Utanıyorum ve kendimden iğreniyorum...:(.Yardma ihtiyacm var

Evliymis adam ve cocugu var erinedim okudum sizin icjn gercekten bu tuzaga dusmeyin hayatiniz mahbolur annenizjn yaptigini o adam size yapar karisina kizina deger vermeyen iki gun sonra size deger vercekmi saniyorsunuz bu bir ikincisi inanmayin karisiyla iyi dir belkide bilemzsiniz hep ayni yalanlar ayni sozler ayni konusmalar butun aldtan erkekler boyle bence kendinzi geri cekin mesafe sarttt....
Ucuncusu o adamla bir birliktelik yasarsaniz o cocugun vebaljni nasil kaldiracaksiniz o karisinin yerine koyun kendinizi iki dakka istermisjniz boyle olsun lutfen bekar biri ile sevgi buyutun tamam cok aci cekmis olabilirsn talihsizlikler de yasamis olabilirsin ama bu seni bir yuva yi bozmaya itemez

Okumayi cok seven biri olarak hepsini rahatca okudum. Seni elestirmeyecegim konu sahibi. Senin hayatina dil uzatmaya hakkim yok. Senin kalbini incitince elime bir sey gecmeyecek zaten. Ilk basta yaptigin yanlislardan ders almamissin ona kizdim sadece. Kalbe soz gecmez iyi bilirim ama bu yanlis bir hayat yasamana sebep degil! Ac gozlerini o adam EVLI! Kimbilir kac kisiye yapti bunu daha once dusunsene? Tekmisin ki? Evli bir adam baska bir kadina ilgi gosterirse eger benim gozumde adamligini yitirir. Sen tek degilsin bunu unutma. Kac kisiye ilgi gosteriyor Allah bilir artik. Dustugun yanlis basina is acmadan o kalbine engel ol. Seni guzel bir gelecek beklerken gecmisini mahvetme. Kendine gel konu sahibi. Kendine bu kotulugu yapma.

Ne kadar sıpsevdisin ya. 3 kisi anlattin hepsine de bu baska bisey ilk defa hissediyorum falan filan. Lutfen kendine gel denize dustum yilana sariliyorum gibi davraniyosun. Ailevi problemlerinin yerini bu tarz erkeklerle doldurmaya calisma. Hele evli cocuklu biriyle biraz daha mantikli dusun bence hemen kaptiriyosun sen kendini seninle ilgilenen her erkege boyle olmaz ki

Allah senin gibilerinden eslerimizi korusun insallah yazik gunah karisina yazik sana asla uzulmedim cocuklugunda yasadiklarinin arkasina siginarak evli adamlara kur yapma bu bi sebep olamaz uzak dur bir yuva daha yikilmasin yeter..!!!

Allah aşkına adam evli ve söyledikleri şeylerin yalandan başka bir şey olmadığını nasıl anlamazsın? Yalnızlık psikolojisiyle kime bağlansam gibi davranıyorsun. Hayatta bunları yaşayan tek kişi sen değilsin. Allah ım nasıl nasip ettiyse er ya da geç karşına doğru düzgün bir insan çıkacaktır tabi bu süreye kadar yanlış seçimler yapmamayı bir arayış içerisinde olmamayı bilirsen. Kaç yaşına gelmiş meslek sahibi olmuş birisin. Ama benim anladığım sitelerden vs sevgili yapman liseliler gibi davranışların. Evli olduğunu öğrendiğin ve seninle ilgilenen bir adamla bana göre uzun süreli göz teması kurman bile yalnış. Eşini düşünmüyorsan çocuğunu düşün. Senin bir çocuğun olsa inan böyle bir şey yaşatmayı asla istemezsin. Bence kendine gelmelisin

