duvarlardamı problem var,malzemedenmi çalmışlarki acep :roflol:

yok ayol sarsıntının
şiddeti çok fazlaymışş:roflol::roflol: 1 katta oturuyolar 4.kattaki evsahibi anlamışş sesleri uyarmışşsırnaşık şey..ayol dayımla yengem namazlı niyazlı yaşlı insanlar..utanmışlar kimseye bişey diyememişlerrlaelaelaelaelae...buluttt sendende haberleri bekliyozz

ayyy çok kötü bir konu bu ya =(bizim en üstün bir altındaki komşum en üsttekinden rahatsız oluyormuş bu ses yüzünden aslında yatak odaları komşunun bekar oğlunun odasının tepesindeymiş oğlu söylemiş en sonunda annesine anne çık uyar şunları diye benim kankimde apartmanımız yöneticisinin karısı komşu gelmiş yöneticiye söylemiş konuşun seslere dikkat edilsin bekar oğlum var diye kankim anlattı bana ayyy casko nasıl söyledim yüzüm gözüm kızardı dedi... sesler kesilmemiş ama kadın oğlunun odasıyla oturma odasının yerini değiştirmiş hahahahahhahaha=)

yaww kızlar aslında etrafımızda ne kadar çok böle insan varmışş..şaşırıyorum walla:1closedeyes:

yaaa bende yeni buldum bu konuyuu :eek:
cok mesaj var okuyamadım hepsini beynim döndüüükafamçokkarıştımafoldumben

biri bana kısaca özet gecebilirmi ne oldu konusuldumu adamla kadın sustularmı yoksa aynen devammıkaydirigubbakcemile3

yaaa bende yeni buldum bu konuyuu :eek:
cok mesaj var okuyamadım hepsini beynim döndüüükafamçokkarıştımafoldumben

biri bana kısaca özet gecebilirmi ne oldu konusuldumu adamla kadın sustularmı yoksa aynen devammıkaydirigubbakcemile3

sana anlatayım cnm bende bi kaç gün önce buldum vee hiç erinmeden okudum vallaa o kadar garipti ki...adamla kadın şimdilik susmuş gibiler bulutdan bi haber gelmedi.daha önce bulu uyarmış asansörde ve kadına rszı bir şekilde hiç utandmana evet demiş .. bulutun annesi kızım senle konuşmuş falan dmeiş kadın saçını sallamış hiiç umursamamış.. smra bir gece yine sesler başladıgında apartmanca toplanıp gitmişler içerden adam küfretmiş..:KK70: kadın komşular falan gitmişler kadın içeri bile almadan taama demiş kapatmış kapıyı senin anlican hiç uatnma duygusu yok bunların polis bile çağırmışlar polis de uyarmış gitmiş özel hayata karışşamadıkları için...valla daha bazı ayrıntılar da ama genl olrak böle yanlışım varsa arkadaslar düzeltsin

sana anlatayım cnm bende bi kaç gün önce buldum vee hiç erinmeden okudum vallaa o kadar garipti ki...adamla kadın şimdilik susmuş gibiler bulutdan bi haber gelmedi.daha önce bulu uyarmış asansörde ve kadına rszı bir şekilde hiç utandmana evet demiş .. bulutun annesi kızım senle konuşmuş falan dmeiş kadın saçını sallamış hiiç umursamamış.. smra bir gece yine sesler başladıgında apartmanca toplanıp gitmişler içerden adam küfretmiş..:KK70: kadın komşular falan gitmişler kadın içeri bile almadan taama demiş kapatmış kapıyı senin anlican hiç uatnma duygusu yok bunların polis bile çağırmışlar polis de uyarmış gitmiş özel hayata karışşamadıkları için...valla daha bazı ayrıntılar da ama genl olrak böle yanlışım varsa arkadaslar düzeltsin
saol canım benimdelikafadulden süpersinn valla...Şeniz

ya bunlar yatak odalarını başka yere alsınlar bari.. kaydirigubbakcemile3

saol canım benimdelikafadulden süpersinn valla...Şeniz

ya bunlar yatak odalarını başka yere alsınlar bari.. kaydirigubbakcemile3

rica ederim cnm ne demek:KK70: valla bunlar biraz inat yapıyolar ki ztn alsalar bile yine duyulur bence o sesler bulutun dediğine göre bayagı fazla yani duyulmayacak gibi değil... oklavayla falan vurma yöntemine gelince bulut onu da yaptı hemde onun üstündeki komşuyla beraber alttan üstten vurdular hiç dinlememişler... snra bulut bagırmış biraz burası ahır mı falan diye tam hatılrmaıyorum ne dediğini kadın da hahahahahah diye gülmüş yukardan.. ..allah bulutun yardımıcısı olsun valla ne diyelim...

son durumlardan da haberimizi yok ama CADIARZU

kızlar bi kac gündür giremedim nete yazamadım..

komsular ses yapıyor ama eskisi gibi saatlerce degil.bide erkenden sesler baslıyor.uykumdan uyanmıyorum yani..erkenden baslayıp hemencecik bitiyodelikafadulden

ayy gözünaydın gercekten...ama yinede hiç utanmadan hala aynı seslerle devam ediyolar ya ..... :1shok:

X