Üst Kattan gelen seslerin nedenini öğrenmem ve sizce bu evde kalmaya devam etmeliymiyim ? Benim için güvenilir midir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçenlerde buraya gecenin üçünde tuhaf Seslerle uyanıyorum demiştim. Dün çöp atmaya inerken apartman yöneticisi ile karşılaştım bana asansörde sorun mu var deyince öğrendim yönetici olduğunu daha sonra sordum yönetici sizmisiniz diye evet ben ilgileniyorum dedi. Bende daire 8 de kim oturuyor diye sordum oda ne oldu bir sorun mu var dedi. Bende geceleri gülüşme seslerine uyanıyorum sürekli dedim oysaki o sesler farklı seslerdi . Bana adam daha sonra o dairenin bir adama ait olduğunu ve kızınıda yola getiremediği ve uğraşmak istemediği için daire verdiğini söyledi . Sonra farklı farklı erkek sesleri mi duyuyorsunuz gelirler onlar gibi bi şey söyledi. Biz bu kızı zaptedenedik Allah be*asını versin daha ne diyim ben size ama babasına söyleyeceğim deyip bir hışımla çıktı. Ben ev sahibime de söylemiştim meğer bu dairelerin sahipleri birbiri ile akrabaymış meğer ev sahibimde yukarıda pis işlerin döndüğünü bildiği halde bana bilmemezlikten geldi. Sizce bu durumda ben ne yapmalıyım bu evde kontratımın bitmesini mi beklemeliyim . Yani o kadar zor geliyorki taşınmak ne yapacağımı dahi bilmiyorum ;(
Pis işler ne ?
Sizin güvenliğinizi tehlike altına atan ne ?
Size sende gel diye zorla mı çağırıyorlar ?
Cidden anlamadım yukarıda birinin sevişmesiyle güvenlik ne alaka cevap verirseniz sevinirim

Geçenlerde buraya gecenin üçünde tuhaf Seslerle uyanıyorum demiştim. Dün çöp atmaya inerken apartman yöneticisi ile karşılaştım bana asansörde sorun mu var deyince öğrendim yönetici olduğunu daha sonra sordum yönetici sizmisiniz diye evet ben ilgileniyorum dedi. Bende daire 8 de kim oturuyor diye sordum oda ne oldu bir sorun mu var dedi. Bende geceleri gülüşme seslerine uyanıyorum sürekli dedim oysaki o sesler farklı seslerdi . Bana adam daha sonra o dairenin bir adama ait olduğunu ve kızınıda yola getiremediği ve uğraşmak istemediği için daire verdiğini söyledi . Sonra farklı farklı erkek sesleri mi duyuyorsunuz gelirler onlar gibi bi şey söyledi. Biz bu kızı zaptedenedik Allah be*asını versin daha ne diyim ben size ama babasına söyleyeceğim deyip bir hışımla çıktı. Ben ev sahibime de söylemiştim meğer bu dairelerin sahipleri birbiri ile akrabaymış meğer ev sahibimde yukarıda pis işlerin döndüğünü bildiği halde bana bilmemezlikten geldi. Sizce bu durumda ben ne yapmalıyım bu evde kontratımın bitmesini mi beklemeliyim . Yani o kadar zor geliyorki taşınmak ne yapacağımı dahi bilmiyorum ;(
Evden taşınmanızı gerektirecek bir durum yok ki. Kız istediği kişiyi evinde ağırlayabilir. Gürültü yaptıkları için uyanabilirsiniz 😊

gece oluyorsa bir çok erkek sesi farklı farklı geliyorsa uyuşturucu kullanıyorlardır çünkü evi olan genç bir kız düzenli bir hayat yaşar fakat geceleri uyumadıklarına göre demekki çalışmıyor

uyarmaya çalışın ama düzelmezler sanırsam
Uyuşturucu ne alaka 🙈🙈 kimsenin hakkına girmeyin evi olan bir genç kızım düzenli bir hayatım yok istediğim zaman uyurum istediğim zaman uyanırım evime de kız erkek farklı farklı bir çok arkadaşım gelir bende evime istediğim zaman girer çıkarım böyle saçma kalıplarla insanların hakkına girmeyin