Merhabalar hepnze.
Nerden bşlasam bilemiyorum.Burayı bi arkdşmn tavsiyesi ile yaklaşk beş aydır takip ediyodm ara ara.Korkunç bi derdim var ama ne bi arkdşmn yüzüne bakarak anlatabilirim ne de..nedesi yok..Çareszm.Aklma son çare burası geldi..Nolur bna yardm edin..
İlk ilşkimi 24 yaşmda yaşadm.O zmna kadar sevgililk flan yaşamadm hep temiz bi evlllğim olsn istedm.Bi kişi olsn.Bi kaç kişi ile görşmüştm olmadı.Az önce bahsettgm ilkine kadar.Görüştgm kişi adinin teki imiş.Mükemmel aşık görünümlü bi züppe..Anlamayamadm.O güne kdar korudm dışardan hep kendimi saftım da.Ve bu çocuga baglandm.Aşk degildi.Baglılık bile degil.Bagımlılık..Çnkü çok yalnızdım..Hayatta beni gerçekten seven değer veren kimse yoktu..Annem ilkokul 5e kdar işkence seviyesnde şiddet uygulayan kendinden akrabalarndan konu komşudan kısaca herkes ve herşeyden nefret eden bi kadındı..Babam da onun korkusu ile sinmiş bi zavallı..Okuma vesilesi ile şehir dışına çıktm çıkış o çıkış.Belli bi yaşa kdar hrşey normaldi.23e kdar.23mde etrafmda herkesin bi seveni sevgilisi nişanlsı vs vardı ben aşırı yanlzdm.Üstelk çocukken gördgm şiddetler travma artık garip şeklde vucudmda tezahür etmye başlamştı.Titremeler gece uyanp aglamalar basit şeylere heycanlanıp panik olmam terlemem depresyon kndmden nefret...İki psikiyatriste ardndan iki psikologa gttim takip eden 2 yıl içnde..O adiyle tanştgmda psikologa gidiyodm...Ve işte böyle bi halde iken bi anda hayatma giren ban kendimi o yaşa kdar kmsenin hisettrmedği şeklde hissettren bu adama patolojik şeklde bglandm..Kaybetmemek içn kndmden tavizler verdim..Ve o bni terk etti....Ardından yaşadm 2-4 ay korkunçtu.Aglamadgm gece yoktu..O benm herşeymdi..Beni seven tekti..Ve gitti...Adi diyorm konu uzun oldgu içn bunu açklamiyim.Adi biri bunu bilin yeter.Benden faydalandı çnkü bi ölçüde...Nyse..Gitti..Haytmda mutlu oldgm tek dönem yerini tarifsiz bi acıya bıraktı.Öyle bi acı diildi ama ölümdü resmen.Kimseye assla aşık olamicam sevemicem sanmştm..6ay snra acı büyük ölçüde azaldı ama yine patolojikti sürekli onu stalk luyodm sabah nefret edip küfrederken akşam vtsap durumuna bakarken buluyodm..Beni terketme nedenini de bilin..Dedm ya.Bnden bi ölçüde faydalndı ama ben bunu vicdanıma sgdıramıyodm ve artk olmaz ben inançlı biriym dedim..ve bitirdi.

