Üst Kattan gelen seslerin nedenini öğrenmem ve sizce bu evde kalmaya devam etmeliymiyim ? Benim için güvenilir midir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela bizim yan daireye tasinanlarin evine girenlerin hatti hesabi yoktu arka kapidan..
Gece yarilari kalabalik sesler; gülüşmeler..
Bir ara kavgalari koridora tasmisti polis falan gelmisti.
Aile apartmaninda bu tarz seylere alisik degildik.
Sikayetci olduk ve daireden cikmak zorunda kaldilar.
Evet herkesin kendi hayati ama kendi hayati baskalarinin hayatini rahatsiz edecek boyuta ulastiysa problem oluyor.
O kizin da evine giren cikan belki sizi rahatsiz etmese umrunuzda olmazdi.

Iyi de ben de zaten kendi görüşümü söyledim kimse size göre de yaşamak zorunda değil
Ayruca ben apartmanjmda yabancı sima görünce bile acaba kim ve neden burada diye gerilen biriyim kadın ister sevişsin ister kendini pazarlasın banane ama ben apartmanimda istemezdim ve yine bana göre fuhuş ihtimalinden şüpheleniyorsa konu sahibi polise gitmekte hakli
Bir şey sorayim
Peki ya değilse kız kendi halinde biriyse ve sevgilisiyle yaşıyorsa
Düşünün kızın düştüğü durumu
Kız apartmanı şikayet etse hakli

bazı yorumları hayretle okudum. rahatsız oluyorsanız çıkın demişler niye bu kadın çıkıyor o kişiler rahatsız etmesinler bir zahmet apartman hayatı özgürlüğü komşusunu rahatsız etmemesine bağlı !

Geçenlerde buraya gecenin üçünde tuhaf Seslerle uyanıyorum demiştim. Dün çöp atmaya inerken apartman yöneticisi ile karşılaştım bana asansörde sorun mu var deyince öğrendim yönetici olduğunu daha sonra sordum yönetici sizmisiniz diye evet ben ilgileniyorum dedi. Bende daire 8 de kim oturuyor diye sordum oda ne oldu bir sorun mu var dedi. Bende geceleri gülüşme seslerine uyanıyorum sürekli dedim oysaki o sesler farklı seslerdi . Bana adam daha sonra o dairenin bir adama ait olduğunu ve kızınıda yola getiremediği ve uğraşmak istemediği için daire verdiğini söyledi . Sonra farklı farklı erkek sesleri mi duyuyorsunuz gelirler onlar gibi bi şey söyledi. Biz bu kızı zaptedenedik Allah be*asını versin daha ne diyim ben size ama babasına söyleyeceğim deyip bir hışımla çıktı. Ben ev sahibime de söylemiştim meğer bu dairelerin sahipleri birbiri ile akrabaymış meğer ev sahibimde yukarıda pis işlerin döndüğünü bildiği halde bana bilmemezlikten geldi. Sizce bu durumda ben ne yapmalıyım bu evde kontratımın bitmesini mi beklemeliyim . Yani o kadar zor geliyorki taşınmak ne yapacağımı dahi bilmiyorum ;(
Ev sizin değilmiş rahatsız ve huzursuzsanız taşının

bazı yorumları hayretle okudum. rahatsız oluyorsanız çıkın demişler niye bu kadın çıkıyor o kişiler rahatsız etmesinler bir zahmet apartman hayatı özgürlüğü komşusunu rahatsız etmemesine bağlı !
Çünkü diğer kadın ev sahibi. Apartman topluca şikayetçi olsa dahi çıkarmak çok çok zor. Şu durumda rahatsız olan kendi keyfini düşünerek ev değiştirirse en mantıklısını kendisi için en iyisini yapmış olur.

ses olunca polise şikayet etmekten başka çözüm gelmedi bana da
polise ne diyecek yan daireden ses geliyor poliste ne sesi diyecek sevişme sesi denecek

poliste sis bombaları biber gazi panzerler öküz başımı neyse onun adıyla dalacak eve

ALLAH aşkına polisin işi yok gece sevişme sesleri geldi diye baskın yapicak

peki kız masumsa iftaraysa

Iyi de ben de zaten kendi görüşümü söyledim kimse size göre de yaşamak zorunda değil
Ayruca ben apartmanjmda yabancı sima görünce bile acaba kim ve neden burada diye gerilen biriyim kadın ister sevişsin ister kendini pazarlasın banane ama ben apartmanimda istemezdim ve yine bana göre fuhuş ihtimalinden şüpheleniyorsa konu sahibi polise gitmekte hakli
Siz kendi görüşünüzü normal gibi göstermeye çalışmışsınız. Ayrıca hiç de fuhuştan bahsetmemişsiniz: dediğiniz tam olarak, “Sevgilinle sevişirsin anlarım da her gece başka tiplerin gelmesi normal değil”
Sizi ilgilendirmiyor ki.

Apartmana giren çıkan belli değil apartmanda yabancı birini görünce rahatsız oluyorum argümani benim gözümü açtı sağ olun arkadaşlar. Yalniz yaşayan bir kadınım. Bu koronada benim evime zaten kimse gelmiyor tasindigimdan beri apartmana kimseyi sokmadim. Ama mesela diğer dairelerde oturan ailelerin evine insanlar gelip gidiyor buna şahit oldum. Hatta ayakkabıları da kapının önünde duruyor. Apartmana tanımadığımız insanların girmesinin kötü olduğunu ve bunu polise şikayet etmemiz gerektiğini az önce sizlerden öğrendim. Bir daha misafir çağırırlar ise hepsini şikayet edicem. Ne idugu belirsiz insanlar benim yaşadığım apartmana giriyor! Ben onları tanımıyorum ve evet şu an anladım ki tedirgin olmam lazım. Tekrar teşekkür ediyorum gözümü açtın kk.

Çünkü diğer kadın ev sahibi. Apartman topluca şikayetçi olsa dahi çıkarmak çok çok zor. Şu durumda rahatsız olan kendi keyfini düşünerek ev değiştirirse en mantıklısını kendisi için en iyisini yapmış olur.

o zaman kiracı nın hak arama şansı yok bu ülkede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X