Uyuşturucu ne alaka 🙈🙈 kimsenin hakkına girmeyin evi olan bir genç kızım düzenli bir hayatım yok istediğim zaman uyurum istediğim zaman uyanırım evime de kız erkek farklı farklı bir çok arkadaşım gelir bende evime istediğim zaman girer çıkarım böyle saçma kalıplarla insanların hakkına girmeyin

Uyuşturucu kullanıyorsun itiraf et
:KK70:

Szilik bir durum yok, bir şekilde ses problemini öğrense sizden çok o rahatsız olur muhtemelen. Duvarların o kadar ince olduğunu muhtemelen düşünememiştir. Hemenkötücül olmamak lazım. korktuğunuzun ne olduğunu anlayamadım. Örgüt evi değil ki bu?
Ayrıca bu tarz ön yargılara bir kadın olarak pabuç bırakmayınız. babasıyla geçinememiş olabilir. kim bilir ne yaşandı. sevgilisi evine geliyor da olabilir. sık sevgili değiştiriyor da olabilir. bunların hiç biri sizin korkmanızı gerektirecek bir durum değil. insanlar yalnız yaşayan kadınlarla ilgili hikaye uydurmayı çok seviyor, kanmayın, korkmayın

sizin adınıza sevindim fakat geçim sıkıntısı olmuyor mu böyle
nasıl geçiniyorsunuz
tabularımı yıkmak adına soruyorum

Bahsettiğiniz sesler tahmin ettiğimiz seslerse bundan dolayı polise şikayet işe yaramaz.Farzedelim evli bir çift yukarıda ve cinsel yaşamları çok aktif o zaman ne yapacaksınız?Polise şikayet etmek büyük ihtimalle kimsenin aklına gelmez.Evet rahatsız edici bir durum .Her gece bu tarz sesler duymak kimsenin hoşuna gitmez.Ama hareketli bir yaşamı olan bir kişi için en fazla yapacağınız ,uygun bir zamanda çıkıp medeni bir şekilde seslerden rahatsızlığınizi belirtmeniz.Soyleyemiyorsaniz da not bırakabilirsiniz.

nasıl geçiniyorsunuz
Hayır olmuyor neden olsun ki onu anlamadım ama sanırım sabah işe gitmiyorsunuz anlamında söylüyorsanız şöyle söyleyeyim bizde sabah çook çalıştık şimdi sefasını sürüyoruz kaldı ki çalışmamış baba parası yiyen bir asalakta olabilirdim ya da sevgili parası yerdim yine kimseyi ilgilendirmezdi ama merak ettiğiniz için söylüyorum yıllarca sürüne sürüne buralara geldim öğrenciyken dahi sokakta simit satmaktan otobüs hostesliğine kuaförlerden apartman, merdiven temizliğine kadar gece hizmet veren sektörlere kadar bar, pub vs garsonluk bulaşıkçılık derken yaptığım işten hiç gocunmadan paşalar gibi çalıştım biriktirdim kendi işimi kurdum e ticaret yapıyorum + sosyal medya danışmanlık hizmetleri veriyorum sabah çalışmak zorunda değilim tek zorunluluğum sabah kargo geliş ve çıkışlarını yönetmek onun da başında durmak zorunda değilim çok gerekirse uyumam yine dururum sıkıntı olmaz benim için yani insanların mesleğini bilmediğimiz için gece çalışan herkes uyuştucu kullanıyo kötü işler yapıyor diyemez ex eşimde gece çalışıyordu mesela gayet güzel bir mesleği vardı kaldı ki yok kötü bir iş yapıyor yine beni buna zorlamadığı ve üst katımda fuhuş , genel ev vs işi dönmediği sürece umrumda olmaz herkesin kendi hayatı der geçerim

nasıl geçiniyorsunuz
Sabaha kadar o bardan öbür bara gezip sabah eve gelip bi duş alıp işe gittiğimi bilirim. Çünkü gençlik böyle bişey. Şimdi üstüne para verseler yapmam bunu. Tabularınız yıkılmış mıdır bilmem 😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X