.Nyse. 8 9 ay derken bu süreçte iş ararken bi üst seviye sınavlara hazrlanıyodm.Bu süre içnde bu sınava hazrlannların takıldıgı bi site vardı.Orda biraz aktiftim.Normalde neşeli eğlenceli sempatik biraz da geveze biriymdir bunu biraz da siteye yansıtıyodm..Vee ordan biri peşime takıldı..Ama cidden takıldı..Güya arkdşça sölüyo beni çok seviyo içi acayip ısınmş yok şöle böle..Vtsaptan konuşuyodk..fotomu flan da görünce beğenmiş..ama bana hergün öyyle iltifatlar ediyo öyle güzell şeyler söylüyo ki..ve bn de aynı sempatiklkle devam ediyorm ve o bna böyle şyler dedikçe şirinleşiyorm..Snra bi gün konşrken dertleştk flan ona bu yaşadklarmı anlattm.O da kötü şeyler yaşamş karşlklı agladk.Ve o fırsatta bna sarıldı sanal tabi.Snrasnda bi ilşkiye bşladk..Ama 1 ay flan nası mutluym uçuyorm yaşadgm duyguyu tarif edemem.Bna resssmen aşık öyle seviyo öyle sahipleniyo ki
.Ne hissettgmi anlatmam mümkün degil..Bazı nedenlerden 2ay içnde görüşcektk.ikmz de heycandan ölüyorz o günn hayalyle..çok konşuyodk.Biliyodm ki o da samimi o anlarda benm gibi..Bu arada farkettm ki önceki adiyi resmen unutmuşum nokta bile kalmamş..Buna sevdndm.Ve bu kez grçekçi bkmya çalştm bu ilşki online dı görşmgmzde birbrmzden hoşlanmyabilrdk flan.Buna ragmen bu ilşkiye bi şans vrmek istedim..Ve 1 ayı geçti..gün geçtikçe bu çocugun bna ilgisi azalmya bşladı.ha bu arada tedavilerm bitti psikolog flan,kendimi oldkça iyi hissediyorm başımın çaresini bakıyo ayaklarmn üstnde duruyodm bu çockla tanışmadan.Nyse ilgi azaldı bn mi onu sevgiye ilgiye bogdum bilmiyorm ama eski sözler yok iltifatlar ben deli gibi sevmeler hycanlar bna ölmeler bitmeler..Bnde bşladı terkedlme korkusu..Bi kaç kez konusunu açtm..sen bni sevmiyosun sıkıldn flan die.görev gibi konuşuyosn bnle diom.aslnda cidden itinalı yşadklarmla ilgileniyo önceki öküz gibi degil hassasiyetlrme saygılı kndisi de saygılı.zaten tatlı iyi biri..birlkte çalşıyorz flan..Ama bnde o ilk gnlerdeki his kalmadı..Terkedilmş gibi hissediyorum.ve içmde bişey şundan emin yada böyle inanıyorm artk :bşta bu olcak böyle uçurcak çogu seviyo gibi.senden hevesini alan gitcek...Resmen inancım bu oldu.oysaki sitede herkesin merak ettgi biri imişm.onn içnde öle.tanyınca gizemi gitti bitti konuştkça büyüsü kayboldu..ee ben nolcam burda..artk kimm ben içi boş bi kaç kelime ediyo hpsi bu..onu görmedm bile ama aynı ölçüde samimiydk bunu anlıyodum bglanmştm.ve hal böyle olnca bi kez dha dünyaya güvenm kayboldu.yine de ona bi söz vermiç oldgm içn en azndan ilk görşmye kdat devam ediyorm üstelk bn de onu bgnmştm flan.şimdi bnde de hycan yok..Gelelim utandgm ve kendmden iğrendiğim kısma :/ :/ :/.
1 hfta önce yeni bi işe bşladm.Tabi ilk terkedlşten snra kendimi sevmeyi tanımayı öğrenmye çabaladm ve kadın olarak da kndmi ilk kez keşfetmeye bşladm.Meğer dışardan hem sempatik hem çekici hm de güzel bi kızmşm.ama böyle yazınca öyle ahım şahım bişe hayal etmeyin.ben sadece güzellgmi biraz keşfettm makyaj flan ypmya kndme çok dikkat etmye bşladm.İşyeri sahibi iki bey.Biri bnden 10 yaştan fzla büyük sanrm biri 1 yaş.Nyse iş görşmesnde anladm ikisi de bnden etkilendi ama o anlamda degil.Güleryüzlü olmam akıllılıgm atılgan olmam flan..İşi söylemicem ama şunu bilin toplumda en üst düzey mesleklerden birine sahibim.Nyse işe girdm bşladm.İş görşmesi yaptgm gün bile beni akşama kdar bırakmadılar.İki de bayan var acayip samimi ortam.Şuan 6 günü doldurdm..Ve sorun:Bnden bi yaş büyük olan çocuk dicem çocuk dersniz görsenz ve benimle acayip ilgilendi ve evliymiş oysaki...
Off.Nrden anlatiyim bilmiyorm.Bi hfta boyunca çalştk ve karşlklı bi etkileşm oldu.O ilgilendkçe ben ilgisini çekcek davranşlar ypmya devam ettm hani görünmez bişey olur ya bilirsiniz iki kişi arasnda.O da samimi ve dogal bi insan.çalşma süresnce baya ileştmmz oldu ama sanrm davranşlarımz dha çok iki insanm flört etmesi gibiydi.İşin 3.günü hayat iş dertler derken hayatta en büyük pişmanlgnn yanlş bi evllk oldgnu söledi.şoka girdm.eşi ile 2 yıldr aynı evde tek kelime konşmuyolarmş aile zoru ile evlenmş dogulu biri.bi de 3.5 yaşnda kızı var...........İnanabiliyo musnz?Önceki 3 gün kndme sürekli Mehmeti(siteden tanştgm)hatrlattm.eve geliyorm.sen napıyosn biri ile görüşüyosn diyorm bu adam resmen cilve yapıyosun diyorm..kndme aşırı kızıyorm mehmete bglanmaya çalışıyorum mhmet bey de ilgiyi kesmiş dana...kndimi motive ediyorm hayır yok öle bişe diyorm kndne gel onu ordaki hrkes gibi seviyosun diyorm ertesi gün işe gidiyorm aynı davranşlar..Bna rsmen özel davranıyo çok farklı bakıyo aptal aptal gülümsüyoo konşrken zaafiyetini görebilyprm bna karşı akllı adam resmen şaşkın oluyo bunu istemiyorm içmden ypma şöyle bna farklı davranma diyorm bi taraftan da bunun içn çabalıyorm dayanamıyorm ilgisini çkmye çalışıyorm hareketlermde istemsizce dişil davranıyorum...hayatmda ilk kez biri bna böle davranıyo ve bunu kaybedemiyorm resmen.Evet..adam yada çocuk evli..kimse inanmıyomuş ama öle..peki o bunu söyledkten snra aramzda bişey değişti mi..
