Usturayla yuz tuylerını almak?

bizbozdukk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2023
70
-3
32
Yuz tuylerımden cok rahatsizim aslinda sarisin oldugum icin pek belli olmuyor ama gunese cikinca parliyor kotu duruyor, sizce alsam kalinlasirmi? Daha fazla cikarmi? Veya aldiktan sonra tenimde sertlik olurmu

Yuz tuylerımden cok rahatsizim aslinda sarisin oldugum icin pek belli olmuyor ama gunese cikinca parliyor kotu duruyor, sizce alsam kalinlasirmi? Daha fazla cikarmi? Veya aldiktan sonra tenimde sertlik olurmu
bebek tüylerini genelde almayın derler ☺ ama çok rahatsız ediyorsa usturayla alın derim eğer birgün lazere giderseniz çabuk biter

Ben yüz usturası kullanıyorum. Kaş,bıyık,çene altı,yüzdeki sarı tüylerim. Hepsi için. Memnunum kalınlasma yaşamadım arkadaşım da kullanıyor o da yaşamadı(ben sarısınım arkadasım esmer). Ama kişiden kişiye değişebilecek birşey. Denemek istersen önce bıyık bölgesinde dene birkaç kez. Sonra duruma göre yüzünün diğer bölgelerinde kullanırsın. Tek yapman gereken ustura ile alırken yüzüne kullandığın herhangi bir yağ,bakım yağı sür o şekilde al ki tahriş olmasın sonrasında da nemlendiricini uygula.

Ben yüz usturası kullanıyorum. Kaş,bıyık,çene altı,yüzdeki sarı tüylerim. Hepsi için. Memnunum kalınlasma yaşamadım arkadaşım da kullanıyor o da yaşamadı(ben sarısınım arkadasım esmer). Ama kişiden kişiye değişebilecek birşey. Denemek istersen önce bıyık bölgesinde dene birkaç kez. Sonra duruma göre yüzünün diğer bölgelerinde kullanırsın. Tek yapman gereken ustura ile alırken yüzüne kullandığın herhangi bir yağ,bakım yağı sür o şekilde al ki tahriş olmasın sonrasında da nemlendiricini uygula.
Peki kılların cıkıs yonune mi yoksa tersine dogru mu almaliyiz

Merhaba. Ben de önceden yüz agdasi kullanıyordum hatta hala bazen kullandığım oluyor. Veet ve Bee Beauty yüz için ağda bantlarini tavsiye ederim ama son 1 aydır Luis bien tüy inceltici ürünü ile ve ustura ile yüzümü alıyorum. Gerçekten çok memnun kaldım bu ürüne bakmanızı öneririm çünkü ustura ile her ne kadar pratiklik sağlansa da kıllar agdaya göre hızlı çıkıyor. Bu ürün cildini çok guzel nemlendirdi ve kokusu da cok hos. Daha ince ve geç çıkıyor kıllar. Bi bakmanızı, arastirmanizi öneririm.

Yüzünüzde kucuk bir bolgede deneyin nasıl çıktığını görüp öyle alın. Ben de araştırıp denemiştim cok memnun kalanlar var usturayla alınca ama sertleştirip cıkanlar da çok. Benım sertleşti yapmadım iyiki kucuk yerde dememisim dedım

X