Üst Kattan gelen seslerin nedenini öğrenmem ve sizce bu evde kalmaya devam etmeliymiyim ? Benim için güvenilir midir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rahatsızlığınızı ve tedirginliğinizi anlayabiliyorum haklı olduğunuzu da düşünüyorum ama yapılacak bi şey yok gibi. Kadının kiminle ne yaşadığınin sizin ahlak standartlarınıza uyup uymamasıyla ilgili hiçbir yaptırım söz konusu değil. Güvenliğiniz içim endişeleneceğiniz bir durum da yok bence. Herkesin evi farklı neticede.

Arkadaşlar söylediklerim niye yanlış anlaşılıyor ben kimsenin kukusunun derdinde değilim ben de zamanında sevgilimle aynı evde yaşadım sevistim ama sizce de her gece farklı erkeklerin girip çıktığı fuhus ihtimalinin yüksek olduğu bi komşuya sahip olmak korkunç değil mi? Ben konu sahibinin canının derdindeyim.

Fuhuş ihtimali nasıl yüksek? Yöneticinin "farklı farklı erkek sesleri mi duyuyorsunuz?" sorusundan başka bir şey yok elde.
Konu sahibi sevişme sesleri hangi erkeklere ait diye analiz etmiş de değil. Belki sevişilen insan tek bir erkek. Yöneticinin gördüğü diğer erkekler arkadaşlarıdır. Kadının evinin içini görmüyor sonuçta. Sallaması bedava.
Ben yalnız yaşarken benim de evime erkek arkadaşlarım geliyordu. Bazen kalıyorlardı. Eve gelen her insanla sevişmiyoruz yani yok böyle bir şey.

Ayrıca kim babasının evinde fuhuş yapar?

size ne milletin evinde ne yaptığından gerçekten çok ayıp, umarım yönetici de sizin o kız hakkındaki ithamlarınızı duyurur o kız da sizi polise şikayet eder! Bu ülkede bekarsan , arkadaşlarınla evde gülüşüp takılıyorsan zaten hep zan altındasın.

Sugar daddy kasttediyor bence
Yazık kadına ne fuhuş yapmadığı kaldı ne eskortluğu
yani herkes bir şey diyor keşke duysa kız bütün apartmanı şikayet etse
hergun biri bir şey diyor

kızda kendi halinde sevgilisiyle yaşıyan arkadaş ortamı olan biriyse kim üstlenecek bu kızın günahını

Abi niye bu kadar kötüsünüz ya?
Kötü değilim. Böyle çok olay duyduğum için söylüyorum.
Her salatalığa tuzlukla koşmak, her söylenene inanmak zorunda değiliz değil mi?
Adama 'kızın eve her akşam başkasını getiriyor' diyorlar. O da 'ne hali varsa görsün, ben başedemedim' diyor. Bu normal bir tepki değil. Bu durumdan rahatsız olmayan baba, arkasında durur, adama cevabını verirdi. Rahatsız olan da yöneticiyle böyle konuşmaz, mahçup olur, ben konuşayım ama dinlemiyor ki falan der. 'Ne hali varsa görsün' hiçbir yere oturmayan bir tepki.

Kimsenin özel hayatı benim derdim değil. Ama o kadın üzerinden para kazanılıyorsa buna herkes karşı çıkmalı.

Adama 'kızın eve her akşam başkasını getiriyor' diyorlar. O da 'ne hali varsa görsün, ben başedemedim' diyor. Bu normal bir tepki değil. Bu durumdan rahatsız olmayan baba, arkasında durur, adama cevabını verirdi. Rahatsız olan da yöneticiyle böyle konuşmaz, mahçup olur, ben konuşayım ama dinlemiyor ki falan der. 'Ne hali varsa görsün' hiçbir yere oturmayan bir tepki.

Kimsenin özel hayatı benim derdim değil. Ama o kadın üzerinden para kazanılıyorsa buna herkes karşı çıkmalı.
Asıl düşündüğünüz gibi bir durum olsa, adam kıza ev verip içinde otur demez, beslemez yani.

nasıl yani kim peki

o ev kızın babasına aitmiş kız o evde yaşıyormuş
yani babasıyım diye yalan mi denmiş

buyurun burdan yakin :KK45:
Böyle durumlarda aracılar kendini anne yada baba diye tanıtıyor etrafa.
Aile tablosu çizince konu komşu bir şey diyemiyor tabi.

Babasının ne hali varsa görsün dediğini nerede okudunuz? Tekrar baktım konuya göremedim.

Yöneticinin biz bu kızı zaptedemedik dediğini okudum ben ki bir kızı zaptetmek yöneticinin görevi değil zaten. Belli ki alakası olmayan işlere burnunu sokan bir adam.

Ayrıca konu sahibinin ev sahibi de kızın akrabasıymış. Babası olup olmadığından haberdardır sanıyorum.

Konunun ilgili kısmını da şuraya alıntılayayım.

Sonra farklı farklı erkek sesleri mi duyuyorsunuz gelirler onlar gibi bi şey söyledi. Biz bu kızı zaptedenedik Allah be*asını versin daha ne diyim ben size ama babasına söyleyeceğim deyip bir hışımla çıktı.

Benim babami biri apartmandan arayıp "kızınız her gün eve başka erkek getiriyor" deseler o arayan kişiyi doğduğuna pişman eder, sanane sana mı kaldı benim kızımın evini gözetlemek ne münasebet beni arıyorsun sana ne ulan der, rahat bırak kızımı hadsiz der. Ne demek yahu yetişkin kadının babasını aramak 1485 yılında mıyız ne biçim insanlar var yahu.

Böyle durumlarda aracılar kendini anne yada baba diye tanıtıyor etrafa.
Aile tablosu çizince konu komşu bir şey diyemiyor tabi.

diyorsunuz ki baba ben baş edemedim demiş
baba neden o evde yaşamasına izin versin ki ALLAH belasını versin dedigi bide fuhuş yapan kızı icin baba buna bu Kadar dikkat eden biriyse kendine laf gelmesin diye kızını çıkarır

ayrıca butun bunlar gerçekte de olmaya bilir
yönetici denen boş boğazın lafı da olabilir
konu bana pek inandırıcı gelmiyor konu sahibi ortaya bir şey artı gitti çünkü hadi doğru olabilir diyelim
konu sahibi rahatsız bu apartmanın yan tarafi altı-üstü var herkesin rahatsız olması gerekir topluca şikayet olur polis gelir inceler
eğer fuhuş varsa hatta takibi yapılır
gece ses geliyor diye ne kadar kolay insanlara bir şeyleri sap diye yapıştırmak

sizin ki daha bir tuhaf oldu o baba bile olmaya bilir derken
sürekli kıza her gün biri bir şey diyor
belki kız masum neden bubtarafindan bakılmıyor da illa fuhuş deniyor
anlamıyorum

Babasının ne hali varsa görsün dediğini nerede okudunuz? Tekrar baktım konuya göremedim.

Yöneticinin biz bu kızı zaptedemedik dediğini okudum ben ki bir kızı zaptetmek yöneticinin görevi değil zaten. Belli ki alakası olmayan işlere burnunu sokan bir adam.

Ayrıca konu sahibinin ev sahibi de kızın akrabasıymış. Babası olup olmadığından haberdardır sanıyorum.

Konunun ilgili kısmını da şuraya alıntılayayım.
Benim aklımda bu sözü baba demiş gibi kalmış, o yüzden böyle düşündüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X