Kahretsin ki hayır:|. O da büyük ihtimal bu kız olmaz oglum seni begenmez diyo blki işe motive geliyo çnkü mesleklermzde statü farkı var ciddi.Ama işe gelince...yok aynıyız..Kndme bak kızı var yaa aptal kızı var bak bunun sonu yok bunun varcagı hiç biyer yok yok anlıyo musn diyorm ama nafile..dibimden gitmesin hep bnle ilgilensin istiyorum...Çnkü hayatmda bi ilk bu..Ve dişi tarafmı ortaya çıkarnca farkettm ki resmen insanlar dha dgrusu erkekler farklı davranıyo en öküzü bile..Kahretsin bu çok iğrenç biliyorm..Ama cidden hayat boyu bunu yaşamadm sevlmedim öz anm ya üveyin ypmyacagı şyleri gördüm..bu ilgiler bna kndmi değerli hissettiriyo..ve bunun esiri oldm sanki..cidden bu çok kötü..ve bunlar çok utanç veriyo nieyse..mehmete nooldu..bi ay önce aşık gibiydm o hisleri yaşadm uzaklardan sarıldgnı öptğünü hissttm resmen..noldu ?
Eşi..tek kelime etmyen biri imiş kimse ile.iki hfta bi evllk yaşamşlar kızı içn kalıyomuş ailesi de bozdrmuyo evllği bozsa napcak tabi bilmiyorm çocuk nolcak.akşam evine diil bşka yerlerde çalşmaya flan gidiyo..her ne ise..
.Hergün telkin ediyorm kndme normal ol die ama oraya gidnce ikimz de bi garip.Namaz kldm dua ettm.Allah ım kalbimi dogrult dedim.Onun içn de..sonu yok..resmen yok..evllgnde mutsuz bi adam kızın biri ile karşılaşmş kız güzel neşe dolu taklmş peşine..normal diil mi ilgi göstermesi..ya ben..ben napıyorum..sonu olmyacagnı bildgim şey içn nasıl böyle davranabiliyorm iğreniyorum kndmden..Bi kere mesleğini takarım.Hadi boşandı o cocuga annelk yapablr miym??yapablr miymm?ya çocuk...bni ister mi..aileme nasıl derim cocugu var boşansa bile..eşinden nfret ediyo ama boşansa dışardan yuva yıkan görünürüm..ve güvenip nası evlenirim ya yarın bi gün hrşey tersine dönerse ve inancım şuki o da gitcek bu ilgi bitcek biliyorm bu sevgi diil..bilmiyorm..seçkin bi mesleğim var dışardan nasıl görünür bu.. ya mehmet.
bi ay önce deli gibi şyler hissettim noldu onlara....Allah kahretsin iğreniyorum ya cidden.Üstelk yıllarca erkeklerden uzak durdm hayatmda bi kişi ile tanışiyim onla evleniyim die dua ettm hep..ailem bok gibi oldgu içn hep yıllarca güzel bi yuva hayali kurdum
.peki...tüm bunlar ne..? Ben nası böyle oldm iyi biriydm ben..Noluyo ??Allah aşkına bna bişeyler diyin yol gösterin akıl verin bişeyler diyin..Şimdiden tavsiye vercek yorum yapcak herkese teşekkür ederim iyi kötü.
Bana kalirsa hersey sizin elinizde yapmak isteyipte yapamadiklariniz asiri zor imlansiz degilki. Mesela suan is yerindeki o adam evli adam. O adama nasil guvenebilirsinizki .koskoca adam ailesinden korktugu içinmi bosanamiycak yalan bence ayrica karisiyla severek evlenmemiste o cocuk nasil olmus insan sevmedigi insanla beraber olur mu hic. Bence sizin sorununuz hemen birine guvenmeniz ama unutmayinki erkegin ipiyle kuyuya inil ez bunu hiic ama hic unutmayin derim . Hadi bu adam karisini sevmiyo cocugunudami sevmiyor . Yarin bir gün o cocuk babasinin bu yaptiklarini öğrense ondan igrenicek. Cocugunun gözündeki baba profili 0 olucak .düzgün bir adam bunu yapmaz çocuğuna boyle birsey yaatmaz. Ustelik kendine saygisi olan bir adamda yapmaz . Ayrica dusunun yarin bir guno kiz bunu ogrense o kizin gozunde sizin ne olucaginizi ve silkelenin bence.Anliycaginiz bos bi adamin pesinde heba oluyosunuz . Bir insan sevilmesi icin illa bir erkeğe ihtiyaci yokki arkadaslarin tarafindan sevilip sayilmak mutlu etmiyormu seni illa erkekmi olmali. Tamam bir erkek tarafinan sevilmek güzel birsey ama bu adamin sana sevgisi gervekmi sanki gerçek oldugunumu düşünüyorsun .illa seni sevicek sahip cikicak bir erkek cikar karsina ama bukadar aceleci olmak niye . Bekle herkese kolay kolay guvenme . Oadam allah bilir srnden once kac kadinla yaamistur bu durumu. Seninde asik olmak en dogal hakkin ama dogru kisiyle evli bi adma degil bence. Bir daam karsi hislerini frenleyemiyeek kadar aciz olamamalisin bence. Ailen tarfaindan yasadiklarin zor uzucu bir durum ama kimse ailesini secemiyor maalesef ve yaptigin yanlislari onlara baglayip baglayip ayni hatalari yapma bence. O kadini yerine koy kendini bir adamla evlisin cocugun var adam baskalariyla konusuyo . Kendini o kadinin yerine kot ve o evli adamdan nefret et derim. Çünkü sonu olmayan bi yol gittigin yol . Adam bosanamiyomus bile sevsende evlenemezsin onunla. Sadece yuva yikan kadin okursun insanlarin gozunde okadar. Umarim hersey gonlunce gönlünce olur ve seni sevicek dogru kisiyi bulursun inşallah. (Bu yazdiklari i kotuluklr yazmiyorum seni yermiyorumda belki biseyleri degistirebilir diye yaziyorum )

Evliyse evli. Herkes namus bekçisi zaten. Sana iyi geliyosa evlilik sorun değl.

He he annen kötü. İlk ilişkini yaşadığın adi insan kötü. Sanalda tanıştığın Mehmet kötü. Evli adamın karısı kötü.
Sen mükemmelsin. Güzelsin, çekicisin, kariyer sahibisin. Güzel bir yuva kurmak istiyorsun. Doğru kişiyle doğru ilişki yaşamıyorsun. B..k gibi ailen varmış. Evliliğinde öyle olacak sanırım.

gittiğin yol yol değil, patolojik vakaları seviyorsun. değişmediğin sürece hep hüsrana uğrayacaksın hepsinin sonunda..

Dişi tarafını nasıl cıkarıyosun iş yerinde hic anlamadim. Sen cıkardıkca adamlar kosar tabi pesinden. Buda digerleri gibi seninle birlikte olduktan sonra hevesini alıp atar merek etme. Adam evli be evli vicdansiz. Insallah seninde kocan olunca kocanda baska kadınlarla fingirdesir.
Yuva yıkanın yuvası olmaz derler bilmiyomusun. Ayrica sundan emin ol boyle erkekler asla karılarıni bırakmazlar, biraksa bile geri döner hele bide cocuk varsa. Yazık acıdım sana resmen erkekler tarafindan kullanilan aciz bi zavallisin. Seckin meslegini yiyim senin insan ol insan.

Derdini seveyim. Bak canım senin derdin ne biliyor musun;

Kendine aciman ve acindirman,

Kıçı kırık egon,

Azıcık pohpohlanmaya bile bi tarafını kaldirman,

Biraz ruhu sarışın olman,

Empati yoksunluğu sevgi eksikliği,

İlgi budalaligi vs.

Bak bazı kelimelerimi hafifleticem senin sonun iyi değil bence. Sen bir hafta sonra Mehmet geldi onunla görüştük birlikte olduk, sonra işyerindeki meslek olarak kendinden çok üstün olduğum evli erkekle de yalnız kalmıştık onunla da çatır çatır sevistik, çok pişmanım ben nasil insanım, bunlar çok adi vs diye konu açarsın.

Sende bekareti gidince önüne gelenle yatmaya başlayan kız potansiyeli görüyorum nedense. Dişilikten bahsediyorsun çünkü habire, evli olduğunu bile bile dişiliğini ön plana çıkarıp kur yapıyormuşsun ya adama, yemin ederim igrencsin. Şunu kardesim yapsa ömür boyu gözümden düşer o kadar tiksinc yaptigin.

Burada gelip de boşuna ağlama napicam ya da ben bunları nasıl yaparım diye. Karakterin bu senin yapıyorsun arkadaşım. Böylesin sen yani. Yapmak ya da yapmamak senin elinde ama sen adam boşanınca çocuğuna nasıl bakicam diye bile düşünüyorsun.

X